Celebrity

7. března 2021 06:01

Petra Kloidová

Eva Burešová ze Slunečné kouzlí se vzhledem: 10 podob, kde ji nepoznáte

Sedmadvacetiletá hvězda seriálu Slunečná je krásnou ženou a maminkou. Evu Burešovou všichni znají jako tmavovlásku s dlouhými vlasy. Herečka a zpěvačka ovšem na svém Instagramu ukazuje, že má daleko víc podob a stylů.

Eva Burešová je kromě pěvecké a herecké kariéry také maminkou malého chlapečka. Momentálně žije s přítelem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem, a je velice spokojená v novém pražském hnízdečku, kde se pomalu celá rodina zabydluje.

Brunetka v kostkované košili jen v televizi

Většina Čechů ji vidí jako přirozenou brunetku s culíkem v červené kostkované košili, kde se jako Týna ve Slunečné ohání na farmě plné zvířat. Okatá Eva má ale ve svém šatníku daleko více stylů nejen díky pěveckým vystoupením, kde využije i večerní šaty, ale má ráda i „street style“ nebo pánský styl s širokým kalhotami a výraznými brýlemi. Na Instagramu ji ale uvidíte i jako klasickou maminku bez make-upu a v mikině, jindy zase s ofinou nebo vlnitými vlasy.

Podle svých slov ale herečka nijak významně neutrácí za oblečení, maminka ji učila šetřit, kromě toho je pořád single maminkou. „Co se týče financí, nejsem člověk, co utrácí peníze. Moje výdaje jsou většinou na jídlo a podporuji různé nadace, kromě toho i samoživitelky. Já jsem sice nevydělávala, ale moje maminka mě vždy učila dělat si rezervy, kdyby přišlo to nejhorší. A nejhorší přišlo. Takže já jsem naštěstí nebyla ohrožená. Karanténu jsem si opravdu užívala se synem," promluvila o tom, jak prožívala první vlnu pandemie v rozhovoru pro Prima Ženy.

Eva Burešová ale už na první pohled dává přednost kvalitě před kvantitou, a tak na ní můžete vidět hlavně kvalitní materiály. Zpěvačka a herečka má možná díky svým profesím překvapivě mnoho podob, jak ukazuje na svém instagramovém profilu. Podívejte se na různé styly, které ukazuje svým fanouškům na sociálních sítích.

Eva Burešová jako exotická kráska v tanečním představení. Tyrkysová jí moc sluší.

Eva umí být chic v klobouku a džínovém kompletu.

Představitelka Týny ze Slunečné je v ofině skoro k nepoznání.

Ani look famme fatale není zpěvačce cizí.

Eva se nošení paruk nevyhýbá. Červené vlasy z ní dělají ženu, která nezná slovíčko „ale“.

Eva Burešová jako něžná dívka z farmy.

Širokých kalhot, módního trendu z roku 2020 a 2021, má Eva v šatníku několik.

Eva Burešová jako něžná a elegantní dáma na plesu.

Výstřih a výrazné náušnice z ní dělají sexy krásku.

Eva je sportovně založená a také má smysl pro humor (viz nápis na tílku).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.