Celebrity

17. září 2021 05:12

Žaneta Dernerová

Má talent na vykloubení se z lidské podoby! Z takového umění mrazí

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (3) - upoutávka

Vykloubili jste si někdy třeba rameno? A dokážete si představit, že to někdo dělá schválně? Umělec umí znásilnit klouby na rukou, nohách i celého hrudníku. Tato zvláštní schopnost je ohromující i děsivá zároveň. Podívejte se na ní v exkluzivních ukázkách.

Většina z nás se něčemu podobnému snaží vyhnout. Vykloubit si rameno není snem snad nikoho, nemluvě o neskutečné bolesti. To se ale netýká sedmadvacetiletého sympaťáka z Belgie, který si dokáže vykloubit snad všechny části těla. Vznikají tak neuvěřitelné kreace, ze kterých až mrazí. Však si taky porotci soutěže Česko Slovensko má talent zakrývali oči zděšením a trpěli za mladíka, který ale očividně netrpěl vůbec.

Porotci byli ohromeni i zděšeni zároveň

Už jen samotný fakt, že na pódium nepřišel, ale vylezl z připravené krabice, byl fascinující. Z jeho vykloubení rukou nebo hrudníku vstávaly divákům v Incheba Expo aréně v Bratislavě vlasy hrůzou. Od porotců se dočkal jak uznání, tak zděšení. Jakub Prachař třeba jen nevěřícně komentuje: „Ježišikriste, to snad ne!“ Jeho pózy jsou ve spojení s nalíčením a výrazem skutečně děsivé.

„Já jsem to vystoupení pojmenoval tak, že se člověk na sebe podívá ze všech stran. To se málokomu povede,“ hodnotí pak Jakub Papiho, který se s touto výjimečnou schopností už narodil a více si jí začal všímat především ve škole, když zjistil, že dokáže dělat věci, které jiní nedokážou.

Vrchol nastává v okamžiku, kdy si na pódium pozve jako své asistenty moderátory show Jasminu Alagič a Davida Gránského. Jejich úkolem je vyvrátit mladíkovi nohy do stran. David je ze svého úkolu poměrně šokovaný, zato Jasmina se toho nebojí a ještě mu radí, jak na to. „Uděláme to na raz, dva, tři. A úplně mu to šlehni o zem!“ nabádá Jasmina zdrženlivého Davida.

Víte, co je to veletrh podle Jakuba Prachaře?

Nebyl by to známý vtipálek Jakub Prachař, aby pohotově hned něco nevymyslel. „Mě napadla taková věc. Víte, co je to veletrh? To je, když si roztrhneš trenky, kalhoty i prdel zároveň,“ pobaví všechny přítomné Prachař.

Nejen na toto skvělé vystoupení se těšte v show Česko Slovensko má talent v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.