zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Evu Burešovou ze Slunečné potkala noční můra každé ženy. Teď se na ni možná usmálo štěstí

David Laštovka/ redakce , Vydáno: 25.11.2020
Talentovaná zpěvačka a hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová momentálně zažívá těžké časy kvůli bulvárním novinářům. Spekuluje se o tom, že má nového partnera, tím by měl být kuchař Přemek Forejt. Herečka si ale po těžké zkušenosti dává velký pozor na to, co sdílí s veřejností.

reklama

Před několika dny přišla redakce Expres.cz s informací, že by hvězda Slunečné      měla mít nový vztah s Přemkem Forejtem. Eva Burešová v reportáži pro Showtime vydala jasné prohlášení, které má co dočinění s jejím předchozím vztahem. 

V roce 2019 se zamilovala do o šest let mladšího tanečníka Matyáše Adamce, s kterým se po necelém roce rozešla. Po této zkušenosti už je herečka ze Slunečné rozhodnuta střežit své soukromí.

Medializace partnera nebude

„Jestli nějaký vztah bude, tak se na jakoukoliv medializaci vykašlu. Protože mému bývalému příteli Matyášovi škodili a psali o něm věci, které absolutně nejsou pravda. Je to o bulvárních pisálcích, kteří hledají senzaci a vědí, že v momentě, kdy bude na titulce kdokoliv ze Slunečné, tak si to lidé koupí,“ vysvětlila Eva Burešová. Celou reportáž najdete tady.

Prohlášení na sociálních sítích šéfkuchaře Přemka Forejta ale mluví za vše. „A pro vás, milý bulváre, to, co je mezi mnou a Evičkou, je mi posvátné a budu moc rád, když nás necháte být a budete to respektovat,“ vzkázal veřejnosti.  

Šéfkuchař Přemek Forejt se objevil i v pořadu Show Jana Krause
Autor: archiv TV Prima Šéfkuchař Přemek Forejt se objevil i v pořadu Show Jana Krause

Eva Burešová musela zabojovat, rozpadla se jí rodina

Herečka Eva Burešová tak navenek působí jako spokojená žena, byly ovšem časy, kdy jí do úsměvu nebylo a musela se vyrovnat s velkým zklamáním. Její partnerský život se ocitl v troskách. Když jejímu dnes už tříletému synovi s netradičním jménem Nathaniel byl rok, rozešla se s jeho otcem hudebníkem Michaelem Krásným, zůstala sama a stala se samoživitelkou.

Bylo to pro ni velmi náročné období jak po psychické, tak i fyzické stránce. Navíc se jí rozplynul sen o šťastné, stále se rozšiřující rodině. „Měla jsem představu, že budeme mít pět dětí a všichni budeme žít ve velké lásce. Bohužel, všechno bylo jinak. Nebylo to tak, že by mě partner po porodu opustil nebo že bych se já zamilovala jinde. Prostě nám to neklapalo. Myslím, že rady typu: Zůstaňte spolu kvůli dítěti jsou nesmysl. Co by z toho Nathan měl, kdyby žil v rodině, kde spolu rodiče ani nemluví,“ uvedla Eva.

Eva Burešová a Bára Jánová ze seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Eva Burešová a Bára Jánová ze seriálu Slunečná

Smutek si odžila a odpracovala

Se smutkem se vyrovnávala po svém. Chvíli byla uzavřená do sebe, poplakala si a jako pomyslná vrba, které se s trápením mohla vypovídat, posloužila její maminka, sestra a nejbližší kamarádka z rodného Hlučína. „Snažím se všechny bolesti v mém životě prožít naplno a moc ten prožitek neodkládám. Říkám si, že jednou bude zase dobře, protože nakonec vždy je. Emocím nechávám raději volný průběh,“ popsala herečka. 

I proto, že zůstala na všechno sama, musela se do práce vrátit brzy po porodu, za což to u některých lidí schytala. „Nejtěžší bylo zbavit se výčitek. S rozmachem sociálních sítí se stává, že cizí osoby velmi rádi hodnotí životy jiných, ačkoliv do nich vůbec nevidí. Pár mi jich psalo, že jsem špatná matka, ale vůbec neviděli do pozadí, do mojí situace. Teď už si nic nevyčítám. Vím, že jsem dobrá maminka a že svému synovi dávám vše, co mohu,“ vylíčila Eva Burešová. 

Eva Burešová a Marek Lambora

Po karanténě jsme si na sebe s Markem museli jako milenci ze Slunečné zvykat, říká Eva Burešová

reklama

Související témata: Slunečná , Eva Burešová , vztah , Přemek Forejt , seriál slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama