Celebrity

22. července 2021 21:00

Gabriela Kolinová

Eva Burešová: Můj rok nezačíná 1. ledna, ale narozeninami. Jaké překvapení ji dojalo?

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová má narozeniny. A prozradila, že se nezastaví a slaví především prací. Teď zrovna se nachází v Brně, kde hraje v divadelním představení v rámci Shakespearovských slavností. Jaký dárek dostala a co by popřála své kolegyni Denise Nesvačilové, která se narodila ve stejný den jako Eva?

Eva Burešová prozradila, že den jejího narození je pro ni zlomový. „Pro mě je to vždycky takový bod, kdy mi začíná další rok, neberu to od 1. ledna, ale ode dne, kdy mám narozeniny, takže mě čeká nová kapitola a uvidíme, co mi přinese,“ prozradila v pořadu Showtime. A jaký dárek Eva dostala? „Od rodiny mého přítele jsem dostala krásné květiny a nádhernou tašku s Malým princem,“ prozradila Eva, která natočila dojemný klip k písni Malý princ.

Eva Burešová není jediná herečka ze Slunečné, která 22. července slaví narozeniny. Další oslavenkyně je Denisa Nesvačilová. Ta v pořadu Nový den prozradila, jaká bude její oslava.

Eva se na Instagramu svěřila, co ji nejvíc dojalo:

A co by přála své milé kolegyni ze Slunečné? „Já bych Denisce popřála samozřejmě hodně práce, spoustu nových rolí, které ji posunou dál lidsky, ale i pracovně. A hlavně aby už konečně našla někoho, koho by si zasloužila, protože je těžký někoho najít, a ona to ví. Je to pak velké štěstí, když se to povede,“ řekla Eva.

Eva Burešová je v pracovním zápřahu a na delší volno to moc nevypadá. „Slovo dovolená už je u nás doma zakázaný. To už se nesmí říkat nahlas, to je jako Valdemort,“ prozradila se smíchem hvězda Slunečné a nastínila své plány do budoucna. „Chystají se nové projekty a budu točit svůj první film, takže se těším. Velkou část léta trávím se Zimní pohádkou Williama Shakespeara, teď jsme zrovna v Brně, ale chystáme se do Prahy. A když nebudu hrát zrovna já, tak bude hrát Verunka Arichteva, stojí to za to, přijďte,“ pozvala diváky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.