Celebrity

29. září 2021 05:49

Žaneta Dernerová

Německý Orlando Bloom vystřihl kousky za hranicí lidského chápání. Jak tohle dělá?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (4) – Vystoupení Remyho Martina

Při jeho vystoupení se zastavil dech nejednomu divákovi. Chvíli visí na šestimetrové tyči hlavou dolů, chvíli se o ni jen tak opírá a stojí ledabyle ve vzduchu a o pár sekund později padá volným pádem k zemi. Zastaví se jen pár centimetrů nad ní. Na vystoupení tohohle krasavce, který jde rovnou do finále talentové show, budete zírat s otevřenou pusou.

Možná jste ve škole patřili k těm, kteří v hodinách tělocviku bytostně nesnášeli šplh. Ať už po laně, nebo na tyči. K takovým ale rozhodně nepatřil pohledný cizinec Remi Martin, který nejenže po šestimetrové tyči šplhá jakoby nic, ale předvádí na ní takové kousky, že tuhne krev v žilách. Publikum i porotu show Česko Slovensko má talent ohromí natolik, že ho pošlou rovnou do finále.

Svalnatý sympaťák zaujme už při příchodu, kdy porotce Jaro Slávik komentuje jeho vzhled slovy „originální Orlando Bloom“. Fešný Remi Martin totiž v nedbalém outfitu a delších rozpuštěných vlasech skutečně připomíná slavného hollywoodského herce, který nedávno vzbudil pozornost, když si během natáčení seriálu v České republice udělal výlet po okolí a při té příležitosti se vykoupal nahý v řece.

Remi Martin zaujal už jen svým jménem

Šestatřicetiletý Remi, který mluví plynně anglicky, francouzsky a německy, okouzlí Jara Slávika i Martu Jandovou už jen svým jménem. „Remi“, opakuje zasněně Marta s francouzským přízvukem jméno cirkusového umělce, který je napůl Němec a napůl Francouz.

Charismatický Remi Martin začínal v dětství jako klaun, protože ho bavily všechny ty vtipné věci, které s tímto povoláním souvisejí. Následně se proto rozhodl studovat na cirkusové škole v Berlíně. Jeho snem bylo být Charlie Chaplinem, ale jak sám říká, jeden Charlie Chaplin už existoval, takže nyní je především sám sebou.

Remi z šestimetrové tyče dokonce i několikrát spadl

Jeho akrobatické vystoupení na čínské tyči, o němž doufal, že porotu překvapí, všem doslova vyrazilo dech. V průběhu nebezpečného čísla totiž šplhá až do výšky šesti metrů. Chyba znamená volný pád k zemi. „Během kariéry se mi to párkrát stalo, ale to je život akrobata,“ říká smířeně Remi s tím, že je v této branži obvyklé spadnout, vstát, uzdravit se a vylézt na tyč zase znovu.

„Já jsem se tak lekl,“ slyšíme po prvních pár vteřinách Remiho vystoupení moderátora Davida Gránského, který reaguje na mladíkův ohromující výkon, kdy padá z šestimetrové tyče volným pádem a zastaví se až pár centimetrů nad zemí. V ten moment asi nebyl jediný, koho z tohoto pohledu zamrazilo. V šoku jsou i všichni porotci.

Při jeho akrobatickém vystoupení se tají dech

Remi pokračuje v dechberoucím vystoupení a nad jeho pózami, kdy to vypadá, že si jen tak sedí nebo stojí v poklidu ve vzduchu opřený o tyč, zůstává rozum stát. Rychlé přemety, nad kterými můžeme jen kroutit hlavou, střídá se zpomalenými a neskutečně efektními pohyby. Porotci jsou ohromeni, zároveň ale i vyděšeni nad nebezpečností celého představení.

Za svůj neuvěřitelný výkon sklidí Remi samozřejmě potlesk vstoje. „Všichni stojí, celá Incheba Expo aréna stojí, porotci stojí, my stojíme, chlupy nám stojí, všechno stojí,“ komentuje nadšený aplaus moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská. Už během něho slyšíme výkřiky z publika povzbuzující porotu, aby zmáčkli zlatý buzzer.

Samotný Remi vzápětí po svém vystoupení dodává, že je na pódiu po více než roce a půl a je to pro něho o to báječnější pocit. „Co na Remim chci hrozně ohodnotit, je, že si to všechno ohlídal sám. To ukazuje, jak je profesionální a jaký k tomu má přístup. To pro mě bylo snad ještě víc sexy,“ smekne před Remim zpěvačka Marta Jandová.

Fenomenální představení si nakonec opravdu vyslouží zlatý buzzer, ačkoliv Jakub Prachař chvíli pohledného Remiho potrápí, než konečně zmáčkne tlačítko, kterým ho pošle rovnou do finále.

Na celé fantastické vystoupení Remiho Martina se podívejte v archivu na iPrima.cz. Další epizodu zábavné show Česko Slovensko má talent sledujte v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.