Celebrity

19. dubna 2021 06:04

Petra Kloidová

Eva Salvatore Burešová? Hvězda Slunečné prozradila, kde vzala druhé jméno

Nečum na mě show - Eva Burešová - rozhovor

Média ji oslovují jako Evu Burešovou, pravdou ale je, že herečka přijala i druhé jméno Salvatore. To můžete vidět i v názvu jejího instagramového profilu. Jak Eva k italskému jménu přišla?

Eva Burešová byla hostem v pilotním díle bláznivé show, kterou moderuje česká hvězda sociálních sítí delfín Adolfeen. Drzý plyšák, jenž si nebere servítky a svým německým akcentem vtipně komentuje dění v České republice, nabral výrazně na oblíbenosti během prvních měsíců českého lockdownu, kdy vypustil do světa hit s názvem Corona firus.

Hudební bordel Karlín a jméno „Šarlatáne“

Adolfeen se zcela bez cenzury Evy Burešové ptal na to, jaký je život v jejím domovském divadle Karlín (podívejte se na video) nebo také, kde vzala svoje druhé jméno.

„Když měl můj syn křtiny v Itálii, dostal jméno Salvatore a já jsem si to jméno vzala také, abychom se se synem jmenovali stejně,“ vysvětlila Eva Burešová ze seriálu Slunečná. V zábavné show také řešili, že Eva po porodu syna Nathana snědla placentu. Adolfeen ji chtěl okusit, ale Eva Burešová mu se smíchem prozradila, že koktejl z placenty, který ji vyrobila dula, už je dávno pryč.

Eva Burešová v rozhovoru pro Prima Ženy také prozradila, že jméno pro syna Nathaniela vybrala podle numerologie. Kromě toho prý věří v astrologii nebo na andělská čísla. „V astrologii také věřím. V jednom postu na sociálních sítích jsem psala o andělských číslech, protože jsem všude kolem sebe viděla stejná čísla a pak jsem zjistila, co to znamená. To se některým věřícím na sociálních sítích nelíbilo stejně jako mé sestře, která je silně věřící, chodí do kostela a tvrdí, že bych na karty a všechny takové věci věřit neměla. Já s tím moc nesouhlasím, pokud věřím, že existuje Bůh, který je také neviditelný, tak nemůžu tvrdit, že neexistuje nějaká jiná energie. Věřím, že existují duchové, věřím v karty, že někdo může něco vypočítat z numerologie, je to pořád nějaká energie a rozhodně si ráda nechám poradit,“ vysvětluje.

Adolfeen pobavil Česko v prvním lockdownu

Megahit Corona Firus, za kterým stojí český Dj Roxtar, má dnes na svém kontě přes tři a půl milionu zhlédnutí a delfína vystřelil na přední příčky top trendů na YouTube. Od té doby dráždí plyšák svými absurdními, sarkastickými a drzými videi, ve kterých reflektuje aktuální dění. Nyní chce jít ještě dál a přinést na obrazovky Prima COOL vlastní talkshow. O tom, zda show NEČUM NA MĚ bude pokračovat, rozhodovali diváci hlasováním na webu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.