Celebrity

12. února 2021 04:00

Adam Vala

Robert De Niro a Ben Stiller: Barbra Streisand je divoška. Jak probíhalo natáčení fotrů a lotrů?

Komedie o fotrech a lotrech jsou díky herecké dvojici Ben Stiller a Robert de Niro trefou do černého. Obě hollywoodské hvězdy nyní prozradily, jaké bylo natáčení. A která scéna je pro ně nejpamátnější?

Když je otec vaší nové lásky bývalý agent CIA, můžete si být jisti, že si vás důkladně proklepne. Po úspěšném vstoupení do decentně šílené rodiny, se po nějaké době objevují i děti, kterým je potřeba dát správnou výchovu.

První z trojice filmů, Fotr je lotr, vydělal zpět svůj původní rozpočet 55 milionů dolarů za pouhých jedenáct dní. Poté se stal jedním z nejlépe vydělávajících filmů roku 2000. Robert de Niro se na svou roli připravoval velmi důkladně a údajně byl na svého hereckého kolegu v době natáčení velmi nepříjemný. „Pokaždé se tvářil jako morous, byl velmi nepřátelský, držel si ode mě odstup. Až po natáčení jsem pochopil, že to všechno jenom hrál a dělal pro to, abych se co nejlépe vžil do své role nesmělého, zmateného, vystrašeného Grega,“ prohlásil Ben Stiller.

Druhé pokračování „fotrů“ mělo ještě větší finanční úspěch než předcházející film. Jeho fotr, to je lotr byl vyroben za odhadovaných 80 milionů dolarů, ale vydělal neuvěřitelných 516,6 milionů dolarů!

Výchova dětí je pokus a omyl, říkají herci Robert De Niro a Ben Stiller, kteří si zahráli ve filmu Jeho fotr, to je lotr!

  • Proč si myslíte, že je vaše série filmů tak populární a divácky oblíbená?

Stiller: Myslím, že ta situace a daný vztah jsou mnoha lidem velmi blízké. Napětí mezi tchánem a zetěm, mezi dvěma rodinami, které jsou úplně z jiných světů, a najednou si jsou blízké. A po těch letech už navíc mají lidé, kteří viděli první dva filmy, společnou historii s postavami – jsou na ně zvyklí.

De Niro: Souhlasím s Benem. Situace ve filmu je zcela klasická, premisa filmu je běžná. Každý se jednou musí setkat se svými příbuznými ze strany manželky nebo manžela.

  • Natáčeli jste s Dustinem Hoffmanem a Barbrou Streisand. Která scéna s nimi je pro vás nejpamátnější?

Stiller: Scény s Barbrou… V tomto díle koneckonců políbí Owena Wilsona – a vidět je dva dohromady, to byla divočina… Nemyslel jsem si, že tohle někdy uvidím. S Dustinem rozhodně ta scéna, kde se Robert de Niro sprchuje a Dustin sedí na záchodě.

  • Poslední z filmů je o tom, jak děti změní lidem život. Jak ty vaše, změnily život vám?

Stiller: No úplně. Když máte děti, změní se váš pohled na věci, smysl pro zodpovědnost, co je pro vás důležité. Je to úplně jiné než předtím. Najednou tu musíte být především pro ně. Zároveň je to ale vlastně takový pokus a omyl, co se výchovy týká, o čemž je částečně i film.

De Niro: S dětmi se nikdy nenudíte. Vždycky se něco děje. A jak říkal Ben, děti nás učí dívat se na život z nové perspektivy. Je to nádherná, ale i složitá zkušenost mít děti. A zároveň – je to všechno.

Na americkou komedii Jeho fotr, to je lotr se dívejte v sobotu ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.