Celebrity

20. února 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Charlotte Gottová zdědila talent po otci. Ze všech dcer je mu i nejvíc podobná

Geny se nezapřou. A dcera Karla Gotta, Charlotte Ella, je toho důkazem. Po otci zdědila nejen pěvecký talent, ale i podobu. Možná nejvíc ze všech jeho čtyř dcer. Už to není žádná malá holka, ale slečna, která roste do krásy. O tom se mohli fanoušci přesvědčit na fotografii, kterou sama umístila na svůj Instagram. Letos Charlotte oslaví patnáctiny. A kdo ví, možná z ní bude hvězda velikosti jejího otce.

Zpěvák Karel Gott měl za svůj život mnoho vztahů, ze kterých má čtyři krásné dcery. Ty nejmladší dvě vychovával se svou manželkou Ivanou Gottovou.

Črnáctiletá Charlotta Ella zdědila po svém tatínkovi nejen talent, ale ze všech dcer je mu i nejvíc podobná. O dva roky mladší Nella Sofie je spíše tišší povaha a vždy stála trochu v pozadí. I když i ona je velmi pěvecky a pohybově nadaná, od dětství vystupovala v divadle, například v muzikálu Marie Antoinetta. Nella je více podobná mamince, má světlejší vlasy a rysy v obličeji Ivanu nezapře.

Také Charlotte už vystupovala v několika muzikálech a zpívání jí opravdu jde a baví ji. Aby ne, měla toho nejlepšího učitele.

Podívejte se, jak šel čas s Charlotte Ellou Gottovou:

Se svým otcem natočili dojemný duet Srdce nehasnou, který pro ně napsal Richard Krajčo ze skupiny Kryštof. Sám Gott řekl, že společná píseň ho dojala a skvěle jim sedla: „Nese v sobě emoční hloubku a energii rozpravy mezi otcem a jeho dospívající dcerou. Jsem hrdý na to, s jakým nasazením a profesionalitou Charlottka píseň nazpívala,“ řekl tehdy pyšný otec.

Z Charlotte už ale není žádná malá holčička, taky letos oslaví patnácté narozeniny. Nedávno vzbudila u fanoušků poprask, když na instagram nahrála svou fotku. K té sice nic nenapsala, ale během jednoho dne nasbírala více než sto tisíc fanoušků. A překonala tak i svého slavného otce.

Kromě Charlotte a Nelly má ještě Gott dvě dcery z předešlých vztahů. Nejstarší Dominiku (47), která žije ve Finsku, měl se svou první ženou, bývalou jazzbaletkou Antonií Zacpalovou.

Druhá dcera Lucie (33) se narodila po krátkém románku Gotta s Ivetou Kolářovou. Mistr dlouho nevěřil, že Lucie je jeho, a dokonce nechal udělat test otcovství. Nebyla mu podobná, teprve až časem se jistá podoba ukázala. Lucie po Gottovi zdědila výtvarné nadání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.