zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Salvatore Burešová? Hvězda Slunečné prozradila, kde vzala druhé jméno

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 19.04.2021
Média ji oslovují jako Evu Burešovou, pravdou ale je, že herečka přijala i druhé jméno Salvatore. To můžete vidět i v názvu jejího instagramového profilu. Jak Eva k italskému jménu přišla?

reklama

Eva Burešová byla hostem v pilotním díle bláznivé show, kterou moderuje česká hvězda sociálních sítí delfín Adolfeen. Drzý plyšák, jenž si nebere servítky a svým německým akcentem vtipně komentuje dění v České republice, nabral výrazně na oblíbenosti během prvních měsíců českého lockdownu, kdy vypustil do světa hit s názvem Corona firus.

Eva Burešová v nové show
Autor: profimedia Eva Burešová v nové show

Hudební bordel Karlín a jméno „Šarlatáne“

Adolfeen se zcela bez cenzury Evy Burešové ptal na to, jaký je život v jejím domovském divadle Karlín (podívejte se na video) nebo také, kde vzala svoje druhé jméno.

„Když měl můj syn křtiny v Itálii, dostal jméno Salvatore a já jsem si to jméno vzala také, abychom se se synem jmenovali stejně,“ vysvětlila Eva Burešová ze seriálu Slunečná. V zábavné show také řešili, že Eva po porodu syna Nathana snědla placentu. Adolfeen ji chtěl okusit, ale Eva Burešová mu se smíchem prozradila, že koktejl z placenty, který ji vyrobila dula, už je dávno pryč.  

Eva Burešová si ze sebe umí udělat legraci
Autor: FTV Prima Eva Burešová si ze sebe umí udělat legraci

Eva Burešová v rozhovoru pro Prima Ženy také prozradila, že jméno pro syna Nathaniela vybrala podle numerologie. Kromě toho prý věří v astrologii nebo na andělská čísla. „V astrologii také věřím. V jednom postu na sociálních sítích jsem psala o andělských číslech, protože jsem všude kolem sebe viděla stejná čísla a pak jsem zjistila, co to znamená. To se některým věřícím na sociálních sítích nelíbilo stejně jako mé sestře, která je silně věřící, chodí do kostela a tvrdí, že bych na karty a všechny takové věci věřit neměla. Já s tím moc nesouhlasím, pokud věřím, že existuje Bůh, který je také neviditelný, tak nemůžu tvrdit, že neexistuje nějaká jiná energie. Věřím, že existují duchové, věřím v karty, že někdo může něco vypočítat z numerologie, je to pořád nějaká energie a rozhodně si ráda nechám poradit,“ vysvětluje.

Adolfeen pobavil Česko v prvním lockdownu

Megahit Corona Firus, za kterým stojí český Dj Roxtar, má dnes na svém kontě přes tři a půl milionu zhlédnutí a delfína vystřelil na přední příčky top trendů na YouTube. Od té doby dráždí plyšák svými absurdními, sarkastickými a drzými videi, ve kterých reflektuje aktuální dění. Nyní chce jít ještě dál a přinést na obrazovky Prima COOL vlastní talkshow. O tom, zda show NEČUM NA MĚ bude pokračovat, rozhodovali diváci hlasováním na webu. 

Eva Burešová se synem Nathanem a babičkou, maminkou Evy

Eva Burešová natáčí dojemný klip se synem Nathanem. Proč na něj nemluví česky?

Eva Burešová

Eva Burešová a Přemek Forejt oficiálně ukázali, že jsou pár! Podívejte se na první fotku

reklama

Související témata: Eva Burešová , Eva Burešová jméno , syn , Slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama