zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dva tlouštíci z Japonska umí se svými břichy neuvěřitelné kousky. Má stejný talent i Jakub Prachař?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 27.09.2021
Mít velké špekaté břicho, které s každým pohybem vytváří pomalu vlnobití, je strašákem asi každého, kdo si zakládá na perfektní figuře. Mezi takové ale rozhodně nepatří dva tlouštíci z Japonska, kteří v talentové show předvedli neskutečné zvuky, vyluzované právě s pomocí tělnatých postav. Zlákat se nechá i Jakub Prachař. Břicho jednoho z chlapíků doslova nasaje. Podívejte se v neuvěřitelné ukázce!

reklama

Duo zavalitých Japonců Yumbo a Dump v zábavné talentové show všem předvedli, jaké netradiční zvukové umění prostřednictvím tukových polštářů na těle dokážou udělat. Publikum pak neví, zda se má dříve smát, nebo zírat na vystoupení s otevřenou pusou.

Na pódium přicházejí Yumbo Dump s taškou, obrovskou dávkou dobré nálady a pusou od ucha k uchu. S přítomnými se zdraví japonským arigato, což znamená děkuji. „A teď jsme, víte kde,“ okomentuje Marta okamžik po velkolepém uvítání, po němž porotci soutěžící obvykle trochu zpovídají. V tomto případě jim tak stačí pouze jméno tohoto usměvavého dua.

Yumbo Dump vydávají nejrůznější zvuky pomocí svých břich 

Více ani netřeba, protože dvojice Japonců je na jazykovou bariéru skvěle připravena a s sebou mají stojan s velkými nápisy popisujícími, co se chystají předvádět. Dozvídáme se tak, že jejich umění tkví ve vydávání nejrůznějších zvuků pomocí vlastních těl.

Česko Slovensko má talent IX - Yumbo Dump.
Autor: FTV Prima Česko Slovensko má talent IX - Yumbo Dump.

Mládenci se toho nebojí a svléknou se do půl těla. Jakub Prachař si hned neodpustí poznámku: „Konečně hezký lidi.“ To porotkyni Martu Jandovou zaujme zcela něco jiného. „Hele, mají větší prsa než my, Diano,“ svěřuje se se svým postřehem kolegyni Dianě Mórové. „Ale ne hezčí,“ uklidňuje je Jakub.

Česko Slovensko má talent IX - The Skating Ernesto´s.

Love story na kolečkových bruslích. Tito manželé uchvátili porotu talentové show

Zvuk kapky dopadající na vodní hladinu všechny dostal

Prvním zvukem, který budou Japonci předvádět, je zvuk kapky dopadající na vodní hladinu. A jak toho docílí? Poměrně jednoduše. Svá objemná třesoucí se břicha nastříkají vodou. „Ne, ne, to nechci vidět,“ brání se Jaro Slávik pohledu na dva tlouštíky, kteří se očividně chystají plesknout o sebe svými břichy. Výsledný zvuk je ale vskutku povedený. Navíc všechny v sále pobaví. 

Kromě kapky dopadající na vodní hladinu, předvede duo Yumbo Dump i pláč delfínů, známý zvuk ze slavné písničky Lollipop, při čemž rozezpívá celý sál, nebo tahání špuntu z láhve staré skotské whisky. Zejména tento zvuk zaujme celou porotu v čele s Jakubem Prachařem natolik, že neváhá a sám se odváží si ho s Japoncem Yumbem zkusit.

Jakub Prachař se rozhodl si toto netradiční umění vyzkoušet 

„Jsem si nikdy nemyslel, že pokleknu před japonským samurajem,“ říká Jakub, když si kleká před sympatickým Yumbem, aby skleněnou trubičkou doslova nasál jeho špekaté břicho a vykouzlil tak tento zvuk. Už jen tato scénka všechny rozesměje. „Já jsem vždycky japonskej národ obdivoval,“ dodá ještě Prachař.

Pokušení vyzkoušet si toto netradiční umění neodolal ani Jakub Prachař.
Autor: FTV Prima Pokušení vyzkoušet si toto netradiční umění neodolal ani Jakub Prachař.

Kvůli slastným zvukům, které však Japonec při nasávání svého břicha vydával, to chvíli vypadalo, že smějící se Jakub nebude schopný svůj úkol splnit. Nakonec se mu to však povedlo.

Mrkněte v ukázce, jak zvuk odšpuntované staré whisky v podání Jakuba Prachaře vypadal.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (4) – Jakub Prachař a Japonec

Pokud jste díl nestihli sledovat, pusťte si ho v archivu na iPrima.cz.

Na další epizodu zábavné show Česko Slovensko má talent se těšte zase v pátek od 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent 2021 , Jakub Prachař , Marta Jandová , tlouštíci , Japonci , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama