Charlotte Gottová opět pokouší sociální sítě. Zapózovala na dovolené u moře

Když si dcera legendárního zpěváka Karla Gotta Charlotte Gottová založila Instagram, byl z toho poprask. Jediná fotka vyvolala vlnu nadšení. Poté se však Charlotte stáhla a na sociální síť dlouho nic nedala. Až teď zveřejnila další fotografii z dovolené. Na té pózuje na útesu u moře.

Fanoušci se konečně dočkali. Patnáctiletá dcera Karla Gotta zveřejnila dva snímky z letní dovolené. Tu trávila ve známém italském městě Manarola. Na prvním snímku pózuje na útesu, na druhém vyfotila z výšky pouze moře. Ani v jednom případě jí ale není vidět do obličeje.

Za necelé dva dny nasbírala Gottová téměř 25 tisíc lajků. A má více než 100 tisíc sledujících. Oproti tomu stránka Karel Gott Agency, která poslední rok pravidelně přidává příspěvky ze života rodiny Gottových, má sledujících 43 tisíc.

Patnáctiletá Charlotta Ella zpívá, hraje, tancuje a má velký předpoklad k tomu stát se jednou opravdovou hvězdou. Se svým otcem natočili dojemný duet Srdce nehasnou, který pro ně napsal Richard Krajčo ze skupiny Kryštof. Po tatínkovi zdědila nejen talent, ale ze všech dcer je mu i nejvíc podobná.

O dva roky mladší Nella Sofie je spíše tišší povaha a vždy stála trochu v pozadí. I když i ona je velmi pěvecky a pohybově nadaná, od dětství vystupovala v divadle, například v muzikálu Marie Antoinetta. Nella je více podobná mamince, má světlejší vlasy a rysy v obličeji Ivanu nezapře. Psali jsme o tom TADY.

Karel Gott své dcery před mediálním světem důkladně chránil a držel je tak trochu zkrátka. Měly například přísný zákaz poskytovat rozhovory. Možná i proto taková opatrnost, co se týče zveřejňování fotek na Instagramu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.