zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Donutil junior neuposlechl varování otce. Teď žárlí na svoji exotickou krásku

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 02.11.2021
Zamilovaná herecká dvojice Martin Donutil a Sára Affašová poprvé promluvila o seznámení, žárlivosti a příkoří jejich vztahu. Donutil junior zároveň přiznal, že ho otec před randěním s herečkou varoval. Proč?

reklama

Martin se Sárou zavzpomínali na moment, kdy se viděli poprvé, a na chvíli, kdy přeskočila pomyslná jiskra. „První setkání bylo při zkoušení hry Smrt obchodního cestujícího, tam jsem rovnou potkala i Martinova tátu (Miroslava Donutila, pozn. redakce). My jsme spolu nejprve hráli v divadle, než jsme spolu začali chodit,“ vysvětlila Honzovi Dědkovi okolnosti seznámení Affašová s tím, že jejich vztahem takřka skončilo jejich spoluhraní.

Martin Donutil má utrum, se svou přítelkyní už nehraje

Donutil mladší také potvrdil, že se svou partnerkou se na jevišti už téměř nepotkává. „Teď se v divadle zdatně míjíme, máme utrum. Mně to celkem vadí. Nedávají nás dohromady, protože se asi bojí, že kdyby se mezi námi něco pokazilo, protože je to ještě čerstvé, křehké, tak abychom jim nepředvedli na jevišti Itálii,“ svěřil se syn hereckého barda Miroslava Donutila, který ho před vztahem s herečkami varoval.

7 pádů Honzy Dědka 2. 11. 2021 23
Autor: FTV Prima/ 7 pádů Honzy Dědka 7 pádů Honzy Dědka 2. 11. 2021 23

Mladý pár přiznal žárlivost

Martin Donutil zároveň přiznal, že na rady svého otce moc nedá. „Já neposlouchám. Někdy se to vyplatí, někdy ne. To zjistíme. Táta říkal, že je to s herečkou náročný, že lidi závidí, že mají problém s tím, že druhý není doma, s nějakými scénami. A já mám problém s těmi scénami, ale doufám, že je už budeme točit spolu,“ řekl s nadějí.

A jak to má Sára? „Jsme žárliví oba, to je pravda, ale tím, že jsme na tom oba stejně, vykompenzuje se to,“ doplnila partnera Affašová. I o její budoucnosti měl její tatínek jinou představu. „Můj tatínek si představoval, že budu doktorka, já jsem si to taky představovala. Měla jsem ráda biologii, chemii. Chodila jsem na osmiletý gympl, byla jsem hodně snaživá. Až do oktávy jsem byla přesvědčená, že půjdu na medicínu nebo výzkumný obor. Šla jsem na Molekulární biologii a biochemii organismů a zjistila jsem, že mě to vůbec nebaví. Rozhodla jsem se, že zkusím přijímačky na DAMU a dostala jsem se,“ vzpomínala na chvíle, které rozhodly o její profesi.

Martin Donutil a Sára Affašová
Autor: FTV Prima/ 7 pádů Honzy Dědka Martin Donutil a Sára Affašová

Exotická kráska Sára Affašová: Jsem kompletní ořech

Affašová je pro filmaře zajímavá i pro svůj exotický vzhled. „Jsem napůl Češka, napůl Slovenka s Arabem, se Syřanem. Jsem kompletní ořech. Tatínek potkal maminku v baru, kde maminka pracovala. Tatínek se sem dostal tak, že se nepohodl se svým tatínkem a zdrhal ze Sýrie,“ prozradila v 7 pádech Honzy Dědka Affašová.

Další premiérový díl oblíbené talkshow 7 pádů Hondy Dědka v této sezoně odvysílá Prima v úterý 2. listopadu ve 21:35. Hosty budou kromě zamilované herecké dvojice také hudebník Laco Déczi, režisér Tomáš Magnusek a letecký kapitán David Hecl.

Martin Donutil, syn známého herce, představil svou přítelkyni.

Martin Donutil ukázal exotickou přítelkyni. Ta nejprve oťukla tatínka herce

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , Miroslav Donutil , 7 pádů Honzy Dědka online , hosté , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama