Celebrity

27. září 2021 05:57

Žaneta Dernerová

Dva tlouštíci z Japonska umí se svými břichy neuvěřitelné kousky. Má stejný talent i Jakub Prachař?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (4) – Yumbo Dump

Mít velké špekaté břicho, které s každým pohybem vytváří pomalu vlnobití, je strašákem asi každého, kdo si zakládá na perfektní figuře. Mezi takové ale rozhodně nepatří dva tlouštíci z Japonska, kteří v talentové show předvedli neskutečné zvuky, vyluzované právě s pomocí tělnatých postav. Zlákat se nechá i Jakub Prachař. Břicho jednoho z chlapíků doslova nasaje. Podívejte se v neuvěřitelné ukázce!

Duo zavalitých Japonců Yumbo a Dump v zábavné talentové show všem předvedli, jaké netradiční zvukové umění prostřednictvím tukových polštářů na těle dokážou udělat. Publikum pak neví, zda se má dříve smát, nebo zírat na vystoupení s otevřenou pusou.

Na pódium přicházejí Yumbo Dump s taškou, obrovskou dávkou dobré nálady a pusou od ucha k uchu. S přítomnými se zdraví japonským arigato, což znamená děkuji. „A teď jsme, víte kde,“ okomentuje Marta okamžik po velkolepém uvítání, po němž porotci soutěžící obvykle trochu zpovídají. V tomto případě jim tak stačí pouze jméno tohoto usměvavého dua.

Yumbo Dump vydávají nejrůznější zvuky pomocí svých břich

Více ani netřeba, protože dvojice Japonců je na jazykovou bariéru skvěle připravena a s sebou mají stojan s velkými nápisy popisujícími, co se chystají předvádět. Dozvídáme se tak, že jejich umění tkví ve vydávání nejrůznějších zvuků pomocí vlastních těl.

Mládenci se toho nebojí a svléknou se do půl těla. Jakub Prachař si hned neodpustí poznámku: „Konečně hezký lidi.“ To porotkyni Martu Jandovou zaujme zcela něco jiného. „Hele, mají větší prsa než my, Diano,“ svěřuje se se svým postřehem kolegyni Dianě Mórové. „Ale ne hezčí,“ uklidňuje je Jakub.

Zvuk kapky dopadající na vodní hladinu všechny dostal

Prvním zvukem, který budou Japonci předvádět, je zvuk kapky dopadající na vodní hladinu. A jak toho docílí? Poměrně jednoduše. Svá objemná třesoucí se břicha nastříkají vodou. „Ne, ne, to nechci vidět,“ brání se Jaro Slávik pohledu na dva tlouštíky, kteří se očividně chystají plesknout o sebe svými břichy. Výsledný zvuk je ale vskutku povedený. Navíc všechny v sále pobaví.

Kromě kapky dopadající na vodní hladinu, předvede duo Yumbo Dump i pláč delfínů, známý zvuk ze slavné písničky Lollipop, při čemž rozezpívá celý sál, nebo tahání špuntu z láhve staré skotské whisky. Zejména tento zvuk zaujme celou porotu v čele s Jakubem Prachařem natolik, že neváhá a sám se odváží si ho s Japoncem Yumbem zkusit.

Jakub Prachař se rozhodl si toto netradiční umění vyzkoušet

„Jsem si nikdy nemyslel, že pokleknu před japonským samurajem,“ říká Jakub, když si kleká před sympatickým Yumbem, aby skleněnou trubičkou doslova nasál jeho špekaté břicho a vykouzlil tak tento zvuk. Už jen tato scénka všechny rozesměje. „Já jsem vždycky japonskej národ obdivoval,“ dodá ještě Prachař.

Kvůli slastným zvukům, které však Japonec při nasávání svého břicha vydával, to chvíli vypadalo, že smějící se Jakub nebude schopný svůj úkol splnit. Nakonec se mu to však povedlo.

Mrkněte v ukázce, jak zvuk odšpuntované staré whisky v podání Jakuba Prachaře vypadal.

Pokud jste díl nestihli sledovat, pusťte si ho v archivu na iPrima.cz.

Na další epizodu zábavné show Česko Slovensko má talent se těšte zase v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.