Nebyla to láska na první pohled, říká Eva Burešová o Přemkovi Forejtovi. Čím ji okouzlil? Vařením ne!

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová si své soukromí tají. Teď ale udělala výjimku a promluvila o své lásce Přemkovi Forejtovi. Jak vypadalo jejich první setkání? A čím ji jeden z nejznámějších kuchařů okouzlil? Pokud tipujete, že svým kuchařským uměním, budete se divit.

O vztahu herečky a zpěvačky Evy Burešové s kuchařem Přemkem Forejtem média dlouho spekulovala. Jelikož Eva nemá dobré zkušenosti s bulvárem, rozhodla se, že o svém soukromí s novináři mluvit nebude. Teď ale v pořadu ShowTime prozradila, jak se s Přemkem seznámila.

„Samozřejmě, že oba chceme vykřičet do světa, jak se máme rádi, a jak je nám spolu fajn,“ říká, ale jedním dechem dodává, že některé věci jsou čistě jejich soukromá věc: „To je jak s těhotenstvím. Když jsem byla těhotná, tak to bulvár propálil dřív, než jsem to stačila oznámit sama, a to je prostě nefér!“

Občas vezme kytaru a to je pecka

A jak to tedy s Přemkem měli, byla to láska na první pohled? „Ne, nebylo to tak. Když vystupoval v jedné show a vyjížděl výtahem nahoru, ukázala jsem na něj srdíčko. Ale byla to jen taková přátelská podpora, protože jsem věděla, že je hodně nervózní. V tu chvíli jsem vůbec necítila, že bych s ním mohla cokoliv mít,“ svěřila se Eva.

Až po nějaké době si začala s Přemkem psát. „Párkrát jsme šli na večeři. Až potom jsem si řekla, že jo!“ usmívá se. A čím jí známý kuchař tak imponoval? Vaření to kupodivu nebylo. „Mě spíš okouzlil tím, jaký má hlas. To možná málokdo tuší,“ prozradila. „Občas vezme kytaru a něco zahraje a to je hustý. Tím mě asi dostal víc než kuchařským uměním,“ dodala.

A vypadá to, že Eva je pořád velmi zamilovaná. S Přemkem si spolu skvěle rozumějí. A rozhodně se nebaví jen o vaření: „My jsme docela ukecaní. To je velká výhoda, když najdeš někoho, s kým si máš pořád co říct. Jsme schopní prokecat hodiny a to je velké štěstí,“ svěřila se reportérovi v pořadu ShowTime.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.