Jakub Prachař a Jaro Slávik o prvním sexu: Kdo ovládal speciální francouzské polibky?

VLOGY Mariany: Jaký byl první sex Jara Slávika a Kuby Prachaře?

Mariana Prachařová nás přes své speciální vlogy zavádí do zákulisí show Česko Slovensko má talent a jelikož se nebojí zeptat, dozvídáme se díky tomu opravdové pikantnosti. Jaro Slávik i Jakub Prachař tak prozradí, jaký byl jejich první sex a Jakub se dokonce svěří se speciální metodou francouzského polibku, který ho naučila jeho první dívka. Podívejte se na exkluzivní video.

První sex bývá většinou buď hroznou zkušeností, na kterou bychom nejraději zapomněli, nebo naopak milou vzpomínkou, při které se nám na tváři objeví nostalgický úsměv. Právě takový, jaký můžeme vidět na tváři Jakuba Prachaře, když se ho jeho sestra Mariana zeptá na první sexuální zážitek. „Supr, fakt skvělý, rád na to vzpomínám,“ rozpovídal se Jakub o svém sladkém „poprvé“.

To Jaro Slávik byl při otázce ohledně prvního sexu zprvu zdrženlivější a odpověděl kulantně oklikou: „Už mám za sebou.“ Nicméně poté, co se Jakub svěřil s tím, jak rád na svou sexuální premiéru vzpomíná, to Jara nakoplo a rozvedl svou první sexuální zkušenost více: „Nic. Nic takového. Nebylo to bůhvíco. Ale slitovala se nade mnou, takže byl,“ nesdílí Jakubovo nadšení Jaro, a dává tak tušit, že v jeho případě se o žádný krásný a nezapomenutelný zážitek nejednalo.

Ovšem na doplňující otázku Mariany, v kolika letech k tomu došlo, už zase odpovídá vyhýbavě. „Okolo druhé ráno,“ vypálí vtipně Jaro. „Já to měl ve dvě odpoledne. Těsně po vyučování,“ zavzpomíná Jakub.

První francouzský polibek Jakuba Prachaře

A jak to měli porotci show Česko Slovensko má talent s prvním francouzským polibkem? Tam už Jakub tolik štěstí neměl. Jeho první francouzák totiž parametry tohoto typu polibku tak úplně nesplňoval. Svou líbací premiéru měl „s Andreou, která mě přesvědčila o tom, že je lepší to dělat bez jazyku, tak jsem jí věřil, takže jsem měl tak prodejchanou ústní dutinu, až to nebylo hezký,“ vypráví Jakub, zatímco Jaro se mu jen směje.

Jako by to samo o sobě nestačilo, váže se Jakubovi k tomuto ne zrovna příjemnému zážitku ještě jedna smutná vzpomínka. „A ukradli mi kvůli tomu první horský kolo. Sachs, 18 převodů. Za vysvědčení jsem to dostal, samý jedničky,“ pamatuje si detailně okolnosti Jakub, který se brzy objeví na televizních obrazovkách po boku kolegyně Sary Sandevy v seriálu Dvojka na zabití.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.