Celebrity

3. října 2021 05:36

Žaneta Dernerová

Noví Rytmusové rozjeli v talentové soutěži neskutečnou show. Tančil i Jaro Slávik!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (4) - Charizma

Vypadá to, že má rapper Rytmus nebezpečnou konkurenci. Dvojice Charizma totiž předvedla v talentové soutěži takovou show, že by se za ni nemusel stydět ani slavný profesionál. Navíc se jim povedla ještě jedna perlička – roztančili i jindy zdrženlivého porotce Jara Slávika. Podívejte se v exkluzivních ukázkách.

Když moderátor show David Gránský oznamuje svojí kolegyni a manželce slavného slovenského rappera Rytmuse Jasmině Alagič Vrbovské „ježiš, to je tvůj muž! Přichází,“ možná si ani sama Jasmina neuměla představit, že David vůbec nepřehání. Naopak ho ještě varovala slovy: „Poslechni, ty máš tolik poznámek, že on za tebou přijde, věř mi. On to bude poslouchat,“ radila Jasmina Davidovi, aby si s jejím tvrďáckým manželem moc nezahrával.

Dvojice sympaťáků z Loun ale skutečně svou image Rytmuse kopíruje. A vzhled není to jediné, co je spojuje. Zbožňují funkovou i hiphopovou hudbu a jejich snem je se jí živit. Do show přijeli s vlastní skladbou a chtějí předvést publiku nejen funky rap, ale také dokázat, že i v České republice se dá dělat kvalitní hudba. „No, já tenhle žánr miluju a jsem ráda, že si ho budu moct poslechnout,“ těší se na jejich vystoupení Jasmina.

Po prvotním zmatku ve jménech, kdy porotce Jakub Prachař vyžadoval vysvětlení, máme jasno. Michal neboli Ryba a Aleš neboli Jives tvoří dohromady duo Charizma.

Aleš je vychovatelem na dětské psychiatrii v Lounech, Michal momentálně zaměstnaný není, dle svých slov se teď ničím moc neživí. „Já to měl teďka taky těžší, taky jsem se nic moc neživil,“ podpoří ho Jakub. Michal vysvětluje, že to není tím, že by o práci nestál, ale jeho tatínek má leukémii, takže se o něho musí starat, maminka mu zemřela před rokem.

Do talentové soutěže přijelo duo Charizma s vlastní písní Daj to s námi. Jako profíci si od prvních tónů vynutí součinnost publika, snaží se je dostat do varu a roztleskat. A podaří se jim to fenomenálně. Hned při prvním refrénu už kromě Jara Slávika stojí a tančí celá porota.

Duo Charizma roztančilo i Jara Slávika

Jako by to tušili, do textu písně přidali zmínku o tom, že se s nimi hýbe i pan Jaro Slávik. Michal zrovna v tu chvíli sejde z pódia směrem k porotcovskému stolu, takže to v podstatě Jarovi oznámil. Spiklenecky se pozdravili pěstí a Jara to vyhecovalo už definitivně. Ačkoliv do té doby odolával a pohupoval se do rytmu jen vsedě na židli, po této zmínce už nebylo zbytí a i on se přidal k roztančenému zbytku poroty.

Po skončení jejich vystoupení se stalo něco nevídaného. Porota zůstala stát a za nekončícího roztleskávání si vynutila repete. V tu chvíli už tančí za charismatickou dvojící i moderátoři Jasmina Alagič a David Gránský. Část textu „dneska máme párty a každý se tu baví“ se vyplnila naprosto dokonale. V Incheba expo aréně v Bratislavě táli a tančili všichni do jednoho. Tak skvělou atmosféru jsme tu dlouho neměli.

Pozitivní hodnocení zahájil Jakub Prachař radou pro další zájemce, kteří se do soutěže přihlásí. „Chtěl bych vzkázat všem, co sem do budoucna třeba ještě přijdou, že takhle by to tak nějak mělo vypadat, protože to je hotový,“ chválil Charizma nadšený Prachař.

Klukům se navíc podařil opravdu husarský kousek. „Já jsem po 25 letech tancoval!“ přizná Jaro, který vypadá, že tomu sám pořád nevěří.

Na celé jejich vystoupení se podívejte v archivu na iPrima.cz.

Další díl zábavné soutěže Česko Slovensko má talent sledujte v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.