Životní styl

13. prosince 2020 22:00

Petra Kloidová

Tajil Karel Gott syna? Nebylo by to poprvé, naznačuje Dominika Gottová

Po smrti několikanásobného českého slavíka vyplula na povrch další senzace. Jeho dcera Dominika přišla s tím, že má potvrzeno, že po světě chodí další sourozenec, o kterém doposud neměla tušení.

„Nyní to mám od jednoho blízkého člověka, jehož jméno říkat nechci, potvrzeno. Mám bráchu,“ svěřila se radostně Gottová, která věří, že se jí s ním podaří navázat bližší kontakt. „Snad bude mít i on zájem poznat mě. Se sestrami nemám moc dobré vztahy, tak třeba to s bráchou bude jiné a stanou se z nás skvělí parťáci. Vždycky jsem toužila mít bratra,“ dodala.

Utajené děti Karla Gotta

Otázkou je, jak moc vážně její slova brát. Nicméně pravdou je, že by to nebylo poprvé, co Mistr své potomky před světem tajil. A nakonec i s Dominikou to nebylo jiné. „Dodnes mě mrzí, že jsem mojí mamince neřekl, že mám dceru, ona je babičkou a má vnučku. Velmi si přála, abych se oženil a měl rodinu. Říkala, že jsem moc rozlítaný, ale že by se stejně vnoučete chtěla dožít. Stále se mi ptala, kdy už to bude... Jenže na druhou stranu byla konzervativní a Dominika se narodila v době, kdy se nehodilo mít dítě a nežít s jeho matkou. Asi tak nějak proto jsem jí to neřekl. Bál jsem se. Zpětně uznávám, že to byla chyba,“ prozradil Karel Gott v jednom z rozhovorů.

Pokud by měl skutečně nemanželského syna, je možné, že by se tentokrát obával ztráty své skvělé pověsti a rozpadu rodiny, která byla pro něj vším. „Táta si na tom velmi zakládal. Pokaždé si kladl otázku: A co by tomu řekli fanoušci? On je miloval, nechtěl je nikdy a ničím zklamat,“ uvedla ještě Dominika.

Mistr má oficiálně čtyři dcery. Tu nejstarší s bývalou tanečnicí Antonií Zacpalovou, Lucii s prodavačkou Ivetou Kolářovou a Charlottu s Nelly Sofii s manželkou Ivanou. Během života přitom nikdy nezalitoval, že se nedočkal také chlapečka. „Synové slavných otců to mívají velmi těžké. Jsem šťastný a vděčný za to, co mám. Syna už nechci,“ prohlásil v interview v roce 2011.

Vdova Ivana vyjádření Dominiky nekomentuje. Zda-li se jednalo pouze o snahu na sebe upozornit, nebo o skutečný fakt, ukáže budoucnost.

Dominika Gottová se plánuje znovu vrátit k manželovi. Co se stalo?

Zpověď Dominiky Gottové o vztahu s Timem, alkoholu i majetkovém vyrovnání

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.