Celebrity

19. listopadu 2021 22:00

Petra Kloidová

Eva Burešová získala Slavíka v kategorii Zpěvačka! Neuvěříte, koho porazila

Zpěvačka a televizní hvězda Eva Burešová byla oceněna v anketě populární hudby Český slavík. Lucie Bílá se letos ke zlaté ceně nedostala. „Radši půjdu pryč, nebo omdlím,“ prozradila Burešová na pódiu.

Anketa populární hudby Český Slavík se v pátek vysílala poprvé po čtyřleté pauze. Nominovaní se tentokrát sešli na slavnostním ceremoniálu v Hudebním divadle Karlín.

Zlatý Slavík v kategorii Zpěvačka roku překvapil

Velkým překvapením večera se stala kategorie, která se zdála neotřesitelná, stejně jako tomu kdysi bylo v kategorii Zpěvák roku. Lucie Bílá dlouhá léta přebírala zlatého Slavíka, pouze dvakrát ji v letech 2005 a 2006 sesadila z trůnu Aneta Langerová.

Letos ale zvítězila těhotná Ewa Farna, která v pandemii vydala nové album a na sociálních sítích zaznamenala obrovskou odezvu. „Letos je to patnáct let, co jsem tu stála poprvé. Psalo se o mě, že jsem rychlokvaška, krátkodobý produkt z Polska. A teď mám tu čest si převzít Zlatého slavíka,“ řekla zpěvačka publiku v slzách. Lucie Bílá nakonec přebrala stříbrnou cenu.

Eva Burešová vyhrála bronz

Eva Burešová se poprvé dostala do nominace a získala bronzového slavíka. Cenu jí dokonce předával její přítel Přemek Forejt. „Vím, že mě spousta z vás vůbec nezná, já jsem Eva Burešová. Děkuju všem, kteří pro mě hlasovali a radši půjdu pryč, nebo omdlím,“ komentovala šokovaná hvězda seriálu Slunečná.

Eva Burešová od roku 2020 září v nejúspěšnějším českém seriálu a během letošního roku vydala poslední klipy a singly pod taktovkou Václava Noida Bárty. Burešová z bronzového piedestalu sesadila zpěvačku Lucii Vondráčkovou.

Zlatého Slavíka v kategorii Zpěvák získal Marek Ztracený, stříbného Pokáč a bronzového Richard Krajčo z kapely Kryštof. V kategorii Kapela zvítězili Mirai, na druhém místě se umístili Kryštof, na střetím následně Kabát.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.