zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová: Můj rok nezačíná 1. ledna, ale narozeninami. Jaké překvapení ji dojalo?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Gabriela Kolinová , Vydáno: 22.07.2021
Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová má narozeniny. A prozradila, že se nezastaví a slaví především prací. Teď zrovna se nachází v Brně, kde hraje v divadelním představení v rámci Shakespearovských slavností. Jaký dárek dostala a co by popřála své kolegyni Denise Nesvačilové, která se narodila ve stejný den jako Eva?

reklama

Eva Burešová prozradila, že den jejího narození je pro ni zlomový. „Pro mě je to vždycky takový bod, kdy mi začíná další rok, neberu to od 1. ledna, ale ode dne, kdy mám narozeniny, takže mě čeká nová kapitola a uvidíme, co mi přinese,“ prozradila v pořadu Showtime. 

A jaký dárek Eva dostala? „Od rodiny mého přítele jsem dostala krásné květiny a nádhernou tašku s Malým princem,“ prozradila Eva, která natočila dojemný klip k písni Malý princ.

Eva Burešová s přítelem Přemkem Forejtem.
Autor: FTV Prima Eva Burešová s přítelem Přemkem Forejtem.


Eva Burešová není jediná herečka ze Slunečné, která 22. července slaví narozeniny. Další oslavenkyně je Denisa Nesvačilová. Ta v pořadu Nový Den prozradila, jaká bude její oslava.

Eva se na Instagramu svěřila, co ji nejvíc dojalo:

 

A co by přála své milé kolegyni ze Slunečné? „Já bych Denisce popřála samozřejmě hodně práce, spoustu nových rolí, které ji posunou dál lidsky, ale i pracovně. A hlavně aby už konečně našla někoho, koho by si zasloužila, protože je těžký někoho najít, a ona to ví. Je to pak velké štěstí, když se to povede,“ řekla Eva. 

Denisa Nesvačilová slaví 30. narozeniny.

Denisa Nesvačilová slaví 30 a naznačila, že je zase single. V jakém stylu bude párty?

Eva Burešová je v pracovním zápřahu a na delší volno to moc nevypadá. „Slovo dovolená už je u nás doma zakázaný. To už se nesmí říkat nahlas, to je jako Valdemort,“ prozradila se smíchem hvězda Slunečné a nastínila své plány do budoucna. „Chystají se nové projekty a budu točit svůj první film, takže se těším. Velkou část léta trávím se Zimní pohádkou Williama Shakespeara, teď jsme zrovna v Brně, ale chystáme se do Prahy. A když nebudu hrát zrovna já, tak bude hrát Verunka Arichteva, stojí to za to, přijďte,“ pozvala diváky. 

Eva Burešová natáčela klip Malý princ

Eva Burešová promluvila o svém vztahu: Čekají s Přemkem Forejtem miminko?

reklama

Související témata: Eva Burešová , Přemek Forejt , Denisa Nesvačilová

reklama

Přečtěte si také

reklama