Celebrity

22. března 2021 14:00

Petra Kloidová

Eva Burešová natáčí dojemný klip se synem Nathanem. Proč na něj nemluví česky?

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová se rozhodla nazpívat píseň, která je vlastně takovým vyznáním lásky k jejímu dítěti. Dojemnou baladu s názvem Malý princ napsal Václav Noid Bárta. Ten zároveň režíruje i celý klip. A ještě jedna zajímavost: Eva do něj obsadila i vlastního syna Nathana. V zákulisí prozradila, že ji píseň až hystericky rozplakala. 

Eva Burešová za nedlouho odtajní svůj nový klip s názvem Malý princ. Natáčel se v planetáriu a režíroval ho Václav Noid Bárta, který dojemnou píseň pro Evu a jejího syna napsal společně se svou přítelkyní Eliškou.

„Písnička je strašně krásná. Vašek s Eliškou mi ji napsali na tělo, že to je, jak kdybych ji napsala já. Když jsem ji poprvé slyšela v autě, tak jsem se úplně hystericky rozbrečela. Je o vztahu matka a syn a já od malička říkám Nathánkovi malý princ, protože ke mně přišel z hvězd. Je to i moje nejoblíbenější knížka na celým světě, takový můj životní symbol,“ říká Eva Burešová.

Syn Evy Burešové už mluví dvěma jazyky

Do klipu netradičně obsadila i svého čtyřletého syna Nathana. „Je to poprvé, co někde hraje, on to má rád. Nikdy jsem to nechtěla, ale není to seriál, reklama, film, to bych odmítla. Takové rozhodnutí nechám později na něm. Tohle je klip, který je vlastně pro něj a o něm, tak jsem ho tam nechala hrát. A on tam zase tolik nebude,“ prozradila hvězda seriálu Slunečná.

A jak syna natáčení baví? „Myslím, že si to užívá, protože miluje hvězdy, miluje planety, nejsme na místě, kde by ho to nudilo,“ vysvětlila herečka. Malý Nathan ještě do školy nechodí, a tak Evě s hlídáním často pomáhá maminka. Občas si malého bere i do práce.

Zajímavostí je, že Eva Burešová na svého synka nemluví česky, ale anglicky. Jak k tomu došlo? „Já nevím, on přišel z jiné planety. Ne, my jsme na něj od malička mluvili anglicky a nějak nám to zůstalo. Sama mám ráda jiné jazyky, kulturu a objevování. Často jsem mluvila s přáteli anglicky. Strašně mě to baví. Od začátku spolu tak mluvíme. Budou mu čtyři roky a už samozřejmě umí víc,“ prozradila v pořadu ShowTime.

A jak to má s mateřským jazykem? „Když jsme spolu, tak automaticky přepínáme na angličtinu. Když je s babičkou, tak mluví česky,“ dodala Burešová. Herečka a zpěvačka si zkrátka zakládá na rozvíjení osobnosti svého syna. Zajímavé je i to, jak se rozhodovala o jeho jménu, na které použila dokonce i runy. Více si přečtete v rozhovoru s Evou Burešovou na webu Prima Ženy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.