Celebrity

3. září 2021 05:38

Žaneta Dernerová

Prdící cizinec v Česko Slovensko má talent. Porotci brečeli smíchy!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (1) - upoutávka

Přichází další řada oblíbené show Česko Slovensko má talent a s ní mnoho nových objevů. Pak je tu ale také nespočet lidí, kteří jsou jen přesvědčeni, že nějakým talentem oplývají. Ač by se mohlo na první pohled zdát, že Guy First je jedním z nich, dokáže pravý opak. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, čím si získal celou porotu.

V talentových soutěžích nejde často jen o talent, ale musíte porotu zaujmout něčím specifickým. Něčím, co vás naprosto diametrálně odlišuje od ostatních. A pokud je přitom navíc ještě pobavíte, máte vyhráno. Právě to se podařilo showmanovi z Izraele.

Guy First porotu Česko Slovensko má talent totálně dostal. Již moderátorům soutěže Jasmině Alagič Vrbovské a Davidu Gránskému tvrdil, že předvede něco, co ještě nikdo před ním. Dokonce se nebál říct, že je úplně první v této disciplíně. Když se ho Jasmina zeptala, jak si může být jistý, že je průkopníkem, odpověděl jednoduše: „My name si Guy First,“ což znamená „Kluk První“.

Speciální prdicí technika cizince z Izraele

Dobře ale víme, že takové argumenty mnohdy neslibují žádnou velkou podívanou. Kdo by si ale myslel, že to bude i případ Guye, mýlil by se. Už jeho uvolněný příchod na pódium sliboval show, u které se bude bavit nejen porota a obecenstvo v sálu, ale i on sám. Následně zaklesnul své ruce do sebe a pomocí nich vytvářel „prdící“ zvuk, kterým v různých tónech doplňoval vybrané písně.

Ač se to zprvu mohlo zdát jako blbost, svou uvolněností a hereckým výrazem spojeným s opravdu jedinečnou technikou si získal celou porotu, kterou doslova nadchl. „Bomba!“ smál se Jaro Slávik. Když pak mladík navíc přešel do romantické polohy a vyznával jim lásku, všichni už smíchy téměř brečeli.

I Marta Jandová chtěla tuto techniku vyzkoušet

Martu Jandovou jeho umění dokonce natolik zaujalo, že ho poprosila, zda by to mohl vyzkoušet i s její rukou. Sami se podívejte, jak to porotkyni šlo.

Na další zábavná vystoupení se těšte v premiérovém dílu deváté řady Česko Slovensko má talent v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.