Dominika Gottová o závislosti na prášcích na spaní: Brala jsem víc a víc. Už to nešlo

Nejstarší dcera Karla Gotta, Dominika, se po roce v České republice, kde se chtěla natrvalo usadit, vrací zpátky do Finska. Tam žila dvacet let a na severu se cítí víc doma. Dokonce oznámila návrat k manželovi Timovi, se kterým se ještě nedávno chtěla nechat rozvést kvůli jeho alkoholickým excesům a milostným pletkám s jinými ženami.

Dominika oznámila návrat do Finska, kde chce začít nový život. Jaký je důvod jejího rozhodnutí? "Návrat k milovanému manželovi. Přes všechna úskalí, co se dělo, jsem mu odpustila. Je to moje životní láska. Poznala jsem ho, když mi bylo dvacet sedm a to člověk jen tak nesmaže. Má teď dobrý období a doufám, že ho bude mít dlouho," prozradila nejstarší Gottova dcera v pořadu Showtime.

Finsko prý považuje za svůj domov, žila tam přes dvacet let. "Jsem navyklá na jiné životní tempo, styl, jiné výplaty a tak dále," vysvětlila Dominika. A přiznala, že ještě jednu výhodu to má: Nikdo tam neví, že je ta Gottová. "Je to tak," přiznala reportérce pořadu Showtime.

Dominika momentálně balí kufry v Praze a zařizuje byt v Helsinkách. Její muž Timo je v Mexiku, kde pracuje jako muzikant. Do Finska se má ale vrátit na konci května. Mezi tím si bude Dominika hledat práci. "Odeslala jsem si přes email žádosti na dva rekvalifikační kurzy," svěřila se.

Byla jsem unavená a podrážděná

Dominika Gottová na tom nebyla zdravotně moc dobře. Ve Finsku podstoupila léčbu závislosti. Jak je na tom nyní? "Já jsem se léčila se závislosti na lécích na spaní, které mi byly předepisovaný lékařem. Ale brala jsme jich víc. A tím, že jsou návykové, tak jsem brala víc a víc. Budila jsem se každé dvě hodiny, dala si prášek, spala hodinu, pak jsem si zase vzala prášek a zase další," přiznala otevřeně.

Jenže pak si řekla dost: "Věděla jsem, že takhle to dál nejde. Byla jsem neustále unavená, podráždená, takže jsem vyhledala pomoc i tady v Praze. Lékař mi ale říkal, že to není na léčení na dálku, ale musíš si jít lehnout do nemocnice," přiznala otevřeně. Ve Finsku jí prý stanovili ideální kombinaci antidepresiv, psychotik a léku na spaní. Tím ale léčba pro Dominiku nekončí: "Oni mě budou neustále monitorovat. Musím pravidelně docházet na polikliniku, tam budou kontrolovat z moči, co se vlastně v mém organismu nachází, jestli toho není moc, nebo tam není něco, co mi nebylo předepsáno," vysvětlila Dominika Gottová. Na Českou republiku ale nezanevřela. Na podzim plánuje návštěvu během níž by ráda uspořádala vzpomíkové akce na svého otce Karla Gotta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.