Celebrity

24. září 2021 05:35

Žaneta Dernerová

Love story na kolečkových bruslích. Tito manželé uchvátili porotu talentové show

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (4) - upoutávka

Kde se mísí talent se zajímavým životním příběhem, je úspěch téměř zaručen. Jasný důkaz nám předvedli manželé Veronika a Paolo, kteří historií své lásky nejprve dojali porotce největší talentové show a následně svým dechberoucím vystoupením všechny v sále dostali do kolen. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

S pátečním večerem se blíží další díl oblíbené show Česko Slovensko má talent. Můžeme se těšit nejen na vtipné účinkující a skvělá taneční nebo pěvecká vystoupení, ale se svou akrobacií na kolečkových bruslích zaujme také manželský pár, jehož milostný příběh v kombinaci s bombastickým vystoupením vás uchvátí stejně jako celou Incheba arénu v Bratislavě.

Usměvavá blondýnka Veronika pochází z Prahy, její manžel Paolo z Itálie od Milána. Spolu jsou již dlouhých šestnáct let, z toho patnáct jako manželé. Jejich láska ale prošla dost náročnou cestou.

Láska Veroniky a Paola prošla zkouškou jako z telenovely

Veronika je ze sedmé generace české cirkusové rodiny. S ní pracovala v Dánsku, kde zrovna byl i Paolo, jenž se narodil pro změnu do italské cirkusové rodiny. Společně pracovali v cizině šest měsíců a až poslední měsíc si řekli, že se mají asi rádi. Následovala ale zkouška jejich lásky jak z jihoamerické telenovely. Turné totiž skončilo a Veronika jela na rok do Švýcarska, zatímco Paolo zamířil na rok do Německa.

To nedá Jakubovi Prachařovi, aby se nezeptal, jak to mohli zvládnout. „To vám nebylo smutno ten rok toho druhého nevidět? Já bych vybouchnul,“ netají se Jakub. „Když se člověk zamiluje, tak to je hrozný, ne?“ míní čerstvě zamilovaný Prachař.

Veronika přiznává, že to lehké opravdu nebylo. Když si volali, tak se třeba půl hodiny hádali a vysvětlovali si, co kdo kterou esemeskou ve skutečnosti myslel a nemyslel. Posledních pět minut už si ale jen vyznávali lásku. „Já tě miluju.“ „Já tě taky miluju, je mi smutno,“ přehrávala Veronika jejich rozhovory.

Fakt, že za celou tu dobu přijel Paolo za Veronikou jen na jeden den, asi měsíc nato ji po telefonu požádal o ruku a prstýnek poslal poštou, nejvíce pobavil právě vtipálka Jakuba Prachaře. „No výborný. Tak je to jeden z nejzajímavějších vztahů, který jsme tady zatím měli. Já děkuju za rady, to já zopakuju. Protože poslat to poštou – to je velká frajeřina,“ vyjádřil se Jakub. Pokud mu tak současný vztah bude vycházet a rozhodne se pro veselku, má se jeho partnerka Sara Sandeva na co těšit.

Česko-italský pár exceluje v krasobruslení na kolečkových bruslích

Umění této dvojice spočívá v krasobruslení na kolečkových bruslí. Jak popsala Veronika, tento sport pochází z Itálie. Ačkoliv se bruslení tradičně praktikuje zejména na ledové ploše, „Italové to hodili na kolečka,“ popisuje Veronika vznik této disciplíny.

Z jejich výkonu byli všichni paf. Na porotcích i moderátorech bylo vidět, jak je obdivují a jsou z představení nadšení, zároveň ale měli ve tvářích výrazy zděšení a strachu, aby se sympatickému česko-italskému páru nic nestalo. Slova nadšení tak střídaly výkřiky jako „panebože“ nebo „to je strašná rychlost“.

Podívejte se sami v ukázce na jejich fantastické vystoupení, které mnohé diváky i dojalo. Přitom jim z něho ale také běhal mráz po zádech.

Nejen na tuto skvělou dvojici se těšte v show Česko Slovensko má talent v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.