zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dominika Gottová ruší slib, který dala svému otci. Co mu tehdy odpřisáhla?

Dominika Gottová porušila slib, který dala otci
Autor: profimedia Dominika Gottová porušila slib, který dala otci
David Laštovka , Vydáno: 03.03.2021
Ještě před rokem byla plná odhodlání usadit se natrvalo v Čechách, postavit se na vlastní nohy, koupit si byt, mít stabilní práci a třeba najít i novou lásku. Návrat do Finska ke svému muži striktně vylučovala. Oháněla se slibem, který dala svému zesnulému tatínkovi, zpěvákovi Karlu Gottovi.

reklama

„Slíbila jsem mu, že se jednou vrátím domů a odpoutám se od toho vztahu s Timem (její manžel, pozn. red). On sám viděl, jaké to mezi námi je a nesouhlasil, abych v manželství setrvávala dál. Žít s člověkem, který trpí bipolární poruchou, jež způsobuje tak obrovské výkyvy, je utrpením nejen pro toho nemocného člověka, ale i pro jeho nejbližší. Vytrpěla jsem si toho strašně moc... Nyní žiju v Čechách, s Timem jsem se definitivně rozešla a podala žádost o rozvod. Tatínek by měl z toho určitě velkou radost a je mi strašně moc líto, že už se toho nedožil,“ svěřila se nám tehdy Dominika.

„Do Finska už se nikdy nevrátím. Trpěla jsem tam. Miluju léto, slunce, ale tam byla pořád zima a brzy tma. Byla jsem osamocená, navíc tam nebylo kam jít. Praha je nádherné město, s překrásnou architekturou, kde se pořád něco děje,“ dodala nejstarší dcera Karla Gotta. 

Dominika Gottová nedávno vydala knihu Poslední roky s Karlem
Autor: profimedia Dominika Gottová nedávno vydala knihu Poslední roky s Karlem

Dominika Gottová stáhla žádost o rozvod 

Rok se s rokem sešel a v jejím životě je zase všechno jinak. Nic z toho, co si předsevzala, už neplatí. Žádost o rozvod stáhla, vrátila se k manželovi a odletěla za ním do Finska. „Byt v Praze jsem si sice ještě nechala, ale asi budeme žít v zemi mého muže. Požádali jsme si tam o sociální podporu a byt, a tamní úřady nám vyšly vstříc. V Čechách jsem ztratila práci, pořád se okolo mé osoby něco děje, je to pro mě psychicky náročné. Tam budu mít klid,“ vysvětlila své důvody Dominika, která neprožívá jednoduché období.

Gottovu nejstarší dceru také trápí zdravotní problémy, bojuje se zánětem žaludku, má astma, cukrovkou a nemocná játra. „Dost špatně se mi dýchá. Navíc jsem přibrala na váze. Jak je člověk pořád doma, nikam nechodí a jenom jí, tak je to znát. Ale doktor mi nařídil dietu, tak snad něco zase shodím. Musím,“ uvedla odhodlaně. 

Charlotte Ella Gottová zdědila talent po svém otci. Ze všech dcer je mu i nejvíc podobná

Charlotte Gottová zdědila talent po otci. Ze všech dcer je mu i nejvíc podobná

Starosti Dominice přidělává i její pětaosmdesátiletá maminka Antonie Zacpalová, pobývající v Praze v domově pro seniory, která se nakazila koronavirem. „V jejím věku by to pro ni mohlo mít fatální následky. Mám o ni až panický strach, ale naštěstí se to lepší každým dnem. Pravidelně jí volám. Navštívit ji bohužel nemůžu, je to zakázané. Přeji si jediné, aby to zvládla a dobře to dopadlo! Maminka je pro mě všechno! Pořád jí to skvěle myslí a můžeme se spolu bavit úplně o všem. Je pro mě velkou oporou. Bez ní si život nedokážu představit,“ prozradila Dominika.

Má Dominika Gottová bratra?

Tajil Karel Gott syna? Nebylo by to poprvé, naznačuje Dominika Gottová

reklama

Související témata: Dominika Gottová , Karel Gott , manželství

reklama

Přečtěte si také

reklama