Celebrity

2. července 2021 06:05

Petra Kloidová

Eva Burešová promluvila o svém vztahu: Čekají s Přemkem Forejtem miminko?

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová se znovu ozvala fanouškům, aby je informovala o svém osobním životě. Otázek na její partnerství s šéfkuchařem Přemkem Forejtem se na sociálních sítích totiž nashromáždilo víc než dost. Představitelka seriálové Týny prozradila, zda plánují miminko a jak zvládají vztah na dálku.

Eva Burešová se stejně jako většina hereček a zpěvaček snaží po vynucené pauze znovu naskočit do showbyznysu, který se začíná rozjíždět. Ačkoliv je na sociálních sítích aktivní, dlouho neukázala společnou fotografii s přítelem Přemkem Forejtem, což její fanoušky trochu znervózňovalo.

Burešové se tak na Instagramu hromadily dotazy, zda s talentovaným Forejtem stále ještě je. Slavný pár svou lásku příliš často nedává veřejně na odiv. Párkrát ale udělal výjimku a Eva Burešová se nedávno rozpovídala více.

„Člověk bez lásky může být bohatý, zdravý, slavný, ale nemůže mít zdravou duši, protože neví nic o skutečných hodnotách,“ psala Burešová nedávno na svém Instagramu, kde ji sleduje skoro 400 tisíc lidí.

Žádné opouštění se nekoná. A co miminko?

„Žádné opouštění, žádné loučení. Jsme spolu a jsme šťastní,“ říká jednoznačně zpěvačka a herečka. Burešová se vyjádřila i ke zvěstem, že by snad mohla očekávat druhé dítě.

„Nečekáme miminko, nejsme manželé a naprosto v pořádku zvládáme to, že se opět rozjela práce, a tak těch pár dnů od sebe každý v jiném městě musíme být,“ napsala. Fanoušky Slunečné také zajímalo, jak zvládají vztah, když oba dva pracují na druhé straně republiky. Eva Burešová bydlí v Praze a Přemek Forejt šéfuje olomoucké restauraci, která se může pochlubit michelinskou hvězdou.

Eva Burešová promluvila o svém vztahu s Přemkem Forejtem i v pořadu Showtime:

„Nejsme děti, jsme dospělí a nejsme jediný na světě, co mají práci dál od toho, abychom byli denně spolu. V době internetů, telefonů se dá vše zvládnout. A nejjednodušeji tak, že milujete. Což my děláme,“ dodala Eva Burešová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.