Sourozenecká pomsta? Mariana Prachařová si v oblíbené show vystřelila z Jakuba

VLOGY Mariany: Sestra Jakuba Prachaře vám ukáže zákulisí Česko Slovensko má talent

Mariana Prachařová není jen sestrou známého herce a moderátora Jakuba Prachaře. Dcera herečky Dany Batulkové a Davida Prachaře se kromě zpěvu a herectví věnuje také sociálním sítím. Nyní dostala příležitost natáčet exkluzivní vlogy ze zákulisí show Česko Slovensko má talent. A právě prostřednictvím jednoho takového si to s bráchou pěkně vyřídila.

Známá influencerka, která před rokem prozradila, že vlivem covidové pandemie začala trpět poruchou příjmu potravy, získala jedinečnou možnost nahlédnout skrze své vlogy do zákulisí fenomenální show Česko Slovensko má talent, jejíž devátá řada odstartuje na televizní obrazovce již v pátek 3. září ve 20:15 na Primě. Máme se na co těšit!

Mariana využila příležitosti a pomstila se Jakubovi i za všechny další oběti jeho vtípků. S pomocí maminky Dany z něho ještě před startem premiérové řady v televizi udělala neskutečného mamánka. Jakub Prachař nedávno přiznal, že po rozvodu s Agátou Hanychovou bydlí u maminky.

Mariana Prachařová se nebojí zeptat

Mariana má ale jednu nespornou výhodu. Jako sestra jednoho z porotců se zeptá na věci, na které by nikdo jiný neměl odvahu. Díky tomu se třeba dozvíme, kdo sám sebe nikdy nehledal na Googlu nebo kdo se někdy podíval do výstřihu své kolegyni z poroty. „Ano!“ hlásí hned bez skrupulí Jakub Prachař. A není sám. Dojde ale i na mnohem větší pikantnosti. Již padla třeba otázka ohledně prvního sexu! Kdo přiznal, jaký byl jeho první sexuální zážitek?

Sympatická Mariana takhle postupně zpovídala nejen porotce, ale došlápla si i na moderátory. Novou dvojicí, která bude pořadem provázet, je David Gránský a manželka rappera Rytmuse Jasmina Alagič.

V porotě pak stejně jako v předchozím ročníku zasedne Jaro Slávik, Marta Jandová, Diana Mórová a již zmiňovaný Jakub Prachař.

Jak je vidět, Mariana se toho nebojí a my se máme na co těšit!

Podobné články