Celebrity

13. listopadu 2021 04:20

Žaneta Dernerová

David Gránský to roztočil s růžovým zajdou. Fufo je holka, nebo kluk?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (11) – Fufo

Málokomu se poštěstí, že se k jeho vystoupení přidá i moderátor talentové soutěže a stane se nedílnou součástí jeho show. A co teprve, když svým nápadem strhnete i porotu a ostatní členy natáčecího štábu. Podívejte se v extra ukázkách, jakou zábavu rozjel David Gránský s růžovým zajícem.

„Ježišikriste!“ lekne se moderátor David Gránský, když se otočí k dalšímu soutěžícímu. V barevném kostýmu růžového zajíce s pruhovaným tričkem a květovanými kraťasy nelze ani rozpoznat, zda se jedná o muže, či ženu.

Zvláštní postavička, která si říká Fufo, nastoupí před porotu a bez jakéhokoliv rozhovoru, vysvětlování nebo alespoň pozdravu, rozjede svoje vystoupení. Po krátkém tanci se mu ale zasekne kazeta v jím doneseném magnetofonu, načež si rozmotanou pásku navíjí tužkou a snaží se ji opravit.

Růžový zajíc rozjede nekonečnou spirálu točení

Když se mu to povede, rozehraje se slavná píseň od Bonnie Tyler Total Eclipse of the Heart, jež začíná opakovaným „turn around“, což v překladu znamená „otoč se“. Růžový zajda se tak dle návodu skladby otočí. A pak znovu a znovu, vždy po tomto jasném pokynu.

Porotci se sice smějí, ale ta pravá zábava začne ve chvíli, kdy na pódium vstoupí David Gránský. „Já se omlouvám, ale ono to vypadá, že se to nějak seklo, ten magneťák,“ říká David, když v tom znovu nastane ona pasáž „turn around“ a on se jako uhranutý začne točit spolu se zajícem Fufem. „Musíme to okamžitě zrušit, zastavit tuhle písničku,“ stačí ještě říct, než se musí znovu otočit.

Na pomoc si zavolá playera Miška, který se v momentě, kdy vejde na jeviště, začne točit s nimi. To už se porota smíchy prohýbá. Miško odběhne pro mop, kterým plánují do magnetofonu praštit, aby ukončili tento nekonečný příběh. Vše ale probíhá za neustálého točení.

Kromě Davida Gránského se začnou točit i porotci

„Na vás jsem čekal devět ročníků Česko Slovensko má talent,“ povídá zajdovi pobavený Jaro Slávik. „Taková blbost, ale velmi dobře vymyšlené,“ chválí ho. Během toho ale začnou otáčivý Fufův pohyb opakovat ostatní porotci, což vyústí ve znovu zapnutí zaseklé části skladby. Ve finále se tak na svých židlích neotáčí jenom porota, ale i moderátoři v zákulisí a ostatní členové štábu.

I když nakonec růžový zajíc Fufo nepostoupil, jeho nápad všechny skvěle pobavil a stal se nezapomenutelným. Pozor, ať se při příštím poslechu této písně nezačnete točit taky. Na celé vystoupení Fufa a nekonečné točivé hrátky se podívejte v archivu na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.