Celebrity

7. října 2021 05:35

Žaneta Dernerová

Jasmina Alagič: Od fanoušků dostává fotky přirození, alkohol už roky nepije, jinak tančí na stole

VLOGY Mariany: Proč Jasmina Alagič nepije a dostal David Gránský někdy fotku pánského přirození?

Otevřít zprávu s fotkou pánského údu nemusí být vždy příjemným zpřesněním. Své o tom ví moderátorka Jasmina Alagič, která podobné nevyžádané snímky běžně dostává od svých fanoušků. Její drsný partner Rytmus z toho asi taky není zrovna nadšený. Jasmina navíc prozradila, že když se opije, tančí divně oblečená na stole.

Mariana Prachařová nám prostřednictvím svých speciálních vlogů nabízí exkluzivní pohled do zákulisí talentové show. Tentokrát se rozhodla zahrát si s moderátory Jasminou Alagič a Davidem Gránským hru Never have I ever.

Mladší sestra Jakuba Prachaře, který se jí při této hře mimo jiné zmínil, že je vírou něcista, se od Jasminy dozví, že už dlouho vůbec nepije alkohol. Do práce tudíž na rozdíl od Davida a Mariany nikdy s kocovinou nepřišla.

Davida Grásnkého zajímá, proč Jasmina Alagič nepije alkohol

David Gránský v sobě moderátora nezapře. Ihned se totiž vžil do role Mariany a začal Jasminu zpovídat. Bylo mu divné, proč se Jasmina alkoholu dobrovolně zříká a jestli třeba nelže. „Právě že vůbec. Já nemám problém říct pravdu, i když někdy se to někomu špatně poslouchá,“ hájí se manželka rappera Rytmuse.

Davida samozřejmě zajímalo, proč tedy sympatická moderátorka alkohol odmítá. Ta má prosté vysvětlení. Jednak jí to nechutná, jednak se nebojí přiznat, že pít neumí. „Jsem pak většinou divně oblečená, divně tancuju a ještě často na stole,“ vyklopí na sebe Jasmina. Navíc bývá sice oblečená, ale jaksi méně. Ke všemu si svoje eskapády ani mnohdy nepamatuje.

Půvabná Mariana Prachařová se nebojí, a když David otevřeně přizná, že někdy už do práce s kocovinou přišel, napřímo se ho zeptá, zda v tomto stavu dorazil i na natáčení Česko Slovensko má talent. David se vykrucuje a tvrdí, že ne. Moc přesvědčivě to ale nezní a ani Mariana mu očividně nevěří. Jasmina se ho ale zastane s tím, že co moderuje talentovou show po jejím boku, opilý rozhodně nepřišel, neboť ona kocovinu na ostatních pozná.

Jasmina dostává od svých fanoušků fotky s pánským přirozením

Oba se také svěří, že mají zkušenost s posíláním erotických zpráv. Mnohem zajímavější ale je, jaké zprávy obdrželi oni od svých fanoušků. Kdo by ale čekal nějaké pochvalné texty nebo básně, mýlil by se. „Úd, penis, vejce,“ vyjmenovává Jasmina, jaké fotky jí chodí nejčastěji. „Já vůbec nechápu, proč to chlapi dělají, protože to opravdu není nic hezkýho, když vám to přijde do zprávy,“ myslí si Mariana.

„To jsem třeba v životě neudělal, fakt,“ dušuje se David. I on má ale zkušenost s tím, že mu přišla nevyžádaná fotografie cizího údu. „Po světě prostě běhají úchyláci,“ uzavírá to jednoduše. Zároveň se ale podivuje, co tím dotyční sledují a co čekají za odpověď. Je přesvědčený, že holky by jim na rovinu měly odepsat „fuj“ nebo „nechutný“, aby si pro příště už takové fotografie odpustili.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.