Celebrity

27. září 2021 06:00

David Laštovka

Petr Nárožný se dlouho nemohl smířit s tím, že syn je gay. Domluvila mu kolegyně

Hvězdy nad hlavou (5) - upoutávka

Legendární herec Petr Nárožný je pověstný tím, že je z takzvané staré školy, která zastává konzervativní názory a věří na klasickou rodinu a manželství. Když se dozvěděl, že jeho syn Petr je odlišné sexuální orientace, nějaký čas s ním údajně vůbec nekomunikoval a trvalo mu pěkných pár let, než se s tím dokázal vyrovnat. 

Petr Nárožný junior je velmi všestranný muž. Stal se z něj úspěšný podnikatel, mediální manažer, lektor jazykové školy a navíc i velmi výřečný a vtipný moderátor. Dalo by se říct, že na něho jeho slavný otec musí být pyšný, ale nebylo tomu tak vždycky.

Herec se totiž nemohl smířit s tím, že jeho syn je homosexuál. Že v rodině kvůli tomu panuje jisté napětí, o tom během svého života promluvila herečka Květa Fialová. Právě ona svým způsobem stála ze jejich usmířením. „Já gaye miluji. Jsou to ty nejčistší duše, které znám. Mám mezi nimi spoustu přátel. Jsou to dobří, milí, jemní lidé. Petr měl panickou hrůzu z toho, že by se to mohl někdo dozvědět. Říkala jsem mu, aby nebláznil, přijal to, netrápil sebe a hlavně svého kluka. Jsem šťastná, že dostal rozum, syna pochopil a usmířili se,“ sdělila herečka. Od té doby mezi sebou mají krásný vztah.

Seznámení s přítelem syna

Herec se seznámil i se synovým přítelem. Dokonce jim měl v jihočeském lázeňském městě Třeboni, kam pravidelně jezdí a kde má letní byt, zakoupit jejich vlastní apartmán. „Táta dnes slaví narozeniny. Je sice o 42 let starší než já, ale já už jsem zase několik let o pár centimetrů vyšší... Takže alespoň v něčem jsem první. Nejlepší táta na světě... Jsou věci, které za peníze nekoupíš,“ napsal na svůj Facebook syn Petr. A herec mu komplimenty oplácí. Je šťastný za to, jak to je. „Mám hodnou ženu, měl jsem snad celý život dobré manželství. Mám hodné děti. Dělají mi radost. Mám nádherné vnučky, dělají mi strašnou radost. Jsem spokojený,“ uvedl v rozhovoru pro rozhlas Nárožný, který letos oslavil třiaosmdesáté narozeniny.

Petr Nárožný se rozhodl tvrdě pracovat

Ke stáří herec přistupuje smířlivě. „Je to věk, kdy si naplno uvědomíte, že život má svůj konec. A pokud vám to zdraví dovolí, bude záležet už jenom na vás, co s tím uděláte. Já se rozhodl tvrdě pracovat, číst, studovat, tedy hlavně nenechat zlenivět mozek,“ svěřil se Nárožný, kterého nyní můžeme vídat jako doktora ve skvěle obsazeném pondělním seriálu TV Prima Hvězdy nad hlavou. Další role obsadili například Bolek Polívka, Alena Mihulová, Oldřich Vlach, Václav Kopta, Veronika Žilková, Roman Zach, Miroslav Táborský, Jitka Smutná, Pavel Zedníček, Tereza Kostková nebo Roman Vojtek.

„Obdivuji pana Nárožného nejenom za to, co vše vytvořil, natočil a kolikrát mě od mého mládí přes telku rozesmál, ale smekám před jeho rozhledem, pokorou, vitalitou, lidskostí a taky... Prostě si pořád ze sebe dokáže udělat srandu, to snad vidíte. A to spousta velkých umělců prostě neumí. Je mi ctí být s ním součástí jednoho skvělého seriálu,“ vypsal Roman Vojtek na Instagramu svůj obdiv k Petru Nárožnému. Jeho slova mluví za vše.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.