Celebrity

20. května 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Adam Mišík promluvil o zrádné infekci: Ochrnul mi obličej, měsíc jsem zíral do stropu

Zpěvák Adam Mišík má za sebou děsivou zkušenost. Ze dne na den mu ochrnul obličej. Ještě nedávno ležel v nemocnici a média psala, že zpěvák prodělal boreliózu od klíštěte. On sám to teď uvedl na pravou míru. Diagnóza byla virová infekce. Jak je na tom mladý zpěvák teď?

Koncem března se objevila v médiích zpráva, že Adam Mišík ochrnul na pravou stranu obličeje. Nejprve kolovaly zvěsti o nemoci COVID-19, poté přišla zpráva o borelióze. Ani jedna z těchto informací nebyla přesná.

Adam Mišík teď prozradil, že šlo o infekci, která se mu dostala do ucha a pak pokračovala do mozku: „Když má člověk nemocnej mozek je to najednou hustý. Normálně funguje a myslí si, že je nesmrtelnej, a najednou si nedojdete ani do ledničky, protože se vám houpe celý svět,“ upřesnil v pořadu Showtime.

Lékaři mu nařídili klidový režim. „Prvních pět týdnů jsem musel být fakt v klidu, čtyři týdny jsem strávil v nemocnici a pak jsem jen ležel, protože jsem se nesměl dívat na televizi, nesměl jsem číst, nesměl jsem vůbec nic,“ popsal svůj stav Mišík. A jak tedy trávil dlouhé chvíle? „Koukal jsem do stěny, což bylo hodně zajímavý. Všechno tě prostě bolí, když se soustředíš moc,“ vysvětlil.

Nejhorší na tom všem bylo, že nikdo nevěděl, jak dlouho bude mít pravou stranu obličeje ochrnutou. „Ta prognóza byla taková, že to může trvat měsíc až půl roku. Takže teď je to měsíc a půl a už jsem víceméně ve všem v pohodě,“ dodal s úlevou.

Adam se snažil myslet pozitivně. Věřil, že se uzdraví dřív. Nesmírně se těšil, až se začlení do normálního života. „Naštěstí to nebylo nic trvalého nebo spíš jsem si to nepřipouštěl. Akorát se člověk musí šetřit, musí odpočívat a musí se snažit nestresovat tou situací, protože ten stres ty nemoci prodlužuje,“ vysvětlil svou motivaci. Teď už mu je dobře a začíná pomalu cvičit. Dobrou zprávou pro všechny fanoušky je, že zpěvák připravuje nové singly, které brzy pustí do světa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.