zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová si domluvila brigádu v továrně. Co bude vyrábět?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Gabriela Kolinová , Vydáno: 30.07.2021
Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová chystá po loňském úspěchu novou várku svých diářů, které budou prý velmi osobní. A protože by měly být k mání už začátkem školního roku, tráví jejich přípravou téměř všechen volný čas. Dokonce si domluvila brigádu v továrně, aby byla přímo u výroby a všechno mohla kontrolovat.

reklama

„Já jsem jako malá milovala diáře a různé notesy. Pořád to tak mám. Ale nikdy jsem neměla nějaký takový diář, který by promlouval přímo ke mně, to se teď snažím udělat,“ prozradila oblíbená herečka ze seriálu Slunečná v pořadu Showtime. 

Většinu diářů Eva Burešová i sama podepisuje, a dokonce si střihne i dvoudenní brigádu v továrně, aby byla přímo u výroby. „Ne všechno ty stroje zvládnou, protože chrlí jendu věc za druhou. Některé věci tam chci i vložit. Proto jsem si domluvila brigádu v naší milované hlučínské tiskárně, budu tam prostě makat a ručně to dělat já,“ svěřila se Eva. 

Brzký nástup do fabriky jí nedělá problém. Na vstávání je zvyklá, protože i při natáčení seriálu musí být brzy na place. „To není nic jiného než tady, také máme brzké nástupy,“ dodala se smíchem. A jak vypadá Evin osobní diář? Prozradila, že je hodně pracovně nabitý. „Je opravdu plný, takže díkybohu za to.“

Eva Burešová opět chystá svůj diář. Na jeho výrobu bude sama dohlížet.
Autor: FTV Prima Eva Burešová opět chystá svůj diář. Na jeho výrobu bude sama dohlížet.

Hodně párů si diář synchronizuje s partnerem, aby se vůbec viděli. Má to tak i Eva se svým přítelem, kuchařem Přemkem Forejtem? „S partnerem nemáme žádný společný diář, do kterého bychom si museli psát, kdy se uvidíme. Ale v tom mým pracovním diáři mám i poznámky, kdy mám volno, kdy můžu odjet na delší dobu,“ prozradila. 

Když se takové dny naskytnou, Eva by si přála projet tuzemsko. „Milujeme Karlštejn a Moravu, takže když budu mít jeden den volno, objedeme Českou republiku, protože je nádherná,“ svěřila se herečka. 

Eva Burešová s přítelem Přemkem Forejtem.

Eva Burešová: Můj rok nezačíná 1. ledna, ale narozeninami. Jaké překvapení ji dojalo?

 

 

 

 

 


 

reklama

Související témata: Eva Burešová , Slunečná , práce

reklama

Přečtěte si také

reklama