Celebrity

30. března 2021 06:05

Gabriela Kolinová

David Kraus: Moje chlapské ego šlo stranou, narození dcery jsem obrečel

Zpěvák David Kraus se nedávno stal otcem. S jedenadvacetiletou modelkou Sarah Opravilovou mají holčičku Ester. David přiznal, že je štěstím bez sebe. U porodu byl, a dokonce neudržel slzy dojetí: „Mám pocit, že ty hormony spíš mávají se mnou než s maminkou,“ svěřil se. Dcera je prý celý tatínek, hlavně nos má po něm.

Jedenačtyřicetiletý zpěvák si děti dlouho přál a teď se konečně dočkal. Má holčičku Ester. „Splnil se mi sen všech snů,“ napsal krátce po jejím narození. Těhotenství shodou okolností nedávno oznámila i jeho bývalá partnerka, tenistka Barbora Strýcová.

David přiznal, že ho narození dcery opravdu vzalo. „Je to pocit, který se nedá srovnat s žádným jiným. Ve vás se za jednu sekundu všechno změní. Celé to moje sebeego jde stranou. Musím říct, že je to nepopsatelný pocit a pro mě je to opravdu splněnej sen,“ prozradil v pořadu ShowTime. Zároveň ale dodal, že s narozením miminka jde ruku v ruce i strach, který o něj člověk má. „My jsme zatím zdraví a radujeme se. Já mám pořád pocit, že se mi to zdá...“

Sympatický zpěvák se svěřil, že po narození Ester dokonce neudržel slzy: „Já jsem si breknul a pak jsem se rozbrečel štěstím. Mám pocit, že ty hormony spíš mavají se mnou než s maminkou. Je to krásný a jsem rád, že mám teď i čas, ta holčička se každou hodinu mění,“ řekl dojatý David, kterému se i díky pandemii podařilo utajit přítelkyni i její těhotenství. A ani teď není příliš sdílný: „Maminka je mladá a vůbec nevypadá, že rodila... a bude to dobrá maminka,“ řekl s tím, že toho o ní nechce moc říkat. „Že jsem to utajil, je proto, že je to moje intimní a vysněná věc. Dnes sdílejí všichni všechno. A když něco dělají všichni, tak já to nedělám,“ směje se.

Je to moje kopie. Má frňák jako já!

A komu je malá Ester podobná? „Je moje! Když ji pan doktor vytáhl, tak jsem viděl svou kopii, až jsem se lekl a říkal jsem si: Ta má frňák jako já. Ale už se zjemnila a je podobná i mamince. Mění se každej den. Těžko se to popisuje, je to opravdu něco silnýho,“ dodává.

Společně teď pár přemýšlí, kde budou jako rodina žít. A David koketuje s myšlenkou, že by chtěl jít z města do přírody: „Přál bych si, aby ta naše holčička byla venku a měla červený tváře. Budu se snažit ji ochránit od těch technologií. Chci s ní jezdit do přírody a chci aby se starala o zvířata. To, co já jsem neměl,“ říká a jedním dechem dodává: „Jsem rád, že je to holčička.“

Fotografii dcery ale David veřejnosti neukáže. Na sociální sítích se tedy asi fotka malé Ester jen tak neobjeví: „Já tam chci propagovat hlavně svou práci, muziku, kterou teď moc nedělám,“ říká s tím, že jeho rodina je opravdu jeho soukromá záležitost.

Šikanu jsem v dětství také zažil

Práce teď moc David nemá, ale nedávno nazpíval motivační píseň s názvem „Nemůžeš se pořád dívat zpátky“, která je i ústřední písní k filmu o šikaně. Za vším stojí kapela s neobvyklým názvem „3045 mám Tě rád Maruško“. „Nazpíval jsem písničku, kterou složili kluci, a mají i film o šikaně, kterou jsem taky zažil. Nejdřív mě oslovili na rozhovor a pak na písničku. Myslím, že je to krásná myšlenka a krásná věc od mladý generace a já jsem moc rád, že jsem ji mohl podpořit,“ prozradil v pořadu ShowTime.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.