Životní styl

21. listopadu 2020 08:00

Petra Kloidová

Jestli se přestěhuji, to ukážou následující týdny, říká Dominika Gottová o návratu k manželovi

Život nejstarší dcery zesnulého zpěváka Dominiky Gottové je jako na houpačce a nutno dodat, že si za to může především ona sama. Přestože v rozhovoru pro Prima Ženy ještě před čtyřmi měsíci tvrdila, že na rozvodu se svým finským manželem, zadluženém hudebníkovi Timo Tolkkim trvá a není cesty zpět, vypadá to, že je zase všechno jinak. „Ráda bych s ním obnovila vztah, protože ho stále miluju a rozhodla se rozvodové řízení zastavit,“ prohlásila nečekaně Domin

Dominika Gottová odletěla do Finska, kde osobně na úřadech vzala svoji žádost zpátky. Během jejího pobytu tam ale podle některých médiích mělo dojít k velkému drama. V podnapilém stavu se měla skokem z okna pokusit o sebevraždu a jen duchapřítomným zásahem jejího manžela prý nedošlo k neštěstí. „Jsem v pořádku. Nic se nestalo. Jen je toho na mě v poslední době nějak moc,“ sdělila nám Dominika.

Od manžela přitom utekla už třikrát, ale pokaždé se k němu zase vrátila. Když od něj odcházela naposledy, tvrdila, že by z toho měl její tatínek velkou radost. „On s tím ve finále už také nesouhlasil, že jsme spolu. Viděl, že to jde od desíti k pěti, sám mi říkal, že bych se od něj měla co nejrychleji odpoutat. Žít s člověkem, který trpí bipolární poruchou, jenž způsobují tak obrovské výkyvy, je utrpením nejen pro toho nemocného člověka, ale i pro jeho partnera. Zažila jsem si toho strašně moc. Je mi líto, že se toho okamžiku, kdy jsem podala žádost o rozvod, táta už nedožil. Určitě by byl na mě pyšný,“ svěřila se v rozhovoru.

V patách sociálka, budoucnost nejistá

Láska je ale mocná čarodějka a člověk míní, život mění. Svým náhlým odletem do Finska si ovšem zadělala na pořádný průšvih. Krátce předtím dostala před koncem tříměsíční zkušební doby v oddělení lahůdek, kde byla zaměstnána na hlavní pracovní poměr, výpověď a hodila se marod. Důvodem měl být silný zánět průdušek. Když se sociálka o jejím odletu dozvěděla, nemocenskou okamžitě zastavila. Dominika po svém návratu tedy bude mít hodně co vysvětlovat.

Zda se natrvalo usadí v Čechách, tak, jak ještě před několika měsíci prohlašovala, nebo bude žít v zemi tisíce jezer a ostrovů, je momentálně zcela otevřené. „Jestli se přestěhuji do Helsinek, ukážou příští týdny a měsíce. Ještě jsme se s manželem nerozhodli,“ sdělila neurčitě.

Už jenom to, že o návratu do Finska vůbec uvažuje, je překvapivé. Když se od svého muže odstěhovala naposledy a přiletěla do české metropole, o severské zemi příliš lichotivě nemluvila. „Nikdy jsem si tam pořádně nezvykla. Miluji léto, slunce, tam byla pořád tma. Cítila jsem se tam dost osamocená, nebylo ani kam jít. Jsem šťastná, že jsem zase zpátky doma. Prahu miluji. Je to nádherné město s překrásnou architekturou a spoustou možností, kam ve volném čase jít. Ve Finsku nebylo v podstatě nic,“ uvedla Dominika.

Naplno se tak ukazuje to, co její slavný otec o ni celý život tvrdil. „U Dominiky není nikdy nic nestálo,“ prohlásil na její adresu zpěvák. A na jeho slova nyní opět dochází...

Sdílejte článek
Štítky manžel sebevražda Dominika Gottová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.