Celebrity

15. října 2021 05:19

Žaneta Dernerová

Dojemný příběh mladé zpěvačky: Píseň věnovala otci do nebe

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (7) – Cesta Jany ke zpěvu

Tatínek této talentované dívky, který měl stejnou vášeň pro zpěv a operu, by byl na svou dceru jistě pyšný. Vše už ale může sledovat jen z nebe. Podívejte se na exkluzivní ukázky z vystoupení skvělé Jany. Její silný příběh i samotné vystoupení v soutěži talentů dostalo všechny přítomné a za svůj zpěv sklidila potlesk vestoje.

Když vás rodina podporuje v tom, co děláte, a navíc s vámi vaši zálibu i sdílí, je to k nezaplacení. Takové štěstí měla usměvavá Jana Jonášová z Nitry, pro kterou byli rodiče i hlavní hnacím motorem, aby se své vášni věnovala na profesionální úrovni.

„Moji rodiče vždycky snili, že ze mě bude operní zpěvačka. Já jsem i s mým otcem zpívala všelijaké duety,“ popisuje svoje začátky sympatická Jana, která pokračovala studiem na konzervatoři, kde se věnovala opernímu zpěvu. Zároveň ale přiznává, že neví, jestli to byl víc její vlastní sen nebo jejího otce.

Nejvíc Janu podporoval zesnulý tatínek

Ten bohužel před pěti lety zemřel a Jana se slzami v očích přiznává, že od té doby se zpěvu trochu vzdálila. „On by podle mě určitě chtěl, abych se hudbě věnovala. Tak uvidíme,“ svěřila se Jana, která píseň z muzikálu Funny Girl věnovala právě i do nebe svému tatínkovi.

Výkon Jany všechny nadchl

„Původně to zpívá Barbra Streisand, já mám velký respekt, ale doufám, že tomu dám max,“ uvedla svoje vystoupení skromná Jana, čímž si okamžitě získala sympatie jak porotkyně Marty Jandové, tak i Jara Slávika, který Barbru Streisand zbožňuje.

Svým fantastickým výkonem všechny v sále oslnila a dočkala se zaslouženého potlesku vestoje. „Ježiš, já vás miluju,“ trochu zaskočí svým hodnocením milou brunetku Jaro. „Já jsem zjistil, že mně chybí Broadway, mně chybí West End, mně chybí muzikály, divadlo, Barbra Streisand, mně chybí život,“ vyznává se Slávik. „Děkuju, že jste ho přinesla.“ Na celé dechberoucí vystoupení Jany se těšte v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.