zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dojemná zpověď Vladimíra Mišíka: Prožívám období stárnoucího chlápka. Není to veselé

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zpěvák a hudebník Vladimír Mišík letos oznámil, že končí s koncertováním. Ze svého letenského bytu teď moc nevychází, ale nedávno vydal novou desku a k této příležitosti do společnosti vyrazil. Pořadu Showtime se podařilo vést s ním velmi osobní a dojemný rozhovor.

reklama

„Já ve svých 74 letech prožívám období stárnoucího chlápka. Namnožily se nějaké ty nemoci a indispozice. Nerad bych kazil divákům podvečer,“ svěřil se v pořadu Showtime Vladimír Mišík. 

Zpěvák vydal nové album s názvem Noční obraz. A jaký je jeho noční obraz? „Usínám většinou ve 2, ve 3 hodiny a pak spím. Dřív jsem se motal po všelijakých večírcích, ale to teď už samořejmě není,“ dodal Mišík, který má zdravotní problémy a dlouho nevěděl, zda vůbec nějaký křest desky bude. 

Hudebník Vladimír Mišík
Autor: profimedia Hudebník Vladimír Mišík

Vladimír Mišík: Stárnutí není pro zbabělce

Zakládající člen skupiny Blue Effect a Etc...oznámil  nedávno konec koncertování právě kvůli zdraví. „Bohužel. Nelepší se to. Ale doufám, že jsem v takovém stavu udržování se při veselé mysli někdy. Stárnutí není pro zbabělce,“ svěřil se. A doplnil i důvod, proč s hraním seknul. „Já nechci, aby to bylo nedůstojný. Protože jak jsem byl v takové krizi a měl jsem deprese, tak jsem to ještě dával, ale pak už to skoro nešlo nebo to pro mě bylo nadmíru zatěžkávací. Musel jsem se třeba nadopovat i kortikoidy,“ přiznal otevřeně hudebník, který má syna Adama, jenž se také věnuje muzice. 

Píseň s názvem Děkuji mu napsal zesnulý David Stypka

Nová deska obsahuje čtrnáct písní a poslední písnička se jmenuje "Děkuji". "Je to takový hodně silný text Davida Stypky, který bohužel tragicky zahynul. Když mně to Petr přinesl, tak jsem si říkal, abych to nezazpíval moc pateticky, protože to je tak citlivý text, takže snad se mi to podařilo zazpívat v takovém normálu,“ vyjádřil své obavy Mišík. 

Za co Mišík nejvíc ve svém životě děkuje? "No, v podstatě svým lékařům, své manželce, rodině a tak. Ale chci říct, že mám radost, že jsem, a že se mě ještě nedotkla demence nebo něco takového, což mě možná čeká,“ dodal zpěvák. Jeho zdravotní stav je podle jeho slov trochu jako na houpačce. "Mně ještě přestaly fungovat nadledviny, člověk se dostane nečekaně do takové krize,“ přiznal Mišík, který se prý kvůli reportáži trochu nadopoval. My mu moc přejeme pevné zdraví. 

Adam Mišík prodělal virovou infekci, při níž mu ochrnula část obličeje.

Adam Mišík promluvil o zrádné infekci: Ochrnul mi obličej, měsíc jsem zíral do stropu

reklama

Související témata: Vladimír Mišík , nemoc , muzika , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama