zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová má Úsměv Mony Lisy. Noid jí napsal novou písničku!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová, foto: FTV Prima , Vydáno: 20.10.2021
Eva Burešová, kterou všichni milujeme jako Týnu ze seriálu Slunečná, není jen herečka, ale také zpěvačka. A naštěstí nezanedbává ani svůj pěvecký talent, který čas od času dostane prostor i ve Slunečné. Nebude ale dlouho trvat a na Evu se upnou světla reflektorů díky novému songu s názvem Úsměv Mony Lisy, za kterým autorsky opět stojí Václav Noid Bárta a jeho přítelkyně Eliška Grabcová. Ti se postarali už o předešlý hit Burešové – Malý princ.

reklama

Eva a Vašek se opět dali dohromady a vznikla písnička Úsměv Mony Lisy. A nápad? Ten byl prostý, některým lidem se nelíbil úsměv Evy Burešové a schytávala za něj nejednu kritiku. A Vašek Noid Bárta se rozhodl, že s tím musí něco udělat.

„Před nějakou dobou jsem řešila téma mého úsměvu, protože někteří lidé se do něj pouštěli. Vaška a Elišku to oslovilo, tak napsali písničku a já ji teď nazpívala,“ prozrazuje Burešová. „Já svůj úsměv nikdy neřešila. Pro mě bylo důležitější, že mám vůbec důvod se smát, protože bylo v mém životě i období, kdy mi do smíchu vůbec nebylo. A ještě řešit to, jestli mám úsměv, který se někomu nelíbí?“ přemítá herečka, která je za spolupráci s Noidem ráda.

Eva Burešová má svůj tým: Vaška a Evu

„Celý námět vymyslela moje Eliška, protože jednou zaznamenala, že Evu lidé řeší na Instagramu a vůbec celkově že se k sobě lidé ošklivě chovají, řeší, kdo se ošklivě směje, že máme nějaké emoce. Tak na to konto Eliška vymyslela písničku. Je o tom, že se nemáme bát smát, protože to je jedna z nejkrásnějších emocí, co máme,“ prozrazuje Václav, jak písnička přišla na svět.

„Jsem moc nadšená z písničky i z toho, že můžu s Vaškem a Eliškou pracovat. Mají krásné nápady a to, co dokáže Vašek hudebně, je neskutečné.“ Jedenáctileté přátelství je tak znát a každý ví, co od sebe čekat a taky to, co ten druhý chce. „Eva patří mezi naše nejlepší zpěvačky, má krásnou barvu hlasu, intonuje, je skvělá, a když jsem jí to poslal, okamžitě se zamilovala. Do té písničky tedy,“ směje se Noid. Všichni věří, že písnička bude mít ohlas i u ostatních a zkrátka se bude líbit.

Eva Burešová má novou píseň
Autor: FTV Prima/ Slunečná Eva Burešová má novou píseň
Michal Hrůza a všichni herci ze seriálu Slunečná

Slunečná má novou písničku. Podívejte se na ni jako první!

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , Eva Burešová , seriál slunečná , nová písnička , Úsměv Mony Lisy , slunečná online , Eva a Vašek , Václav Noid Bárta

reklama

Přečtěte si také

reklama