zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová promluvila o svém vztahu: Čekají s Přemkem Forejtem miminko?

Eva Burešová natáčela klip Malý princ
Autor: FTV Prima Eva Burešová natáčela klip Malý princ
Lenka Nováková , Vydáno: 02.07.2021
Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová se znovu ozvala fanouškům, aby je informovala o svém osobním životě. Otázek na její partnerství s šéfkuchařem Přemkem Forejtem se na sociálních sítích totiž nashromáždilo víc než dost. Představitelka seriálové Týny prozradila, zda plánují miminko a jak zvládají vztah na dálku.

reklama

Eva Burešová se stejně jako většina hereček a zpěvaček snaží po vynucené pauze znovu naskočit do showbyznysu, který se začíná rozjíždět. Ačkoliv je na sociálních sítích aktivní, dlouho neukázala společnou fotografii s přítelem Přemkem Forejtem, což její fanoušky trochu znervózňovalo.

Burešové se tak na Instagramu hromadily dotazy, zda s talentovaným Forejtem stále ještě je. Slavný pár svou lásku příliš často nedává veřejně na odiv. Párkrát ale udělal výjimku a Eva Burešová se nedávno rozpovídala více. 

„Člověk bez lásky může být bohatý, zdravý, slavný, ale nemůže mít zdravou duši, protože neví nic o skutečných hodnotách,“ psala Burešová nedávno na svém Instagramu, kde ji sleduje skoro 400 tisíc lidí.

Žádné opouštění se nekoná. A co miminko?

„Žádné opouštění, žádné loučení. Jsme spolu a jsme šťastní,“ říká jednoznačně zpěvačka a herečka. Burešová se vyjádřila i ke zvěstem, že by snad mohla očekávat druhé dítě.

„Nečekáme miminko, nejsme manželé a naprosto v pořádku zvládáme to, že se opět rozjela práce, a tak těch pár dnů od sebe každý v jiném městě musíme být,“ napsala. Fanoušky Slunečné také zajímalo, jak zvládají vztah, když oba dva pracují na druhé straně republiky. Eva Burešová bydlí v Praze a Přemek Forejt šéfuje olomoucké restauraci, která se může pochlubit michelinskou hvězdou.

Eva Burešová promluvila o svém vztahu s Přemkem Forejtem i v pořadu Showtime:

„Nejsme děti, jsme dospělí a nejsme jediný na světě, co mají práci dál od toho, abychom byli denně spolu. V době internetů, telefonů se dá vše zvládnout. A nejjednodušeji tak, že milujete. Což my děláme,“ dodala Eva Burešová.

 

 

 

Eva Burešová

Eva Burešová a Přemek Forejt oficiálně ukázali, že jsou pár! Podívejte se na první fotku

Eva Burešová v nové show

Eva Salvatore Burešová? Hvězda Slunečné prozradila, kde vzala druhé jméno

reklama

Související témata: Eva Burešová , Přemej Forejt , Slunečná , Instagram , dítě

reklama

Přečtěte si také

reklama