Celebrity

30. července 2021 06:03

Gabriela Kolinová

Eva Burešová si domluvila brigádu v továrně. Co bude vyrábět?

Eva Burešová si domluvila brigádu v továrně

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová chystá po loňském úspěchu novou várku svých diářů, které budou prý velmi osobní. A protože by měly být k mání už začátkem školního roku, tráví jejich přípravou téměř všechen volný čas. Dokonce si domluvila brigádu v továrně, aby byla přímo u výroby a všechno mohla kontrolovat.

„Já jsem jako malá milovala diáře a různé notesy. Pořád to tak mám. Ale nikdy jsem neměla nějaký takový diář, který by promlouval přímo ke mně, to se teď snažím udělat,“ prozradila oblíbená herečka ze seriálu Slunečná v pořadu Showtime.

Většinu diářů Eva Burešová i sama podepisuje, a dokonce si střihne i dvoudenní brigádu v továrně, aby byla přímo u výroby. „Ne všechno ty stroje zvládnou, protože chrlí jendu věc za druhou. Některé věci tam chci i vložit. Proto jsem si domluvila brigádu v naší milované hlučínské tiskárně, budu tam prostě makat a ručně to dělat já,“ svěřila se Eva.

Brzký nástup do fabriky jí nedělá problém. Na vstávání je zvyklá, protože i při natáčení seriálu musí být brzy na place. „To není nic jiného než tady, také máme brzké nástupy,“ dodala se smíchem. A jak vypadá Evin osobní diář? Prozradila, že je hodně pracovně nabitý. „Je opravdu plný, takže díkybohu za to.“

Hodně párů si diář synchronizuje s partnerem, aby se vůbec viděli. Má to tak i Eva se svým přítelem, kuchařem Přemkem Forejtem? „S partnerem nemáme žádný společný diář, do kterého bychom si museli psát, kdy se uvidíme. Ale v tom mým pracovním diáři mám i poznámky, kdy mám volno, kdy můžu odjet na delší dobu,“ prozradila.

Když se takové dny naskytnou, Eva by si přála projet tuzemsko. „Milujeme Karlštejn a Moravu, takže když budu mít jeden den volno, objedeme Českou republiku, protože je nádherná,“ svěřila se herečka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.