zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Martin Donutil ukázal exotickou přítelkyni. Ta nejprve oťukla tatínka herce

Martin Donutil ukázal přítelkyni (zdroj: CNN Prima NEWS)
Martin Donutil ukázal přítelkyni (zdroj: CNN Prima NEWS)
Gabriela Kolinová , Vydáno: 03.09.2021
Herec Martin Donutil a Sára Affašová spolu tráví čas nejen v divadle, ale i v soukromí. Pár tvoří už rok a nemohou se jeden druhého nabažit. Syn Miroslava Donutila je exotické herečce s česko-syrským původem velkou oporou. Od puberty ji totiž trápí zdravotní potíže, které musela řešit operací. Zároveň se nestydí o ženských problémech mluvit veřejně.

reklama

Poprvé se Sára a Martin viděli před dvěma lety na čtené zkoušce představení Smrt obchodního cestujícího, ale jiskra přeskočila o rok později při zkouškách inscenace Vojna a mír. Nedávno spolu začali bydlet a už dávno jeden druhého představili rodičům. 

Sára prozradila, že s tatínkem svého partnera, hercem Miroslavem Donutilem, se znají déle. „My spolu s tatínkem hrajeme. Známe se dobře,“ prozradila sedmadvacetiletá herečka v pořadu Showtime. Na dotaz, zda bylo dobré si nejprve oťuknout tatínka, odpověděla se smíchem: „Jo, pak teprve syna.“ „To nebudu komentovat,“ reagoval Martin, mladší ze synů Donutila. 

Martin Donutil, syn známého herce, představil svou přítelkyni.
Autor: profimedia Martin Donutil, syn známého herce, představil svou přítelkyni.

Martin Donutil: Na děti je času dost. Jsme ještě mladí

Na rodinu prý ještě pomyšlení nemají. „Myslím, že je ještě brzo, jsme mladí a nevydovádění,“ přiznal Martin. Sára se netají tím, že nebere antikoncepci, protože má na ni svůj názor, ale také otevřela na sociálních sítích téma gynekologických problémů mladých děvčat. Sama jimi od šestnácti let trpěla. „Polycystický vaječníky, praskání cyst, děložní čípek,“ vyjmenovala gynekologické potíže, které ji trápily. Na internetu zaznamenala velmi potitivní reakce žen. „Zvedla se obrovská vlna reakcí. Holky byly rády, já jsem taky zpětně ráda, že jsem to otevřela,“ vysvětlila. 

Nedávno podstoupila operaci vaječníku. „Teď je to v pořádku, upravila jsem posledních pár týdnů jídelníček a zkouším, jestli to pomůže i k tomu, aby se cysty nevracely. Mám bezlepkovou a bezsacharidovou dietu, což se mnou drží i Martin, je statečný,“ prozradila. 

Martin a Sára společně hrají v inscenaci Diktátor a Vojna a mír. A co tyhle dva nejvíc spojuje? „Já bych řekl, že humor,“ uznal mladý Donutil. Společných koníčků prý tolik nemají. „Já třeba rád hraju na počítači a to se Sáře moc nelíbí,“ vysvětlil. „Do toho jsem fanoušek sci-fi. Vybírat film nám většinou trvá tak dlouho, že se na žádný nakonec nepodíváme. Humor nás spojuje a protiklady nás zocelují,“ shrnul s humorem. 

Herec, moderátor a bavič Miroslav Donutil slaví své 70. narozeniny.

Miroslav Donutil slaví 70: Nic nechci, jen zdraví, mně to úplně stačí

Marta Kubišová pro ZOOM.

Marta Kubišová: Emigrovat? Tehdy mě to ani nenapadlo. To až teď

reklama

Související témata: Miroslav Donutil , Martin Donutil , Sára Affašová

reklama

Přečtěte si také

reklama