zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

David Kraus ukázal ženu a miminko: Mít mladší partnerku je fuška. Naše dítě je pro začátečníky

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Gabriela Kolinová , Vydáno: 29.07.2021
Zpěvák David Kraus je už pět měsíců hrdým tatínkem. Dceru Ester má s o dvacet let mladší modelkou Sarah. Po dlouhé době ji vyvedl do společnosti a přiznal, že mít mladší ženu je pěkná fuška. Rozpovídal se třeba i o tom, jak bude Ester v budoucnu vybírat partnery. Koho by si vedle ní představoval?

reklama

David Kraus vzal svou ženu s pětiměsíční Ester do společnosti. A mladí rodiče jen zářili: „Ona už trpěla, je furt zavřená doma. Takže jsme šli mezi lidmi a užíváme si to,“ prozradil David v reportáži pro pořad Showtime se skeničkou bílého vína v ruce. „Musím si dávat pozor, protože já se rychle ožírám,“ zasmál se.

V reportáži prozradil, jak se udržuje v kondici. „Čím jsem starší, tak už se necpu těma svíčkovkama a vrabcema, protože jsem pak strašně unavený a mám mladou ženu, která mi to pak pořád připomíná. Musím říct, že se o sebe starám tak jako nikdy a stejně jí nestačím,“ přiznal se smíchem.

David Kraus vzal ženu s miminkem do společnosti.
Autor: profimedia David Kraus vzal ženu s miminkem do společnosti.

A jaký je jeho recept na to, aby byl stále fit? „Mladá žena je dobrý recept. Jak jste unavený, tak rovnou máte pocit, že prohráváte, že jdete do kopru, protože těch mladých nadšenců kolem mé ženy je plno. Takže já se musím snažit, aby mi neutekla. A musím alespoň předstírat, že jsem plný energie,“ vysvětlil. 

David Kraus si konečně splnil sen a stal se tátou. Dítě si dlouho přál a tak teď žije jen pro dceru a ženu. „Teď máme to miminko. Já plnohodnotně spím, moje žena teda vstává brzo ráno. Já ji obdivuji. Já jsem v tu dobu v bezvědomí,“ popsal, jak to chodí u nich doma. 

 

David promluvil i o otcovství. Jak mu nová role jde? „Já si uvědomuji, že je to nejhezčí období v mém životě. Uvědomuji si to v té době. Bál jsem se, že to bude těžký. Máme dokonalou holčičku, která je dokonale hodná. Já tomu říkám, že je to dítě pro začátečníky,“ dodal.

Samozřejmě jako každý táta má i David pocit, že má nejkrásnější miminko na světě. A jak je připraven na její nápadníky? „Budu rád, když bude o moji holčičku zájem, budu rád, když bude šťastná a samozřejmě budu ty chlapy kontrolovat. Vím, jaký jsem byl já,“ prozradil. „Já bych si vedle ní představoval kluka, který hraje na violoncelo a je vzorný, ale ten ji samozřejmě nebude bavit,“ doplnil se smíchem. 

David Kraus se stal otcem. S partnerkou Sarah Opravilovou mají dceru Ester.

David Kraus: Moje chlapské ego šlo stranou, narození dcery jsem obrečel

reklama

Související témata: David Kraus , Sarah Opravilová , otcovství , rodičovství , dcera

reklama

Přečtěte si také

reklama