zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nejslavnější mág David Copperfield čelil obvinění ze znásilnění. Má děti s Češkou?

David Laštovka, foto: Profimedia , Vydáno: 16.09.2021
Soukromí amerického iluzionisty Davida Copperfielda je zahaleno tajemstvím, stejně tak jako jeho kouzla. Jednou z jeho partnerek měla být Češka, která tvrdí, že s ním má dvě děti a několik let spolu měli žít. Jaké intimnosti o něm prozradila a jaká je skutečnost?

reklama

Podmanivý pohled, uhrančivé oči, charismatický vzhled a šarm. Není divu, že se na nejslavnějšího iluzionistu všech dob Davida Copperfielda celý život lepily ty nejkrásnější ženy světa. Zásadně si vybíral mladé topmodelky, ale málokterý vztah mu vyšel. Jeho nejznámější partnerkou byla německá sexbomba Claudia Schiffer, s kterou se dokonce i zasnoubil. Láska jim vydržela šest let. Důvodem rozchodu byl odlišný pohled na budoucnost a také jejich pracovní vytížení.

David Copperfield a modelka Claudia Schiffer tvořili pár, láska jim vydržela šest let.
Autor: profimedia David Copperfield a modelka Claudia Schiffer tvořili pár, láska jim vydržela šest let.

Vážná známost Copperfielda? Češka, která s ním má údajně dvě děti

Vážnou známostí měla být i Češka Mária Petličková, která dokonce tvrdí, že s kouzelníkem má dvě děti: syna Dylana a dceru Audrey. „Poznali jsme spolu v roce 1999 v Jižní Africe, kde jsem tehdy pracovala jako modelka. Moje bookerka mě vzala s sebou na večeři, kde byl i David. Naše pohledy se střely a hned to bylo jasné. Když jsme si pak začali povídat, měli jsme hodně společného. Prostě jsem cítila, že mezi námi něco je,“ prozradila Mária v roce 2008 v rozhovoru pro Blesk.

Copperfielda vylíčila jako velkého romantika. „On mi pořád vyráží dech, je takový nepředvídatelný. Vidíme se tak jednou za dva týdny, což je ideální pro spokojené manželství (smích), a když tu není, z ničeho nic třeba přijdou květiny. On je džentlmen, dává najevo, že na mě myslí,“ prozradila. Rozmluvila se také o tom, co mu doma nejčastěji vaří. „S českou kuchyní moc nepochodím. Děti milují knedlíky, ale David si dá spíš pizzu nebo těstoviny.“

David Copperfield a francouzská modelka Chloe Gosselin, s níž má mág dceru.
Autor: profimedia David Copperfield a francouzská modelka Chloe Gosselin, s níž má mág dceru.

Copperfield přiznal dceru. Byl nařčen ze znásilnění

Otázkou ovšem je, nakolik je její příběh pravdivý. Copprfield se k jejich vztahu totiž nikdy oficiálně nevyjádřil. Potomka prostřednictvím svého osobního mluvčího přiznal až v roce 2011, kdy se mu narodila dcera Skye. Matkou ale měla být o osmadvacet let mladší francouzská modelka Chloe Gosselin, s níž se také zasnoubil. „Zapomeňte na zmizení sochy Svobody, Davidovou příští iluzí bude zmizení špinavé plínky. Je to mnohem praktičtější,“ hlásil tehdy kouzelníkův mluvčí. 

Slavný mág během života čelil také drsnému obvinění. Americká modelka Lacey Carrollová ho nařkla z toho, že ji vylákal na svůj ostrov na Bahamách, kde ji měl znásilnit. „Naprosté a pouhé vyděračství,“ reagoval David prostřednictvím svých právníků. Federální bezpečnostní služba FBI a žalobci, kteří případ vyšetřovali více než dva roky nakonec trestní stíhání uzavřeli a nevznesli obvinění. Důvody ovšem nesdělili. Když soudce rozhodl, že Copperfieldovi právní zástupci budou moci Lacey vyslechnout pod přísahou, svoji žalobu nakonec stáhla sama.

Nela Moravcová.

Nela o brutálním znásilnění: Mluvil se mnou, říkal, že mě zabije. Křik to jen zhoršoval

reklama

Související témata: David Copperfield , znásilnění , kouzla , Claudia Schiffer

reklama

Přečtěte si také

reklama