Celebrity

9. listopadu 2021 05:51

Žaneta Dernerová

Šílená střelba! Vyděšení porotci talentové show svěřili životy do rukou soutěžícího

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (10) – Nebezpečná střelba

Porotci talentové soutěže jsou již zvyklí, že někteří účinkující si je pozvou na pódium, aby si na vlastní oči ověřili jejich schopnosti nebo si sami zkusili, zda by zvládli totéž co oni. Tentokrát ale nasadili kůži více, než by je kdy napadlo. Nebezpečná dvojice je totiž přemluvila k absolutní šílenosti.

Krásná Alexandra a mužný Alfredo si říkají Deadly Games. Jak moc je tento výraz vystihuje, si mohli diváci ověřit při sledování talentové show. Tato dvojice totiž přijela ukázat to nejlepší, co v nich je, a zároveň jedny z nejnebezpečnějších věcí, jaké jsou možné.

Nebezpečí skutečně hraje v jejich vystoupení zásadní roli. Jak říká Alfredo: „Míra nebezpečí na stupnici od jedné do deseti je v tomto případě jedenáct.“ Porotkyni Martě Jandové ještě svitne naděje na uklidnění, zda přece jen nejsou v jejich představení nějaké triky. Nádherná Polka Alexandra jí to ale bohužel vyvrátí: „Nejsou v tom žádné triky.“

Míra nebezpečí je při vystoupení Deadly Games extrémní

Své vystoupení začnou nejprve s růží a lanem. Alex drží rudý květ s kratším stonkem a Alfredo práskne bičem tak, že květ odpadne. V dalším momentě si ale sexy Alexandra vezme růži do úst a Alfredo neohroženě práskne znovu. To už se pomalu začíná tajit dech nejednomu divákovi.

Tím se ale jejich nebezpečné hry teprve rozjíždějí. Následuje házení noži, kdy jimi Alfredo nejen kopíruje Alexandřino tělo, ale trefuje se i do balónků, které krásná dívka drží v ruce, nebo dokonce v puse. Nervydrásající chvíle si pro diváky připraví v momentě, kdy namakaný Alfredo hází noži poslepu.

I když si zřejmě stejně jako moderátoři show Jasmina Alagič a David Gránský většina diváků přeje, aby toto nervydrásající představení už skončilo, Alfredo s Alexandrou pokračují dál a míru nebezpečí stupňují. V další části vymění sympatický muž nože za luk s šípy a trefuje se do balónků, které má půvabná Alex opět umístěné v těsné blízkosti tváře.

Chyba Alfreda by jeho partnerku mohla stát život

Alfredo sám přiznává: „Největší strach mám z toho, že udělám chybu. Protože když ji udělám, ona bude zraněná. Její život je v mých rukách,“ netají se svými obavami muž, který je v pořadí šestou generací cirkusových umělců. „Nemůžu udělat chybu, protože jinak ublížím své životní lásce.“

Téměř infarktový stav ale nastane pro všechny v momentě, když se Alfredo otočí k terči zády a pro směr střelby se orientuje pouze pomocí selfie kamery na mobilu porotkyně Diany Mórové. „Já jsem rád, že už je konec,“ přiznává po tomto finálním čísle Jakub Prachař, se kterým určitě souhlasí nejen jeho kolegyně Marta Jandová. Viditelně se totiž ulevilo všem. To ještě netuší, že ty nejnapínavější chvíle, při nichž budou porotci v podstatě nasazovat vlastní život, teprve přijdou.

„Myslím, že byste měli jít na pódium a zkusit si, jaké pocity má Alex, když střílím,“ navrhne Alfredo překvapeným porotcům, které jeho návrh z počátku jen pobaví. Diana Mórová se ale v mžiku nebojácně zvedne a zamíří spolu se svalnatcem na jeviště. Postupně se k ní přidá i Marta Jandová a Jakub Prachař.

Červená košile a hnědé spodky Jara Slávika

Nejvíce se vzpírá Jaro Slávik, který se striktně odmítá něčeho takového účastnit. Ale i on se nakonec nechá přemluvit. „Mně se hlavně líbí, že sis zvolil správnou barvu košile,“ naráží moderátor David Gránský na jeho červený svršek, když ho spolu s Jasminou doprovázejí na pódium. „Kdybyste věděli, že mám i hnědé spodky,“ neopouští Jara smysl pro humor.

„Já jsem chtěl založit novou rodinu, měl jsem teď našlápnuto,“ přemítá nahlas Jakub Prachař, když se porotci řadí s balónkem v ruce před terč. Alfredo se chystá prostřelit všechny naráz. Nervozita všech je téměř hmatatelná a zažijí opravdu perné chvilky.

Odvážná dvojice pak přesvědčí i moderátory soutěže Jasminu Alagič a Davida Gránského, aby se jejich vystoupení taktéž zúčastnili. Co si pro ně přichystali a jak to dopadne, se podívejte v archivu na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.