Evu Burešovou ze Slunečné potkala noční můra každé ženy. Teď se na ni možná usmálo štěstí

Talentovaná zpěvačka a hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová momentálně zažívá těžké časy kvůli bulvárním novinářům. Spekuluje se o tom, že má nového partnera, tím by měl být kuchař Přemek Forejt. Herečka si ale po těžké zkušenosti dává velký pozor na to, co sdílí s veřejností.

Před několika dny přišla redakce Expres.cz s informací, že by hvězda Slunečné měla mít nový vztah s Přemkem Forejtem. Eva Burešová v reportáži pro Showtime vydala jasné prohlášení, které má co dočinění s jejím předchozím vztahem.

V roce 2019 se zamilovala do o šest let mladšího tanečníka Matyáše Adamce, s kterým se po necelém roce rozešla. Po této zkušenosti už je herečka ze Slunečné rozhodnuta střežit své soukromí.

Medializace partnera nebude

„Jestli nějaký vztah bude, tak se na jakoukoliv medializaci vykašlu. Protože mému bývalému příteli Matyášovi škodili a psali o něm věci, které absolutně nejsou pravda. Je to o bulvárních pisálcích, kteří hledají senzaci a vědí, že v momentě, kdy bude na titulce kdokoliv ze Slunečné, tak si to lidé koupí,“ vysvětlila Eva Burešová. Celou reportáž najdete tady.

Prohlášení na sociálních sítích šéfkuchaře Přemka Forejta ale mluví za vše. „A pro vás, milý bulváre, to, co je mezi mnou a Evičkou, je mi posvátné a budu moc rád, když nás necháte být a budete to respektovat,“ vzkázal veřejnosti.

Eva Burešová musela zabojovat, rozpadla se jí rodina

Herečka Eva Burešová tak navenek působí jako spokojená žena, byly ovšem časy, kdy jí do úsměvu nebylo a musela se vyrovnat s velkým zklamáním. Její partnerský život se ocitl v troskách. Když jejímu dnes už tříletému synovi s netradičním jménem Nathaniel byl rok, rozešla se s jeho otcem hudebníkem Michaelem Krásným, zůstala sama a stala se samoživitelkou.

Bylo to pro ni velmi náročné období jak po psychické, tak i fyzické stránce. Navíc se jí rozplynul sen o šťastné, stále se rozšiřující rodině. „Měla jsem představu, že budeme mít pět dětí a všichni budeme žít ve velké lásce. Bohužel, všechno bylo jinak. Nebylo to tak, že by mě partner po porodu opustil nebo že bych se já zamilovala jinde. Prostě nám to neklapalo. Myslím, že rady typu: Zůstaňte spolu kvůli dítěti jsou nesmysl. Co by z toho Nathan měl, kdyby žil v rodině, kde spolu rodiče ani nemluví,“ uvedla Eva.

Smutek si odžila a odpracovala

Se smutkem se vyrovnávala po svém. Chvíli byla uzavřená do sebe, poplakala si a jako pomyslná vrba, které se s trápením mohla vypovídat, posloužila její maminka, sestra a nejbližší kamarádka z rodného Hlučína. „Snažím se všechny bolesti v mém životě prožít naplno a moc ten prožitek neodkládám. Říkám si, že jednou bude zase dobře, protože nakonec vždy je. Emocím nechávám raději volný průběh,“ popsala herečka.

I proto, že zůstala na všechno sama, musela se do práce vrátit brzy po porodu, za což to u některých lidí schytala. „Nejtěžší bylo zbavit se výčitek. S rozmachem sociálních sítí se stává, že cizí osoby velmi rádi hodnotí životy jiných, ačkoliv do nich vůbec nevidí. Pár mi jich psalo, že jsem špatná matka, ale vůbec neviděli do pozadí, do mojí situace. Teď už si nic nevyčítám. Vím, že jsem dobrá maminka a že svému synovi dávám vše, co mohu,“ vylíčila Eva Burešová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.