Celebrity

10. května 2021 20:20

Petra Kloidová

Eva Burešová dojímá Česko. Podívejte se na klip Malý princ, kde zpívá o synovi

Hvězda Slunečné Eva Burešová právě poslala do světa novou píseň a klip. Dojemná balada je věnovaná jejímu čtyřletému synovi Nathanielovi. Inspiraci našla herečka a zpěvačka ve své oblíbené knížce Malý princ. Po nazpívání songu šla ještě dál a natočila i videoklip. Parťáka před kamerou jí nemohl dělat nikdo jiný než právě Nathan. Zpěvačka přiznala, že si během natáčení mnohokrát poplakala.

Dva dny natáčela Eva Burešová svůj vysněný klip a přání jí do písmene pomohl splnit muzikant Václav Noid Bárta, který se postaral o hudbu a režii klipu. „Nečekala jsem, že ten videoklip může být až tak nádherný. Vím, že Vašek všechny klipy, které točí, dělá dokonale a umělecky. Natáčeli jsme v Planetáriu a v Botanické zahradě v Troji. Viděla jsem pár náhledů a moc se těším na výsledek,“ rozplývala se herečka pár minut po natočení posledního záběru.

Na klip Malý princ se můžete podívat právě teď:

„Celé jsem to nechala čistě na Vaškovi. Známe se dlouho a vím, že je to sázka na jistou.“ A její slova potvrzuje i Václav, který byl režisérem i kameramanem v jedné osobě. „S mou partnerkou Eliškou, která napsala text, Evu známe. Víme, co se jí líbí a že jí Nathánek připomíná Malého prince. Eliška jasně zvolila tohle téma a já jsem věděl, jaká hudba se jí bude líbit. Však už jsem jí napsal snad pět písniček a natočil dva klipy.“

Eva Burešová si kvůli pláči musela píseň dávkovat

Dream team byl složen, a zpěvačka tak nemluvila vůbec do ničeho – ani do kostýmů, ani do lokace. „Trefili se naprosto do všeho, nebylo potřeba nic vymýšlet. Když jsem tu písničku od Vaška dostala, tak jsem si ji nedokázala poslechnout celou. Rozbrečela mě a musela jsem si to dávkovat,“ přiznává Eva, která si ji první den pustila snad tisíckrát. Zamilovala se okamžitě.

„Mám velkou radost, kolik úžasných muzikantů tu písničku nahrávalo – Hans Zimmer bubny, Dana Jelínková housle, Šimon Marek violoncello. To jsou špičkoví muzikanti. Mohli jsme točit v Planetáriu v Praze a ve skleníku Fata Morgana. To jsou místa, kam se jen tak nedostanete. Text napsala moje Eliška, a všechno tak běželo krásně současně. Eliška začala psát refrén a já na to napsal melodii a postupně se to tak dodělávalo a zapadalo do sebe,“ prozradil Václav Noid Bárta.

V klipu Malý princ hraje její syn

O tom, že syn Nathaniel se v klipu objeví, herečka přesvědčená byla, jen nevěděla, jak do toho. „Chtěla jsem, aby to bylo přirozené, ale mělo to i určitou mystiku. Nakonec to dopadlo tak, že tam občas někde proběhne a musím říct, že se mu to moc líbilo. Bála jsem se, to přiznávám, ale dopadlo to kouzelně a krásně,“ říká herečka ze seriálu Slunečná.

V trojské botanické zahradě byl malý herec jako doma a všechny okouzloval. „Dostal lišku a čepičku a pobíhal po celé zahradě. Musím říct, že ho to docela unavilo a já byla neustále dojatá,“ říká Eva o natáčení. Během natáčení Malého prince také vyšlo najevo, že na syna Burešová nemluví česky, ale cizím jazykem.

Eva je na syna pyšná a je pyšná i na to, že mu mohla věnovat písničku, která může být třeba i ukolébavkou pro všechny malé děti.

PŘEČTĚTE SI VELKÝ ROZHOVOR S EVOU BUREŠOVOU

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.