Celebrity

31. března 2021 17:00

Petra Kloidová

Eva Burešová a Přemek Forejt oficiálně ukázali, že jsou pár! Podívejte se na první fotku

Eva Burešová, hvězda seriálu Slunečná, si před pár měsíci prožila mediální peklo, kdy na ni novináři uspořádali hon kvůli jejímu novému příteli. Eva Burešová a Přemek Forejt právě dnes oficiálně odhalili společné video s jasným vzkazem, že jsou zamilovaní.

Trvalo to pár týdnů, než se Eva Burešová rozhodla prozradit veřejnosti, že má novou lásku. Už půl roku chodí s kuchařem Přemkem Forejtem. Právě teď její přítel odhalil na Instastories první oficiální video a Eva ho sdílela i na svém Instagramu.

Video nese jasný a nesmlouvavý vzkaz: chodíme spolu. Eva v něm přichází k Přemkovi a políbí ho na tvář. Burešová prožívá zamilované časy obecně, nedávno třeba natočila klip pro svého syna Nathana. Kromě toho prozradila, že na něj nemluví česky.

Zamilování? Rozhodně ne na první pohled

Eva Burešová prozradila v rozhovoru pro pořad SHOWTIME, že zamilování rozhodně neproběhlo na první dobrou. Kromě toho se také zdráhala přiznat vztah tak brzy, ale novináři byli rychlejší. „Samozřejmě, že oba chceme vykřičet do světa, jak se máme rádi a jak je nám spolu fajn,“ říká, ale jedním dechem dodává, že některé věci jsou čistě jejich soukromá věc: „To je jak s těhotenstvím. Když jsem byla těhotná, tak to bulvár propálil dřív, než jsem to stačila oznámit sama, a to je prostě nefér!“

A na co ji slavný kuchař, který vede restauraci v Olomouci, sbalil? Na vaření to nebylo. „Občas vezme kytaru a něco zahraje a to je hustý. Tím mě asi dostal víc než kuchařským uměním,“ dodala.

JAK VYPADALO SEZNÁMENÍ A ZAMILOVÁNÍ EVY BUREŠOVÉ DO PŘEMKA FOREJTA?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.