Dominik Hašek se stane potřetí otcem! Kdo je jeho nová přítelkyně?

Hokejová legenda Dominik Hašek se stane potřetí tátou. Hašek je prozatím otcem dvou dětí. Kdo je jeho nová vyvolená?

Bývalý hokejový brankář Dominik Hašek se tento rok stane trojnásobným otcem. Po rozchodu s Libuší Šmuclerovou si od žen dal chvíli pauzu. Po tříletém vztahu se rozešli v roce 2015. Na začátku roku 2020 předvedl svou novou partnerku Lenku.

Tu viděla veřejnost poprvé na MMA soutěži, následně ji bývalý hokejista ukázal i na premiéře snímku Smečka. Pohledná bruneta s ním podle informací Blesku žije v domě za Prahou. Lenka společně s Dominikem Haškem utajila těhotenství až do sedmého měsíce, rodit by měla v říjnu, jak potvrdil bývalý hokejista Super.cz.

Hašek potvrdil i to, že je brunetka prvorodičkou. „Pro Lenku je to první miminko. Oba se moc těšíme,“ raduje se hokejová legenda. Pohlaví si pár určit nenechal.

Pro dvojici to bude první společný potomek. „Dominátor“ má z prvního manželství s ženou Alenou dvě dospělé děti, syna Michaela a dceru Dominiku. Jeho první manželka s ním žila celou úspěšnou hokejovou kariéru, obě děti se narodily v Americe.

Dominika je zpěvačka

Dominika Hašková se jako šestnáctiletá objevila v soutěži Česko Slovensko má talent, kde zpívala. Zpěvu se věnuje profesionálně už několik let, jen přesídlila do Anglie. Na britských ostrovech se pokouší o pěveckou kariéru. Dcera bývalého hokejisty se nedávno objevila znovu v Čechách, kde měla dokonce několik vystoupení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.