Celebrity

8. října 2021 05:42

Žaneta Dernerová

Výbuchy smíchu v talentové soutěži. Seznamte se s výstřední Ingrid: Manžel byl opilý gadžo

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (6) - upoutávka

Přijít do talentové soutěže, popovídat si s porotci, k vlastnímu vystoupení se ani nedostat, a přesto postoupit do dalšího kola? Tomu se říká umění! Spontánní Ingrid svými názory a historkami ze života všechny dostala. Manžela třeba označila za opilého gadža. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, čím Ingrid porotce tak pobavila.

Kouzlo osobnosti, upřímnost a naprosto otevřené názory, které vás pobaví, jsou nejsilnější zbraní jedinečné Ingrid, která si získala všechny v sále a způsobila nejeden záchvat smíchu.

Svérázná Ingrid přijela zkusit své štěstí do talentové soutěže a porotu baví od první chvíle. Pochází z Bratislavy, Jakub Prachař se jí proto hned ptá, co je podle ní v tomto městě nejzajímavějšího. „No pro mě už nic,“ odpoví spontánně Ingrid a rozjede tím kolo jednoho záchvatu smíchu za druhým. „Já jsem tu starý inventář,“ dodá ještě.

Ingrid bez problému přizná, že sako si vykšeftovala

Původně sice měla v plánu zpívat romskou píseň, ale její bezprostřednost a naprostá otevřenost zaujala porotce natolik, že místo zpěvu Ingrid jen vyprávěla. Když šla před plánovaným vystoupením do zákulisí, protože jí vypadl port, Jakub Prachař využil příležitosti pauzy a vyzvídal, kde sehnala svoje červené sako. „Jsem si vykšeftovala,“ rozesměje všechny Ingrid.

Kde sehnala svou brož, se podívejte ve videu.

Sympatická Ingrid se do soutěže přihlásila jednoduše proto, že za zkoušku člověk nic nedá. Před publikem sice nikdy v životě nezpívala, zato se ale svěří, že účinkovala v Soudní síni, kde byla dle svých slov výborná. Jinak ale Ingrid pracuje jako uklízečka v nemocnici. Přes toto téma se upřímná Ingrid dostane až k výrokům, že nebýt Romů, nemá kdo rodit, neboť bílým se už nechce.

Podle Ingrid byl její muž opilý dilino a gadžo

Logicky tak následuje otázka na její rodinu. Manžel jí už zemřel, Ingrid ale bez obalu přizná, že kdyby nekouřil a nepil, mohl tu být ještě teď. „Dilino sprostý,“ okomentuje to. „On by ještě žil, dilino jeden, gadžo,“ nebere si servítky vůči zesnulému muži Ingrid, čímž dostane do kolen především Dianu Mórovou a Jakuba Prachaře.

K pěveckému vystoupení nakonec vůbec nedojde a Ingrid jen předvede pár grimas, kterými napodobuje legendárního francouzského herce Louis de Funèse.

Na celé vyprávění Ingrid a další nezapomenutelné výkony soutěžících se těšte v show Česko Slovensko má talent od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.