zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

David Kraus: Moje chlapské ego šlo stranou, narození dcery jsem obrečel

David Kraus se stal otcem. S partnerkou Sarah Opravilovou mají dceru Ester.
Autor: profimedia David Kraus se stal otcem. S partnerkou Sarah Opravilovou mají dceru Ester.
Zpěvák David Kraus se nedávno stal otcem. S jedenadvacetiletou modelkou Sarah Opravilovou mají holčičku Ester. David přiznal, že je štěstím bez sebe. U porodu byl, a dokonce neudržel slzy dojetí: „Mám pocit, že ty hormony spíš mávají se mnou než s maminkou,“ svěřil se. Dcera je prý celý tatínek, hlavně nos má po něm.

reklama

Jedenačtyřicetiletý zpěvák si děti dlouho přál a teď se konečně dočkal. Má holčičku Ester. „Splnil se mi sen všech snů,“ napsal krátce po jejím narození. Těhotenství shodou okolností nedávno oznámila i jeho bývalá partnerka, tenistka Barbora Strýcová.

David přiznal, že ho narození dcery opravdu vzalo. „Je to pocit, který se nedá srovnat s žádným jiným. Ve vás se za jednu sekundu všechno změní. Celé to moje sebeego jde stranou. Musím říct, že je to nepopsatelný pocit a pro mě je to opravdu splněnej sen,“ prozradil v pořadu ShowTime. Zároveň ale dodal, že s narozením miminka jde ruku v ruce i strach, který o něj člověk má. „My jsme zatím zdraví a radujeme se. Já mám pořád pocit, že se mi to zdá...“

Sympatický zpěvák se svěřil, že po narození Ester dokonce neudržel slzy: „Já jsem si breknul a pak jsem se rozbrečel štěstím. Mám pocit, že ty hormony spíš mavají se mnou než s maminkou. Je to krásný a jsem rád, že mám teď i čas, ta holčička se každou hodinu mění,“ řekl dojatý David, kterému se i díky pandemii podařilo utajit přítelkyni i její těhotenství. A ani teď není příliš sdílný: „Maminka je mladá a vůbec nevypadá, že rodila... a bude to dobrá maminka,“ řekl s tím, že toho o ní nechce moc říkat. „Že jsem to utajil, je proto, že je to moje intimní a vysněná věc. Dnes sdílejí všichni všechno. A když něco dělají všichni, tak já to nedělám,“ směje se. 

Je to moje kopie. Má frňák jako já!

A komu je malá Ester podobná? „Je moje! Když ji pan doktor vytáhl, tak jsem viděl svou kopii, až jsem se lekl a říkal jsem si: Ta má frňák jako já. Ale už se zjemnila a je podobná i mamince. Mění se každej den. Těžko se to popisuje, je to opravdu něco silnýho,“ dodává. 

Společně teď pár přemýšlí, kde budou jako rodina žít. A David koketuje s myšlenkou, že by chtěl jít z města do přírody: „Přál bych si, aby ta naše holčička byla venku a měla červený tváře. Budu se snažit ji ochránit od těch technologií. Chci s ní jezdit do přírody a chci aby se starala o zvířata. To, co já jsem neměl,“ říká a jedním dechem dodává: „Jsem rád, že je to holčička.“

Fotografii dcery ale David veřejnosti neukáže. Na sociální sítích se tedy asi fotka malé Ester jen tak neobjeví: „Já tam chci propagovat hlavně svou práci, muziku, kterou teď moc nedělám,“ říká s tím, že jeho rodina je opravdu jeho soukromá záležitost.

Šikanu jsem v dětství také zažil

Práce teď moc David nemá, ale nedávno nazpíval motivační píseň s názvem „Nemůžeš se pořád dívat zpátky“, která je i ústřední písní k filmu o šikaně. Za vším stojí kapela s neobvyklým názvem „3045 mám Tě rád Maruško“. „Nazpíval jsem písničku, kterou složili kluci, a mají i film o šikaně, kterou jsem taky zažil. Nejdřív mě oslovili na rozhovor a pak na písničku. Myslím, že je to krásná myšlenka a krásná věc od mladý generace a já jsem moc rád, že jsem ji mohl podpořit,“ prozradil v pořadu ShowTime.

David Kraus se stal ve svých jedenačtyřiceti letech otcem. Má dceru Ester.

David Kraus je šťastný táta. Má dceru, která dostala opravdu hvězdné jméno

Libor Bouček s manželkou Gábinou.

Libor Bouček promluvil o porodu: Trochu jsem ho moderoval. Nemůžu si pomoct

reklama

Související témata: David Kraus , Sarah Opravilová , Jan Kraus , porod , dcera

reklama

Přečtěte si také

reklama