zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Decastelo ze Slunečné přiznala: S manželem máme gentlemanskou dohodu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 08.01.2022
Moderátorka Eva Decastelo se před více jak rokem přidala do seriálové rodiny jménem Slunečná. Producentem a scenáristou byl její manžel, se kterým má zajímavou dohodu o jejich vystupování na veřejnosti.

reklama

Eva Decastelo žije už více jak deset let s psychologem, spisovatelem, scenáristou a producentem seriálu Slunečná. Velké role ale maminka dvou dětí ani tak nedostává. René Decastelo sympatické moderátorce ze zásady píše pouze televizní čurdy. Proč? „Vzhledem k tomu, že ví, jaké jsou moje možnosti dělal to na míru, abych nedělala rodině ostudu. Už jsme spolu třináct let, takže ví, že jednoslovné nebo jednoduché věty zvládnu,“ vysvětluje Eva, která ve Slunečné ztvárnila roli cukrářky. Většinou měla jednoduché repliky, které za ni dořekly kolegyně herečky: „Já jsem tam vždycky vběhla a řekla: ‚Holky, už to víte?!‘ Ony to většinou nevěděly, a pak to za mě řekl někdo jiný,“ směje se Eva.

Eva Decastelo s rodinou
Autor: profimedia Eva Decastelo s rodinou

Manžel má vždy pravdu

Eva se prý do psaní manželovi absolutně nemíchá. „Máme to doma striktně nastaveno. On je vedoucí, já poslouchám. Zjistila jsem, že můj manžel má bohužel vždycky pravdu. Je fajn se s tím smířit, jako ženě se vám s tím lépe žije. Když se něco pokazí, je to jeho vina,“ prozrazuje recept na manželské štěstí Eva.

Eva Decastelo a Eva Burešová
Autor: profimedia Eva Decastelo a Eva Burešová

Společně se manželé na veřejnosti moc neukazují. „On je trošku asociál, dneska tady teoreticky mohl být, ale řekl, ať všechny pozdravuju. Máme spolu gentlemanskou dohodu, že jednou za rok se mnou jde na nějakou akci, abychom veřejnost utvrdili v tom, že jsme pořád spolu,“ říká Decastelo v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Herečka a moderátorka Eva Decastelo: Bojím se, jak jednou děti budou reagovat na mé erotické fotky

Eva Decastelo: Bojím se, jak jednou děti budou reagovat na mé erotické fotky

reklama

Související témata: Eva Decastelo , René Decastelo , Slunečná , manžel , děti , 7 pádů Honzy Dědka

reklama

Přečtěte si také

reklama