Celebrity

3. března 2021 09:45

Petra Kloidová

Dominika Gottová ruší slib, který dala svému otci. Co mu tehdy odpřisáhla?

Ještě před rokem byla plná odhodlání usadit se natrvalo v Čechách, postavit se na vlastní nohy, koupit si byt, mít stabilní práci a třeba najít i novou lásku. Návrat do Finska ke svému muži striktně vylučovala. Oháněla se slibem, který dala svému zesnulému tatínkovi, zpěvákovi Karlu Gottovi.

„Slíbila jsem mu, že se jednou vrátím domů a odpoutám se od toho vztahu s Timem (její manžel, pozn. red). On sám viděl, jaké to mezi námi je a nesouhlasil, abych v manželství setrvávala dál. Žít s člověkem, který trpí bipolární poruchou, jež způsobuje tak obrovské výkyvy, je utrpením nejen pro toho nemocného člověka, ale i pro jeho nejbližší. Vytrpěla jsem si toho strašně moc... Nyní žiju v Čechách, s Timem jsem se definitivně rozešla a podala žádost o rozvod. Tatínek by měl z toho určitě velkou radost a je mi strašně moc líto, že už se toho nedožil,“ svěřila se nám tehdy Dominika.

„Do Finska už se nikdy nevrátím. Trpěla jsem tam. Miluju léto, slunce, ale tam byla pořád zima a brzy tma. Byla jsem osamocená, navíc tam nebylo kam jít. Praha je nádherné město, s překrásnou architekturou, kde se pořád něco děje,“ dodala nejstarší dcera Karla Gotta.

Dominika Gottová stáhla žádost o rozvod

Rok se s rokem sešel a v jejím životě je zase všechno jinak. Nic z toho, co si předsevzala, už neplatí. Žádost o rozvod stáhla, vrátila se k manželovi a odletěla za ním do Finska. „Byt v Praze jsem si sice ještě nechala, ale asi budeme žít v zemi mého muže. Požádali jsme si tam o sociální podporu a byt, a tamní úřady nám vyšly vstříc. V Čechách jsem ztratila práci, pořád se okolo mé osoby něco děje, je to pro mě psychicky náročné. Tam budu mít klid,“ vysvětlila své důvody Dominika, která neprožívá jednoduché období.

Gottovu nejstarší dceru také trápí zdravotní problémy, bojuje se zánětem žaludku, má astma, cukrovkou a nemocná játra. „Dost špatně se mi dýchá. Navíc jsem přibrala na váze. Jak je člověk pořád doma, nikam nechodí a jenom jí, tak je to znát. Ale doktor mi nařídil dietu, tak snad něco zase shodím. Musím,“ uvedla odhodlaně.

Starosti Dominice přidělává i její pětaosmdesátiletá maminka Antonie Zacpalová, pobývající v Praze v domově pro seniory, která se nakazila koronavirem. „V jejím věku by to pro ni mohlo mít fatální následky. Mám o ni až panický strach, ale naštěstí se to lepší každým dnem. Pravidelně jí volám. Navštívit ji bohužel nemůžu, je to zakázané. Přeji si jediné, aby to zvládla a dobře to dopadlo! Maminka je pro mě všechno! Pořád jí to skvěle myslí a můžeme se spolu bavit úplně o všem. Je pro mě velkou oporou. Bez ní si život nedokážu představit,“ prozradila Dominika.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.