Celebrity

10. září 2021 20:30

Žaneta Dernerová

Jakub Prachař vytvořil se zmatenou soutěžící duo připomínající Pata a Mata

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (2) – Jakub drží soutěžící kabel

Podívejte se nejvtipnější scény z pátečního dílu show Česko Slovensko má talent. Jakub Prachař vytvořil komické duo se zmatenou soutěžící. Nejenže ji doprovodil až na pódium, zapojil se také do jejího vystoupení.

Jakub Prachař, který v poslední době rozvířil vody showbyznysu zejména svým vztahem s hereckou kolegyní ze seriálu Dvojka na zabití Sarou Sandevou, je známý vtipálek. To předvedl i v dalším díle show Česko Slovensko má talent, kde z nevinné pomoci zmatené soutěžící vytvořil komické číslo. Navíc nezaváhal a od porotcovského stolu si s ní i zahrál etudu. O co přesně šlo?

Když před stůl členů poroty deváté řady show Česko Slovensko má talent nastoupí žena v červených šatech, všichni mají za to, že je jde nejprve jen osobně pozdravit. Vzápětí ale pochopí, že nejenže tomu tak není, ale než by jí vysvětlili, kam si má jít na pódium stoupnout, bude rychlejší, když ji doprovodí Jakub Prachař. Ten není ze svého úkolu nijak nadšený, navíc poté, co si všimne, že ženě visí z pod šatů port jako ocásek, je jasné, že bude o zábavu postaráno.

Jakub Prachař nese soutěžící kabel

Jakub nelení, houpající se port uchopí a zatímco ženu naviguje směrem na pódium, doprovází ji s portem v ruce. Směšná situace, při níž to vypadá, jako by nesl soutěžící její ocásek, je doprovázena hudbou tak trefně, že dvojice působí jako Pat a Mat.

Tím ale Jakubova úloha u této účinkující nekončí. Žena přišla do soutěže přehrát scénu ze známé pohádky a vystupuje jako Káča, která diktuje čertovi své požadavky na manžela. Jakub se bez váhání spontánně chopí právě čertovské role. „Já chci podat písemnou žádost,“ hraje soutěžící Káču. „Jméno a příjmení,“ skřehotá do toho Jakub jako starý čert. „Pak se teprve podíváme do databáze.“

Mrkněte se v další scéně na jejich úsměvnou scénku.

Na další komické momenty show Česko Slovensko má talent se těšte zase v pátek od 20:15 na Primě. Předchozí premiérový díl deváté řady této legendární soutěže si můžete pustit v archivu na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.