zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nela Boudová o příteli Janu Tunovi: V jádru jsme oba divocí koně. Překvapuje mě, že jsme spolu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Anna Lacinniková , Vydáno: 18.10.2021
Herečka Nela Boudová tvoří pár s moderátorem Janem Tunou od zimy a podle jejích slov jim to docela klape. Mají spoustu společných zájmů a věcí, které je spojují. I tak ale přiznala, že ji překvapuje, že to dali dohromady. „V jádru jsme oba divocí koně,“ uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Boudová.

reklama

„Pravda je, že máme spoustu společných zájmů. Oba máme velký smysl pro čestnost a oba jsme v jádru divocí koně,“ přiznala herečka. „Absolutně mě překvapilo, že jsme se dali dohromady, ale víc už k tomu neprozradím,“ řekla.

Boudová má za sebou dvě manželství. Nejprve tvořila pár s otcem svých dvou synů Janem Lekešem, poté se v padesáti letech provdala za svého kamaráda z dětství. Bohužel ani tento vztah jí nevydržel. „ Vdávala jsem se z omylu. Byl to moc prima kamarád a bohužel jsem to kamarádství zkazila,“ svěřila se Boudová.

Herečka Nela Boudová byla hostem pořadu Povídej CNN Prima NEWS.
Autor: CNN Prima News Herečka Nela Boudová byla hostem pořadu Povídej CNN Prima NEWS.

„Do otce svých dětí jsem se však zamilovala na první pohled. To byla taková přitažlivost, kterou jsem zažila opravdu jen jedinkrát v životě. Spíše než vášeň však u nás byla duchovní rovina. Oba dva jsme měli rádi budhismus a hodně se zajímali o věci mimo pozemský život. Určitě to ale nebyl vztah o vášni,“ řekla herečka a dabérka, která propůjčila svůj hlas hollywoodské herečce Julii Robertsové.

Nela Boudová je pěstounkou. Osvojila si holčičku Sašu

S Lekešem má Boudová dva dospělé syny Andreje a Dalibora. Před čtyřmi lety pak vzala do pěstounské péče i holčičku Alexandru. Podle ní to byla jedna z nejlepších věcí, kterou mohla ve svém životě udělat. „Poprvé jsem o pěstounské péči přemýšlela, když mi bylo 15 let. Říkala jsem si, že pokud se budu mít dobře, tak si vezmu někoho z dětského domova. Tenkrát to byl samozřejmě jen romantický sen,“ vzpomínala herečka.

Svému přání se rozhodla jít naproti a v dospělém věku začala spolupracovat s dětským domovem Domino. Právě tam poprvé potkala Sašenku. „Mám tam blízkou kamarádku, která pracuje jako zástupkyně ředitelky a krátce předtím, než mi bylo padesát, jsem jí zavolala s tím, že hledám vhodné dítě pro pěstounskou péči,“ popsala Boudová. S Alexandrou má krásný vztah. „Svou biologickou maminku zná a je naprosto jasné, že se s ní uvidí. Se Sašenkou jsme ale natolik propojené, že věřím tomu, že o ni jako o bytost nikdy nepřijdu,“ uvedla Boudová. 

Nela Boudová se v rozhovoru s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS rozpovídala také o lásce k Tibetu či jejím vztahu s otcem. Celý rozhovor najdete v úvodním videu.

Míša Kuklová v pořadu CNN Prima NEWS Povídej.

Míša Kuklová o zákeřné rakovině: Věděla jsem, že přijde. S Pomejem to byl drsný stres

Bára Basiková promluvila o depresích v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Bára Basiková otevřeně přiznává, že se léčí s depresemi. Dvakrát si chtěla vzít život

reklama

Související témata: Nela Boudová , Povídej , FTV Prima , Jan Tuna

reklama

Přečtěte si také

reklama