Celebrity

12. února 2021 14:00

Gabriela Kolinová

Charlotte Gottová boduje na sítích. Kdo ještě? Dcera Dary Rolins má Instagram zakázaný

Stačila jedna fotka na Instagramu a z Gottovy dcery Charlotte se stala hvězda. Za jeden den nasbírala téměř sto tisíc sledujících, a překonala tak i profil svého zesnulého otce Karla Gotta. Kdo z potomků slavných ještě boduje na sociálních sítích a proč dcera Dary Rolins, Laura, Instagram zatím nemá?

Charlotte Ella Gottová

Starší dcera Karla Gotta, Charlotte, si nedávno založila svůj Instagram a nahrála na něj první fotku. Ta mezi veřejností vzbudila velký poprask. Gottovy dcery si každý pamatuje jako malé holky, ale jak je vidět, z čtrnáctileté Charlotte už je velká slečna. Během jediného dne nasbírala téměř sto tisíc sledujících a fotku doposud lajkovalo přes 40 tisíc fanoušků. Zajímavostí je, že v počtu sledujících dvojnásobně překonala svého zesnulého otce. Oficiální profil Karla Gotta s názvem „officialkarelgott“ měl 176 tisíc sledujících, v létě loňského roku byl ale zablokován. Ivana Gottová se rozhodla informovat o novinkách spojených s odkazem slavného zpěváka na novém profilu „Karel Gott Agency“. Ten je aktivní od začátku září a sleduje ho přes 42 tisíc lidí. Média spekulovala, zda je profil Gottovy dcery pravý, to pak ale potvrdila mluvčí rodiny Aneta Stolzová: „Ano, toto je jediný pravý profil Charlotty.“ Tak se budeme těšit na další fotky mladé nadějné zpěvačky.

Jakub Mareš

Jakubův táta, moderátor Leoš Mareš, má jeden z nejvlivnějších Instagramů v Česku. Sleduje ho přes milion fanoušků. Možná i proto jde jeho syn v tátových šlépějích. Patnáctiletý Jakub je nadšený fotbalista a vystupuje pod pseudonymem „Kubajebeast“. Na Instagramu má téměř třicet tisíc sledujících. Nejčastěji sem dává posty z tréninků, občas se na nějaké fotce objeví se svým tátou Leošem. Kromě fotbalu Jakub miluje i jízdu na vodních lyžích.

Natálie Grossová

Mladá herečka a zpěvačka Natálie Grossová, dcera zesnulého politika Stanislava Grosse, je také velice aktivní na Instagramu. Loni v září oslavila osmnácté narozeniny, studuje Pražskou konzervatoř a těší se, až zase bude moci vystupovat v divadle. Zatím si prý zpívá doma a cvičí na svoje role v muzikálech. Na Instagramu má téměř padesát tisíc sledujících a nebojí se ani fotek v plavkách. „Co si budeme povídat, fotky v plavkách mají větší úspěch. Ale není to, že bych se chtěla vystavovat, občas je to i spolupráce,“ prozradila serveru Super.cz. Naposledy na svůj profil sdílela fotky z dovolené, kterou tráví se svou sestrou Denisou a maminkou Šárkou Grossovou: „Děkuji mé skvělé mamince za možnost jet na tuto krásnou dovolenou. Jsi ta nejlepší!“ napsala Natálie.

Dcera Dary Rolins zatím Instagram nemá. Proč?

Dara Rolins své dceři Lauře zatím Instagram nepovolila. Sama má se sociální sítí špatnou zkušenost. „Jednoho dne můj instagramový účet zmizel, byl zablokován a nefunkční. Následovala velmi složitá cesta, aby mi profil obnovili. Firma mi vygenerovala kód, se kterým jsem se musela jako vězeň vyfotit a poslat jim to zpět, abych dokázala, že je účet opravdu můj,“ svěřila se v pořadu ShowTime. Dara už má teď účet na Instagramu ověřený. Co to znamená? Vedle jejího uživatelského jména má bílou fajfku v modré ikoně, která zaručuje větší bezpečnost. A možná i právě proto zatím nechce, aby její dcera Laura Instagram používala.

„Laura zatím Instagram nemá, ani to nemáme v plánu. Je na TikToku, což je taková veselá aplikace, kde si tančí. Nestrašte Instagramem,“ smála se v reportáži. Navíc je tu ještě jeden zásadní problém, Instagram je až pro děti od třinácti let, což Lauře ještě není. Populární sociální síť si bude moci založit až na konci března, kdy oslaví třinácté narozeniny. Tedy, pokud jí to maminka Dara povolí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.