zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jakub Prachař je vírou něcista. Co provedl v mládí mamince Daně Batulkové?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 16.08.2021
Show Česko Slovensko má talent se nezadržitelně blíží. Již nyní ale můžete sledovat speciální bonusy Mariany Prachařové ze zákulisí soutěže. Její bratr Jakub Prachař jí třeba prozradil, že svých rozhodnutí nikdy nelituje a i v dospělosti si lepí žvýkačky pod postel. Navíc sám sebe označil jako něcistu. Podívejte se sami ve videu.

reklama

Jakub Prachař, o kterém se v poslední době mluví zejména ve spojitosti s novým seriálem televize Prima Dvojka na zabití a jeho údajném vztahu s hereckou kolegyní Sarou Sandeva, s níž měla jiskra přeskočit právě během natáčení tohoto krimi seriálu, na sebe své sestře Marianě prásknul, že svých rozhodnutí nikdy nelituje a žije pouze v přítomnosti.  

Jakub Prachař svých rozhodnutí nelituje a žije jen v přítomnosti 

Jakub totiž jako jediný z porotců Česko Slovensko má talent nikdy nelitoval toho, že některého ze soutěžících poslal do dalšího kola. Na rozdíl od zbytku poroty, kteří v rámci hry „Nikdy jsem“ přiznají, že už někdy zalitovali svého rozhodnutí o postupu finalisty, Jakub nic takového nepocítil. „Já nelituju svých rozhodnutí, které padly v minulosti. Já žiju pouze v přítomnosti, protože pouze z přítomnosti mohu vytvořit budoucnost,“ zafilozofoval si Jakub.

Jakub Prachař je porotce v show Česko Slovensko má talent.
Autor: FTV Prima Jakub Prachař je porotce v show Česko Slovensko má talent.

Při té příležitosti také odhalil, že se považuje za takzvaného něcistu. A cože to znamená? „My Češi, my jsme sice ateisti, ale jsme něcisti. My věříme v něco,“ objasnil Jakub nový termín speciální víry.

Diana Mórová o Jakubovi prohlásila, že je humusák

Zatímco tímto prohlášením své kolegy nadchl i pobavil, v příštím momentě je do jednoho pohoršil. Nejenže na Marianinu otázku, zda si nalepoval žvýkačky pod postel, odpověděl kladně, dokonce přiznal, že to dělá stále! „Fuj!“ reaguje znechuceně Jaro Slávik. „To je strašné, jak to můžeš dělat? Ty jsi humusák,“ netají se svým odporem herečka Diana Mórová. 

Mariana Prachařová.

Sourozenecká pomsta? Mariana Prachařová si v oblíbené show vystřelila z Jakuba

Jakubova sestra Mariana Prachařová potvrdí jeho upřímnou odpověď a navíc ještě zavzpomíná, jak zaschlé žvýkačky pak musela jejich maminka Dana Batulková páčit nožem.

Nebyl by to známý vtipálek Jakub, aby neměl i pro tuto svéráznost vysvětlení. „Já z toho dělám ty sošky potom. Třeba to pak prodám na eBayi,“ neztrácí vtip i obchodního ducha Jakub.

DANA BATULKOVÁ: VÝCHOVA JAKUBA? BÁLA JSEM SE, ŽE JSEM JAKO MATKA SELHALA

Hvězdná sezóna - program
Autor: FTV Prima Hvězdná sezóna - program

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Jakub Prachař , Mariana Prachařová , Jaro Slávik , Diana Mórová , Marta Jandová , Vlogy Mariany

reklama

Přečtěte si také

reklama