Celebrity

29. července 2021 06:00

Gabriela Kolinová

David Kraus ukázal ženu a miminko: Mít mladší partnerku je fuška. Naše dítě je pro začátečníky

David Kraus ukázal ženu a miminko

Zpěvák David Kraus je už pět měsíců hrdým tatínkem. Dceru Ester má s o dvacet let mladší modelkou Sarah. Po dlouhé době ji vyvedl do společnosti a přiznal, že mít mladší ženu je pěkná fuška. Rozpovídal se třeba i o tom, jak bude Ester v budoucnu vybírat partnery. Koho by si vedle ní představoval?

David Kraus vzal svou ženu s pětiměsíční Ester do společnosti. A mladí rodiče jen zářili: „Ona už trpěla, je furt zavřená doma. Takže jsme šli mezi lidmi a užíváme si to,“ prozradil David v reportáži pro pořad Showtime se skeničkou bílého vína v ruce. „Musím si dávat pozor, protože já se rychle ožírám,“ zasmál se.

V reportáži prozradil, jak se udržuje v kondici. „Čím jsem starší, tak už se necpu těma svíčkovkama a vrabcema, protože jsem pak strašně unavený a mám mladou ženu, která mi to pak pořád připomíná. Musím říct, že se o sebe starám tak jako nikdy a stejně jí nestačím,“ přiznal se smíchem.

A jaký je jeho recept na to, aby byl stále fit? „Mladá žena je dobrý recept. Jak jste unavený, tak rovnou máte pocit, že prohráváte, že jdete do kopru, protože těch mladých nadšenců kolem mé ženy je plno. Takže já se musím snažit, aby mi neutekla. A musím alespoň předstírat, že jsem plný energie,“ vysvětlil.

David Kraus si konečně splnil sen a stal se tátou. Dítě si dlouho přál a tak teď žije jen pro dceru a ženu. „Teď máme to miminko. Já plnohodnotně spím, moje žena teda vstává brzo ráno. Já ji obdivuji. Já jsem v tu dobu v bezvědomí,“ popsal, jak to chodí u nich doma.

David promluvil i o otcovství. Jak mu nová role jde? „Já si uvědomuji, že je to nejhezčí období v mém životě. Uvědomuji si to v té době. Bál jsem se, že to bude těžký. Máme dokonalou holčičku, která je dokonale hodná. Já tomu říkám, že je to dítě pro začátečníky,“ dodal.

Samozřejmě jako každý táta má i David pocit, že má nejkrásnější miminko na světě. A jak je připraven na její nápadníky? „Budu rád, když bude o moji holčičku zájem, budu rád, když bude šťastná a samozřejmě budu ty chlapy kontrolovat. Vím, jaký jsem byl já,“ prozradil. „Já bych si vedle ní představoval kluka, který hraje na violoncelo a je vzorný, ale ten ji samozřejmě nebude bavit,“ doplnil se smíchem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.