zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dojemný příběh mladé zpěvačky: Píseň věnovala otci do nebe

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná, FTV Prima , Vydáno: 15.10.2021
Tatínek této talentované dívky, který měl stejnou vášeň pro zpěv a operu, by byl na svou dceru jistě pyšný. Vše už ale může sledovat jen z nebe. Podívejte se na exkluzivní ukázky z vystoupení skvělé Jany. Její silný příběh i samotné vystoupení v soutěži talentů dostalo všechny přítomné a za svůj zpěv sklidila potlesk vestoje.

reklama

Když vás rodina podporuje v tom, co děláte, a navíc s vámi vaši zálibu i sdílí, je to k nezaplacení. Takové štěstí měla usměvavá Jana Jonášová z Nitry, pro kterou byli rodiče i hlavní hnacím motorem, aby se své vášni věnovala na profesionální úrovni.

„Moji rodiče vždycky snili, že ze mě bude operní zpěvačka. Já jsem i s mým otcem zpívala všelijaké duety,“ popisuje svoje začátky sympatická Jana, která pokračovala studiem na konzervatoři, kde se věnovala opernímu zpěvu. Zároveň ale přiznává, že neví, jestli to byl víc její vlastní sen nebo jejího otce.

Česko Slovensko má talent IX - Jana Jonášová.
Autor: FTV Prima Česko Slovensko má talent IX - Jana Jonášová.

Nejvíc Janu podporoval zesnulý tatínek

Ten bohužel před pěti lety zemřel a Jana se slzami v očích přiznává, že od té doby se zpěvu trochu vzdálila. „On by podle mě určitě chtěl, abych se hudbě věnovala. Tak uvidíme,“ svěřila se Jana, která píseň z muzikálu Funny Girl věnovala právě i do nebe svému tatínkovi.

Výkon Jany všechny nadchl

„Původně to zpívá Barbra Streisand, já mám velký respekt, ale doufám, že tomu dám max,“ uvedla svoje vystoupení skromná Jana, čímž si okamžitě získala sympatie jak porotkyně Marty Jandové, tak i Jara Slávika, který Barbru Streisand zbožňuje.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (7) – Jana Jonášová

Svým fantastickým výkonem všechny v sále oslnila a dočkala se zaslouženého potlesku vestoje. „Ježiš, já vás miluju,“ trochu zaskočí svým hodnocením milou brunetku Jaro. „Já jsem zjistil, že mně chybí Broadway, mně chybí West End, mně chybí muzikály, divadlo, Barbra Streisand, mně chybí život,“ vyznává se Slávik. „Děkuju, že jste ho přinesla.“ Na celé dechberoucí vystoupení Jany se těšte v pátek od 20:15 na Primě.

Moderátorka Jasmina Alagič.

Jasmina Alagič: Od fanoušků dostává fotky přirození, alkohol už roky nepije, jinak tančí na stole

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , Jaro Slávik , Marta Jandová , dojemný příběh , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama