zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

David Matásek a jeho životní dvojrole: Starý otec a mladý dědeček. Jak to zvládá?

David Matásek
Autor: profimedia David Matásek
David Laštovka , Vydáno: 27.03.2021
Charismatický herec David Matásek prožívá v osobním životě něco, co už se stává běžně. Zatímco vychovává malé syny se čtvrtou manželkou, chová také svou vnučku. Jeho první vnučku dělí od jeho nejmladšího syna necelé tři roky.

reklama

David Matásek je svým způsobem unikát. Má čtyři děti se třemi ženami a jeho první vnučku od jeho nejmladšího syna dělí necelé tři roky. Jeho první manželkou byla hudebnice Eva Turnová, druhou produkční Simona, s níž má dceru Lindu, třetí v pořadí byla Kateřina, s kterou má dceru Marii a syna Benjamina a s dosud poslední ženou Evou, kterou si bral před rokem, čtyřletého syna Antonína.

Jestli za předchozí nevydařená manželství mohl spíše on nebo jeho partnerky, nechtěl příliš rozebírat.  „Nemůžu sám sebe posuzovat, ani nechci označovat viníka, prostě se to tak stalo. Byl jsem v různých situacích. Zrazoval jsem i jsem byl zrazován. Ze všeho se s odstupem času snažím poučit na další cestu,“ prohlásil.

David Matásek s poslední ženou Evou
Autor: profimedia David Matásek s poslední ženou Evou

Novou manželku našel díky Vespě

Nyní je, jak se zdá, v manželství s o pětadvacet let mladší Evou, která je módní blogerkou, maximálně spokojený. Spojují je i stejné záliby. Například projížďky na Vespě. „Tenhle skútr hraje v mém životě jednoznačně zásadní roli. Díky němu jsme se spolu seznámili. Ona dlouho žila v Berlíně, kde si ho pořídila a pak potřebovala s něčím poradit, tak si našla diskusní fórum jeho fanoušků. Přes něj jsme si začali psát. Já byl tenkrát sám a opuštěný... Když jsme se pak spolu osobně setkali v Praze, bylo to celkem brzo jasné,“ usmál se David.

Davida těší, že přestože mají jeho děti jiné maminky, udržují spolu všichni hezké vztahy a vycházejí spolu dobře. A na všechny je náležitě pyšný. „Starší dcera Linda se věnuje produkci, Maruška má před sebou zářnou kariéru, ale velice nenápadnou a já se hrozně těším na to, co z ní bude. Baví ji muzika. Začala hrát na kytaru a basovku. A kluci to jsou prostě šoumeni,“ popsal nadšeně herec, který už se díky nejstarší Lindě stal i dědečkem. Na svou dvouletou vnučku Sofii pěje jen samé ódy. „Vždycky, když se měly narodit moje děti, měl jsem o děťátko strašný strach. Ženy jsem považoval za silné, že to bez problémů zvládnou. Teď jsem měl ale strach o dceru. Naštěstí všechno dobře dopadlo a obě holky byly zdravé. Malou jsme už párkrát hlídali. Žasl jsem, že je takříkajíc bezúdržbová,“ vylíčil spokojeně Matásek, hvězda seriálu Polda. Ten můžete vidět v premiéře na Primě každou sobotu ve 20.15.

David Matásek školák a David Matásek drsnej Polda.

Neuvěřitelná proměna Davida Matáska: Od Kendyho přes Jágra, až po drsného Poldu

reklama

Související témata: David Matásek , manželka , děti , seriál Polda , Polda online

reklama

Přečtěte si také

reklama