zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jasmina Alagič: Od fanoušků dostává fotky přirození, alkohol už roky nepije, jinak tančí na stole

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná, foto: FTV Prima , Vydáno: 07.10.2021
Otevřít zprávu s fotkou pánského údu nemusí být vždy příjemným zpřesněním. Své o tom ví moderátorka Jasmina Alagič, která podobné nevyžádané snímky běžně dostává od svých fanoušků. Její drsný partner Rytmus z toho asi taky není zrovna nadšený. Jasmina navíc prozradila, že když se opije, tančí divně oblečená na stole.

reklama

Mariana Prachařová nám prostřednictvím svých speciálních vlogů nabízí exkluzivní pohled do zákulisí talentové show. Tentokrát se rozhodla zahrát si s moderátory Jasminou Alagič a Davidem Gránským hru Never have I ever.

Mladší sestra Jakuba Prachaře, který se jí při této hře mimo jiné zmínil, že je vírou něcista, se od Jasminy dozví, že už dlouho vůbec nepije alkohol. Do práce tudíž na rozdíl od Davida a Mariany nikdy s kocovinou nepřišla.

Davida Grásnkého zajímá, proč Jasmina Alagič nepije alkohol 

David Gránský v sobě moderátora nezapře. Ihned se totiž vžil do role Mariany a začal Jasminu zpovídat. Bylo mu divné, proč se Jasmina alkoholu dobrovolně zříká a jestli třeba nelže. „Právě že vůbec. Já nemám problém říct pravdu, i když někdy se to někomu špatně poslouchá,“ hájí se manželka rappera Rytmuse.

Moderátorka Jasmina Alagič.
Autor: FTV Prima Moderátorka Jasmina Alagič.

Davida samozřejmě zajímalo, proč tedy sympatická moderátorka alkohol odmítá. Ta má prosté vysvětlení. Jednak jí to nechutná, jednak se nebojí přiznat, že pít neumí. „Jsem pak většinou divně oblečená, divně tancuju a ještě často na stole,“ vyklopí na sebe Jasmina. Navíc bývá sice oblečená, ale jaksi méně. Ke všemu si svoje eskapády ani mnohdy nepamatuje.

Česko Slovensko má talent IX - Charizma.

Noví Rytmusové rozjeli v talentové soutěži neskutečnou show. Tančil i Jaro Slávik!

Půvabná Mariana Prachařová se nebojí, a když David otevřeně přizná, že někdy už do práce s kocovinou přišel, napřímo se ho zeptá, zda v tomto stavu dorazil i na natáčení Česko Slovensko má talent. David se vykrucuje a tvrdí, že ne. Moc přesvědčivě to ale nezní a ani Mariana mu očividně nevěří. Jasmina se ho ale zastane s tím, že co moderuje talentovou show po jejím boku, opilý rozhodně nepřišel, neboť ona kocovinu na ostatních pozná.

Jasmina dostává od svých fanoušků fotky s pánským přirozením

Oba se také svěří, že mají zkušenost s posíláním erotických zpráv. Mnohem zajímavější ale je, jaké zprávy obdrželi oni od svých fanoušků. Kdo by ale čekal nějaké pochvalné texty nebo básně, mýlil by se. „Úd, penis, vejce,“ vyjmenovává Jasmina, jaké fotky jí chodí nejčastěji. „Já vůbec nechápu, proč to chlapi dělají, protože to opravdu není nic hezkýho, když vám to přijde do zprávy,“ myslí si Mariana.

Usměvavá Jasmina a David jsou oblíbení moderátoři.
Autor: FTV Prima Usměvavá Jasmina a David jsou oblíbení moderátoři.

„To jsem třeba v životě neudělal, fakt,“ dušuje se David. I on má ale zkušenost s tím, že mu přišla nevyžádaná fotografie cizího údu. „Po světě prostě běhají úchyláci,“ uzavírá to jednoduše. Zároveň se ale podivuje, co tím dotyční sledují a co čekají za odpověď. Je přesvědčený, že holky by jim na rovinu měly odepsat „fuj“ nebo „nechutný“, aby si pro příště už takové fotografie odpustili.

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Jasmina Alagič , David Gránský , Mariana Prachařová , Vlogy Mariany , Česko Slovensko má talent 2021 , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama