zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Slunečná má novou písničku. Podívejte se na ni jako první!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 07.11.2021
Píseň Kovbojská z pera Michala Hrůzy, která se stala znělkou seriálu Slunečná a nazpívali ji Eva Burešová a Marek Lambora, dostala nový kabát. Podívejte se na novou hymnu Slunečné exkluzivně jako první a dejte nám vědět, jak se podle vás novinka povedla!

reklama

Seriálový pár snů Eva Burešová a Marek Lambora nejsou ve svém profesním životě pouze herci, ale i nadaní zpěváci, což prokázali v rámci Slunečné už několikrát. Nyní se ke Slunečné vrátil i muž stojící za písní Kovbojská, Michal Hrůza, aby s Evou a Markem natočil její novou verzi. 

Na kytaru si dokonce sám skladatel zahrál i ve videoklipu, kde se vedle ústředních protagonistů Týny a Janka objeví všichni herci ze Slunečné, které máte rádi. Natáčení nového videoklipu probíhalo v kostele v Zápech. „Dnes jsme točili celý den od brzkého rána. Myslím, že jsem ani pomalu nešel spát, jak jsem měl nabitý den. Jsem ale za to natáčení moc rád. Něco se tu uzavírá, a to ve mně zároveň vyvolává nostalgii,“ přiznal během natáčení Marek Lambora alias Janek.

Připomeňte si původní verzi písničky Slunečná

Michal Hrůza: V seriálu Slunečná jsem si rád zahrál

Celý videoklip bylo náročné zrežírovat, protože na place byli všichni herci ze seriálu, kteří dělali obrovský dav. Nikdo nesměl nikoho zastiňovat, překážet, a hlavně – všichni museli zpívat. Rytmus pak udával Michal Hrůza se svou kapelou, který nabídku přijal moc rád. „Víte, vznikaly nějaké nesmyslné spekulace o tom, že jsem byl naštvaný, když se Kovbojská přezpívala jako ústřední znělka Slunečné. Nebyla to pravda. Možná jsem to dokázal i tím, že jsem se jednou v seriálu objevil, kde jsem hrál sám sebe, a teď jsme nabídku přijali opět a jsme tady,“ přiznává Hrůza, který Kovbojskou s Evou Burešovou zpíval už několikrát.

Michal Hrůza a všichni herci ze seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Michal Hrůza a všichni herci ze seriálu Slunečná

„Zazpívali jsme si s Evou na koncertě a bylo to skvělý. V seriálu je samozřejmě ta písnička nazpívaná jinak než původní verze. Nevadí mi to. Lidi občas nevědí, zda je to Kovbojská, nebo Slunečná, ale to je v pořádku,“ přiznává bez záště muzikant.

Eva Burešová a Marek Lambora s kytarou Michala Hrůzy

Po boku Michala Hrůzy bude stát samozřejmě i Eva Burešová, která je zpěvačkou tak otřískanou, že natáčení pro ni bylo hračkou. „Text si pamatuji, učit ani opakovat jsem si nic nemusela. Vzala jsem si lacláče a rozjelo se to. Takový malý večírek,“ přiznává seriálová Týna ve spěchu. Ten den měla tolik natáčecích obrazů, že nevěděla, kde jí hlava stojí, ale úsměv neztratila ani jednou. „Pro kapelu se nic neměnilo, my hráli Kovbojskou stále stejně, jen je to okořeněné tím, že budou přicházet herci, hlavní hrdinové, kteří se k nám připojí, a bude to moc krásný happy end. Musím se vám přiznat, že být součástí happy endu je skvělý,“ směje se Michal Hrůza.

Michal Hrůza na fotce z roku 2019.

Michal Hrůza má po brutálním útoku trvalé následky. Z nejhoršího se dostal i díky zvláštní věci

Eva Burešová: Je to pohodová píseň, stejně jako seriál 

U příležitosti natáčení Eva Burešová zavzpomínala i na začátky seriálu Slunečná, kdy s Markem Lamborou nazpívali dnes už díky Slunečné notoricky proslavenou Kovbojskou: „Dřív, než jsem šla natáčet do studia, jsem si to nepouštěla, až v den natáčení. Ale skutečnost, že to je známá píseň Michala Hrůzy a Lenky Dusilové, mi to dost usnadnila. Myslím, že jsme to nakonec oba nazpívali dvakrát a bylo hotovo. Je to pohodová, pozitivní píseň – stejně jako naše Slunečná."

Markovi to s Evou funguje nejen herecky a pěvecky, ale i lidsky. „Musím říct, že s Markem se mi točí dobře. Je to super kolega, věčně vysmátý. Je štěstí mít takové kolegy,“ přiznává Eva Burešová, kterou jakou Týnu ze Slunečné sledujte vždy v úterý a ve čtvrtek večer na Primě. A pokud na vás padá podzimní splín, vraťte se do letní pohody se songem Slunečné léto!

Eva a Vašek

Úsměv Mony Lisy: Burešová a Noid Bárta natočili nový song na jeden záběr. Podívejte se!

 

Michal Hrůza na fotce z roku 2015.

Michal Hrůza o šikaně na vojenské škole: Bylo to šílené. Přežíval jsem díky tajné kapele

Herečka Jitka Molavcová, Ceny Thálie 2021.

Držitelka Thálie Jitka Molavcová v slzách: Její životní láska bojuje o život

reklama

Související témata: Slunečná , Slunečná , píseň slunečná , slunečná kovbojská , seriál slunečná , slunečná online , Eva Burešová , Marek Lambora , Michal Hrůza , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama