Celebrity

20. října 2021 06:50

Eva Burešová má Úsměv Mony Lisy. Noid jí napsal novou písničku!

Slunečná (130): Jsi chlap mýho života

Eva Burešová, kterou všichni milujeme jako Týnu ze seriálu Slunečná, není jen herečka, ale také zpěvačka. A naštěstí nezanedbává ani svůj pěvecký talent, který čas od času dostane prostor i ve Slunečné. Nebude ale dlouho trvat a na Evu se upnou světla reflektorů díky novému songu s názvem Úsměv Mony Lisy, za kterým autorsky opět stojí Václav Noid Bárta a jeho přítelkyně Eliška Grabcová. Ti se postarali už o předešlý hit Burešové – Malý princ.

Eva a Vašek se opět dali dohromady a vznikla písnička Úsměv Mony Lisy. A nápad? Ten byl prostý, některým lidem se nelíbil úsměv Evy Burešové a schytávala za něj nejednu kritiku. A Vašek Noid Bárta se rozhodl, že s tím musí něco udělat.

„Před nějakou dobou jsem řešila téma mého úsměvu, protože někteří lidé se do něj pouštěli. Vaška a Elišku to oslovilo, tak napsali písničku a já ji teď nazpívala,“ prozrazuje Burešová. „Já svůj úsměv nikdy neřešila. Pro mě bylo důležitější, že mám vůbec důvod se smát, protože bylo v mém životě i období, kdy mi do smíchu vůbec nebylo. A ještě řešit to, jestli mám úsměv, který se někomu nelíbí?“ přemítá herečka, která je za spolupráci s Noidem ráda.

Eva Burešová má svůj tým: Vaška a Evu

„Celý námět vymyslela moje Eliška, protože jednou zaznamenala, že Evu lidé řeší na Instagramu a vůbec celkově že se k sobě lidé ošklivě chovají, řeší, kdo se ošklivě směje, že máme nějaké emoce. Tak na to konto Eliška vymyslela písničku. Je o tom, že se nemáme bát smát, protože to je jedna z nejkrásnějších emocí, co máme,“ prozrazuje Václav, jak písnička přišla na svět.

„Jsem moc nadšená z písničky i z toho, že můžu s Vaškem a Eliškou pracovat. Mají krásné nápady a to, co dokáže Vašek hudebně, je neskutečné.“ Jedenáctileté přátelství je tak znát a každý ví, co od sebe čekat a taky to, co ten druhý chce. „Eva patří mezi naše nejlepší zpěvačky, má krásnou barvu hlasu, intonuje, je skvělá, a když jsem jí to poslal, okamžitě se zamilovala. Do té písničky tedy,“ směje se Noid. Všichni věří, že písnička bude mít ohlas i u ostatních a zkrátka se bude líbit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.