Celebrity

7. července 2021 05:59

Zuzana Schneidewind

David Matásek přiznal, že vystřelil po bratrovi: Nechtěl jsem ho zabít

Polda (2) - upoutávka

Mírumilovný herec David Matásek musel pro svoji roli Poldy nacvičovat, jak se pálí ostrými. Před jedním takovým tréninkem nám stihl prozradit svoji vůbec první střeleckou zkušenost, kterou odnesl jeho nejbližší.

Coby představitel svérázného kriminalisty Michala Břízy v oblíbeném seriálu Polda pálí již herec David Matásek (58) na terč pevnou rukou. I s tím nezaměnitelným úsměvem a pěkně do černého!

Matásek si raději vystřelí z někoho, než na někoho

Fanouškem zbraní ale Matásek rozhodně není. „Pistolkář nejsem. Nejsem pro, aby lidi měli zbraně moc doma. Lidé podléhají různým emočním stavům, jsou různí, takže snadno dojde ke zneužití zbraně,“ uvádí ke svému střízlivému vztahu ke zbraním oblíbený herec. Se střílením ostatně nemá úplně tu nejlepší zkušenost.

Takhle to dopadlo, když si David střílel s jedním z mladších bratrů Janem Matáskem (49). „Jednou jsem střelil do svého bratra. V tu chvíli jsem nějak nedomyslel, že bych mu mohl ublížit. Rodičům jsem to pak vysvětlil, že jsem ho střelil ze vzduchovky do nohy, ale zabít jsem ho nechtěl,“ popisuje dnes historku z dětství, kterou má jistě nejeden kluk a dodává, že daleko bližší je mu, vystřelit si z někoho. „To je denně – doma z dětí, z kolegů v divadle, v rodině, to je pořád a mě taky nikdo nešetří,“ přiznává se smíchem David Matásek.

Seriál Polda můžete o prázdninách sledovat zase od začátku, každou středu ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.