Celebrity

22. července 2021 06:03

Gabriela Kolinová

Denisa Nesvačilová slaví 30 a naznačila, že je zase single. V jakém stylu bude párty?

Denisa Nesvačilová slaví 30. narozeniny

Hvězda seriálu Slunečná Denisa Nesvačilová, která je považována za českou Julii Roberts, slaví 30 let. Narozeniny, i když ne kulaté, má i její kolegyně z oblíbeného seriálu Eva Burešová. A jakou chystají holky oslavu?

Denisa Nesvačilová prozradila, že na oslavu nemá moc čas, ale párty prý chystá na konec července: „Mám se krásně. Slavím tím mým nejoblíbenějším způsobem a to je prací. Jedu natáčet seriál Slunečná a pak mám ještě nějaký dabing, takže myslím, že večer padnu do postele, a to bude veškerá moje oslava,“ řekla oslavenkyně v pořadu Nový Den.

Denisa není jediná kráska ze Slunečné, která má 22. července narozeniny. Další oslavenkyně je Eva Burešová. „Vím to, my jsme spolu slavily už loni. To jsem já ještě byla v seriálu Slunečná tajná, takže jsme slavily soukromě. Eva Burešová slaví o trošku nižší číslo než já,“ dodala Nesvačilová.

Evu Burešovou, která slaví 28. narozeniny, se rozhodli reportéři pořadu Showtime překvapit a zároveň jí i pogratulovat. Ve středu v podvečer se proto vypravili do Brna, kde zrovna hrála divadelní představení. Jak Eva reagovala? A co popřála své kolegyni Denise Nesvačilové? To uvidíte v dnešním pořadu Showtime za minutu osm!

Denisa Nesvačilová: Na osobní život nemám moc čas

A jak tedy bude Denisa Nesvačilová slavit? „My točíme i zítra od brzkých hodin. A já toho mám dneska spoustu, takže to asi nezvládnu. Ty svoje třicetiny budu slavit až třicátého,“ svěřila se Denisa, která prozradila i to, že oslava bude v duchu jednoho známého filmu. „Můj život je spojený s tancem a Hříšný tanec je moje velká láska, tak budu mít oslavu ve stylu Dirty Dancing a bude to krásné,“ vysvětlila. Divoká párty to ale nebude. „Všichni jsou starší než já a říkají mi, že po třicítce už nebudu mít sílu na nic,“ řekla s úsměvem Denisa. „My se spíš všichni sejdeme, dáme si nějaké ty chlebíčky, skleničku vína a půjdeme spát,“ dodala.

Denisa hraje ve Slunečné Karolínu. Mají spolu tyhle dvě něco společného? „Čím dál tím méně. Teď zrovna spolu nemáme společného vůbec nic,“ smála se v pořadu Nový Den. „Ona má kolem sebe spoustu mužů, já mám jen tu práci a nemám na ten osobní život vůbec čas,“ vysvětlila. „Já jsem se dívala, kolik stojí byty a baráky, a jak velkou hypotéku bych si musela pořídit, takže jsem se rozhodla, že osobní život odsunu na ‚až si něco koupím‘, což bude zhruba v šedesáti,“ doplnila.

Česká Julia Roberts? Samozřejmě mi to lichotí

Natáčení Slunečné si užívá. Až jednou skončí, bude jí to velice líto: „Bude mi chybět ta skvělá parta, která tam je, opravdu si tam všichni strašně hezky rozumíme a jsme sehraný tým. To mi bude chybět moc. Každé ráno se do práce těším, i když vstávám ve čtyři,“ prozradila.

A jak vypadá její běžný den? „Vstávám ve čtyři, vyvenčím psa, potom jedu na šestou do maskérny, točíme dvanáct hodin a teď ještě začínají divadla, takže ještě potom večer hrajeme. Takže se dostaneme z divadla domů kolem půlnoci, třeba se ještě učíme texty a pak zase ráno ve čtyři vstáváme. A takhle je to každý boží den. Kromě třeba jednoho dne v týdnu,“ řekla.

Média často Denisu označují jako českou Julii Roberts. „Nevadí mi to, ona je skvělá. Samozřejmě mi to lichotí,“ odpověděla na dotaz, zda ji toto srovnání neotravuje. A přidala jednu vtipnou historku. „Byla jsem u kamaráda ve vinařství na degustaci, byl tam takový starší pán, akademický malíř, který mi říká: ‚Vy jste strašně podobná jedné herečce.‘ A já už myslela, že přijde to o té Julii Roberts, klasika, a on říkal, že jsem podobná jedné herečce ze Slunečné, která hraje takovou potvoru. Tak jsem se smála a říkala, že to jsem já,“ uzavřela.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.