Celebrity

18. října 2021 18:55

Gabriela Kolinová

Nela Boudová o příteli Janu Tunovi: V jádru jsme oba divocí koně. Překvapuje mě, že jsme spolu

Nela Boudová o lásce k Tibetu, vztahu s Janem Tunou i o dceři v pěstounské péči

Herečka Nela Boudová tvoří pár s moderátorem Janem Tunou od zimy a podle jejích slov jim to docela klape. Mají spoustu společných zájmů a věcí, které je spojují. I tak ale přiznala, že ji překvapuje, že to dali dohromady. „V jádru jsme oba divocí koně,“ uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Boudová.

„Pravda je, že máme spoustu společných zájmů. Oba máme velký smysl pro čestnost a oba jsme v jádru divocí koně,“ přiznala herečka. „Absolutně mě překvapilo, že jsme se dali dohromady, ale víc už k tomu neprozradím,“ řekla.

Boudová má za sebou dvě manželství. Nejprve tvořila pár s otcem svých dvou synů Janem Lekešem, poté se v padesáti letech provdala za svého kamaráda z dětství. Bohužel ani tento vztah jí nevydržel. „ Vdávala jsem se z omylu. Byl to moc prima kamarád a bohužel jsem to kamarádství zkazila,“ svěřila se Boudová.

„Do otce svých dětí jsem se však zamilovala na první pohled. To byla taková přitažlivost, kterou jsem zažila opravdu jen jedinkrát v životě. Spíše než vášeň však u nás byla duchovní rovina. Oba dva jsme měli rádi budhismus a hodně se zajímali o věci mimo pozemský život. Určitě to ale nebyl vztah o vášni,“ řekla herečka a dabérka, která propůjčila svůj hlas hollywoodské herečce Julii Robertsové.

Nela Boudová je pěstounkou. Osvojila si holčičku Sašu

S Lekešem má Boudová dva dospělé syny Andreje a Dalibora. Před čtyřmi lety pak vzala do pěstounské péče i holčičku Alexandru. Podle ní to byla jedna z nejlepších věcí, kterou mohla ve svém životě udělat. „Poprvé jsem o pěstounské péči přemýšlela, když mi bylo 15 let. Říkala jsem si, že pokud se budu mít dobře, tak si vezmu někoho z dětského domova. Tenkrát to byl samozřejmě jen romantický sen,“ vzpomínala herečka.

Svému přání se rozhodla jít naproti a v dospělém věku začala spolupracovat s dětským domovem Domino. Právě tam poprvé potkala Sašenku. „Mám tam blízkou kamarádku, která pracuje jako zástupkyně ředitelky a krátce předtím, než mi bylo padesát, jsem jí zavolala s tím, že hledám vhodné dítě pro pěstounskou péči,“ popsala Boudová. S Alexandrou má krásný vztah. „Svou biologickou maminku zná a je naprosto jasné, že se s ní uvidí. Se Sašenkou jsme ale natolik propojené, že věřím tomu, že o ni jako o bytost nikdy nepřijdu,“ uvedla Boudová.

Nela Boudová se v rozhovoru s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS rozpovídala také o lásce k Tibetu či jejím vztahu s otcem. Celý rozhovor najdete v úvodním videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.