Jakub Prachař je vírou něcista. Co provedl v mládí mamince Daně Batulkové?

VLOGY Mariany: Jakých rozhodnutí lituje Jakub Prachař a čím dalším překvapí porotci?

Show Česko Slovensko má talent se nezadržitelně blíží. Již nyní ale můžete sledovat speciální bonusy Mariany Prachařové ze zákulisí soutěže. Její bratr Jakub Prachař jí třeba prozradil, že svých rozhodnutí nikdy nelituje a i v dospělosti si lepí žvýkačky pod postel. Navíc sám sebe označil jako něcistu. Podívejte se sami ve videu.

Jakub Prachař, o kterém se v poslední době mluví zejména ve spojitosti s novým seriálem televize Prima Dvojka na zabití a jeho údajném vztahu s hereckou kolegyní Sarou Sandeva, s níž měla jiskra přeskočit právě během natáčení tohoto krimi seriálu, na sebe své sestře Marianě prásknul, že svých rozhodnutí nikdy nelituje a žije pouze v přítomnosti.

Jakub Prachař svých rozhodnutí nelituje a žije jen v přítomnosti

Jakub totiž jako jediný z porotců Česko Slovensko má talent nikdy nelitoval toho, že některého ze soutěžících poslal do dalšího kola. Na rozdíl od zbytku poroty, kteří v rámci hry „Nikdy jsem“ přiznají, že už někdy zalitovali svého rozhodnutí o postupu finalisty, Jakub nic takového nepocítil. „Já nelituju svých rozhodnutí, které padly v minulosti. Já žiju pouze v přítomnosti, protože pouze z přítomnosti mohu vytvořit budoucnost,“ zafilozofoval si Jakub.

Při té příležitosti také odhalil, že se považuje za takzvaného něcistu. A cože to znamená? „My Češi, my jsme sice ateisti, ale jsme něcisti. My věříme v něco,“ objasnil Jakub nový termín speciální víry.

Diana Mórová o Jakubovi prohlásila, že je humusák

Zatímco tímto prohlášením své kolegy nadchl i pobavil, v příštím momentě je do jednoho pohoršil. Nejenže na Marianinu otázku, zda si nalepoval žvýkačky pod postel, odpověděl kladně, dokonce přiznal, že to dělá stále! „Fuj!“ reaguje znechuceně Jaro Slávik. „To je strašné, jak to můžeš dělat? Ty jsi humusák,“ netají se svým odporem herečka Diana Mórová.

Jakubova sestra Mariana Prachařová potvrdí jeho upřímnou odpověď a navíc ještě zavzpomíná, jak zaschlé žvýkačky pak musela jejich maminka Dana Batulková páčit nožem.

Nebyl by to známý vtipálek Jakub, aby neměl i pro tuto svéráznost vysvětlení. „Já z toho dělám ty sošky potom. Třeba to pak prodám na eBayi,“ neztrácí vtip i obchodního ducha Jakub.

DANA BATULKOVÁ: VÝCHOVA JAKUBA? BÁLA JSEM SE, ŽE JSEM JAKO MATKA SELHALA


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.